top

Pánské trekové košile

Pánské trekingové košile pro maximální pohodlí v klasickém provedení! Sportovní tričko je příkladem toho, že klasika může jít ruku v ruce s pohodlím, nejnovějšími technologiemi a praktičností.
88
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 88

na stránce
 1. -15%
  Turistické tričko Fjallraven Canada Shirt - red

  wish list

 2. -28%
  Turistická košile Maloja Toc - moss letters

  wish list

 3. -28%
  Turistická košile Maloja Toc - midnight letters

  wish list

 4. -28%
  Turistická košile Maloja Passo - shade

  wish list

 5. -30%
  Turistická košile Maloja Falz 1/1 - moss check

  wish list

 6. -12%
  Košile E9 Peppino - mustard check
  Košile E9 Peppino - mustard check
  1 798 Kč 2 044 Kč

  wish list

 7. -36%
  Košile Columbia Silver Ridge 2.0 S/S - green

  wish list

 8. -33%
  Košile Marmot Aerobora S/S - arctic navy

  wish list

 9. -27%
  Košile Royal Robbins Comino Leaf S/S - sandstone

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 88

na stránce

Zaručujeme široký výběr košil špičkových značek

Naše oblečení je designově i barevně rozmanité. Vybírat můžete od klasických turistických košil v tlumených barvách až po barevné kostkované sportovní košile. Všem je společná vynikající kvalita materiálu, který umožňuje tělu rychle odvádět vlhkost, chrání před škodlivým UV zářením a větrá.

Vysoce univerzální - pánské trekové košile na cesty a na stezku

Výhody našich trekingových košil jistě ocení muži, kteří jsou vášnivými milovníky cestování a aktivního odpočinku v přírodě. Trekingové oblečení má na rozdíl od tradičního oblečení mnoho dalších funkcí: zajišťuje proudění vzduchu k pokožce, je trvanlivé a odolné proti oděru nebo roztržení, izoluje pokožku před nízkými teplotami v zimě nebo ji chrání před UV zářením v nejteplejším létě, zajišťuje volnost pohybu.

Pánská trička s ohrnutými rukávy pro trekking v přechodných ročních obdobích

Hledáte všestranné řešení, které se hodí na výlety po stopách, ale v případě potřeby ho lze použít i pro každodenní použití ve městě? Pánské košile s rolovacími rukávy kombinují praktické vlastnosti se skvělým designem. Přestože můžete vyhrnout rukávy jakéhokoli trička, nejlepší způsob, jak zajistit, aby rukáv nesklouzl dolů, když to nejméně čekáte, jsou speciálně navržené modely. Téměř každá přední outdoorová značka nabízí pánská trekingová trička, která jsou speciálně navržena tak, aby bylo možné rukávy vyhrnout a zkrátit. Nejčastěji mají knoflíky umístěné mírně nad loktem, které umožňují připevnit manžetu nebo speciální nástavec skrytý uvnitř rukávu. Pánské trekové košile s rolovacími rukávy vypadají skvěle, a proto jsou oblíbenou volbou pro každodenní nošení. Především však nabízejí maximální funkčnost. Rukáv nespadne ani při dynamické chůzi po stezce.