top

Dámské oděvní doplňky

Dámské oděvní doplňky jsou všechny potřebné doplňky, které dokonale doplní outfit každé milovnice turistiky, horolezectví, lyžařských výletů nebo běžeckého tréninku v parku.
Zobrazení Mřížka Seznam

117 výrobky

 1. -9%
  Opasek Arcade Earthling - ivy green

  wish list

 2. -8%
  Opasek Arcade Blackwood - navy/bay

  wish list

 3. -7%
  Opasek Arcade Wild Rag - bay

  wish list

 4. -7%
  Opasek Arcade Earthling - bay

  wish list

 5. -7%
  Opasek Arcade Earthling - sky

  wish list

 6. -7%
  Opasek Arcade Sierra - black/blush

  wish list

 7. -23%
  Opasek Arcade Wild Rag Slim - sky

  wish list

 8. -13%
  Opasek Peak Performance Rider Belt - black

  wish list

 9. -18%
  Opasek Mammut Alpine Belt - black

  wish list

 10. -30%
  Opasek Arcade Terroflage - dusk

  wish list

 11. -32%
  Pásek Maloja Soul - cognac
  Pásek Maloja Soul - cognac
  1319 Kč 1940 Kč

  wish list

 12. -40%
  Dámský kalhotový pásek Maloja Palü - red

  wish list

 13. -15%
  Pásek Ortovox Strong Belt - black steel

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

117 výrobky

Vymazat

Široká nabídka doplňků pro dámské turistické oblečení

Do nabídky našeho obchodu 8a.cz jsme zařadili speciálně vybrané dámské oděvní doplňky, které vám usnadní dovolenou na horách nebo rodinný výlet k jezeru. Skvělé šátky, čepice a módní sportovní brýle od špičkových značek vám zaručí výjimečnou použitelnost a jedinečný styl. V této kategorii jsme shromáždili všechny menší kousky, které doplní dámské outdoorové oblečení, a to jak pro horské výpravy, tak pro každodenní volnočasové aktivity. V chladnějším období jsou velmi oblíbené multifunkční dámské šátky a klasické šátky. Dokonale zahřejí krk a nabízejí jedinečný vzhled. Dámská kukla na zimní sporty se může hodit i na horách, kde zajistí vysoký tepelný komfort. Jak v létě, tak v zimě jsou kvalitní sluneční brýle nepostradatelné pro zvýšení ostrosti obrazu, ale především pro ochranu očí před škodlivými účinky UV záření. Módní rámečky vám umožní vybrat si brýle na běhání, do vysokých hor i do města. Při túrách po zasněžených a blátivých stezkách se vám bude hodit ochrana na horské boty, která zajistí pohodlí při túrách a zabrání vniknutí sněhu do bot a kalhot. Doporučujeme také dámské turistické pásky, které udrží kalhoty na svém místě. Pásky s univerzální estetikou budou vhodné i pro každodenní použití. Na jarní a podzimní túry doporučujeme dámské pláštěnky, které účinně chrání před srážkami.

Dámské oděvní doplňky v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký sortiment špičkových outdoorových značek, jako jsou Buff, Julbo, Salewa, Cebe a další. Díky vynikajícímu designu a dámským barvám mnoha modelů oděvní doplňky skvěle doplní outfit jak při výletech do hor, tak při každodenních povinnostech ve městě. Dámské horolezecké šperky jsou dokonalým doplňkem každého outdoorového outfitu.