top

Turistika

Turistika je místem, kde jsme shromáždili veškeré potřebné vybavení a usnadnili tak doplnění turistické výbavy každému milovníkovi aktivního životního stylu, který hledá kvalitní výrobky od renomovaných výrobců.
5020
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 5020

na stránce
 1. -20%
  Trekingové hole Gabel Transalp XF

  wish list

 2. -10%
  Láhev Nalgene Atlantis 600 ml - blue

  wish list

 3. -10%
  Láhev Nalgene Atlantis 600 ml - gray

  wish list

 4. -5%
  Turistický batoh Black Diamond Bbee 11 - black

  wish list

 5. -5%
  Turistický batoh Black Diamond Bolt 24 - black

  wish list

 6. -5%
  Turistický batoh Black Diamond Nitro 22 - picante

  wish list

 7. -10%
  Batoh Black Diamond Distance 8 - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 5020

na stránce

Každý dobrý obchod s cestovním vybavením má v nabídce stany, vařiče, karimatky a další nezbytné vybavení

Při každé cestě potřebujeme vhodné turistické vybavení. V závislosti na typu terénu, ve kterém se pohybujeme, ať už se jedná o horolezectví, cyklistiku nebo pěší pohyb po horských stezkách, bude zapotřebí různé turistické vybavení. V obchodě Obchod 8a.cz nabízí vybavení potřebné pro většinu horských a turistických aktivit. Mezi dostupnými modely najdete extrémně odolné expediční stany, ultralehké trekingové a cyklistické stany i prostorné rodinné stany. Nabízíme také kompletní vybavení stanu - turistické matrace, karimatky a spací pytle. Široká nabídka modelů umožňuje každému uživateli vybrat si model, který dokonale vyhovuje jeho potřebám. Náš internetový obchod nabízí kompletní vybavení turistické kuchyně, díky kterému si můžete připravit chutné jídlo jak na horské stezce, tak v kempu. Hrnce, vařiče, skládací příbory - každý z těchto předmětů byl dokonale připraven. Turistický obchod by nebyl úplný bez drobného, ale velmi užitečného příslušenství. Skládací nože, čelové svítilny, kompasy a flinty jsou jen některé z nich. Umožní vám doplnit turistickou výbavu o nejnutnější věci. Nabízíme také speciální vybavení pro zimní turistiku. Trekingové lyže jsou jen jedním ze způsobů, jak pohodlně překonávat zasněžené trasy.

8a.cz je obchod pro turisty, kteří hledají kvalitní výrobky

Naše nabídka zahrnuje turistické vybavení a doplňky špičkových outdoorových a horských značek. Firmy jako Salewa, The North Face, Black Diamond, Rab nebo Marmot jsou dobře známé všem milovníkům horských výzev. Naše nabídka zahrnuje také renomované turistické značky, jako jsou Coleman, Primus, Outwell. Jsou vynikající volbou pro výlety a rodinné výlety do přírody. Obchod 8a.cz je skvělý obchod pro každého turistu. Široký výběr toho nejlepšího sortimentu vám umožní získat plnou spokojenost z každé cesty.