top

Pánské trekové košile

Pánské trekingové košile pro maximální pohodlí v klasickém provedení! Sportovní tričko je příkladem toho, že klasika může jít ruku v ruce s pohodlím, nejnovějšími technologiemi a praktičností.
Zobrazení Mřížka Seznam

67 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Košile Salewa Lavaredo Hemp LS Shirt - black out

  wish list

 2. -40%
  Turistická košile Patagonia Go To Shirt - stone blue

  wish list

 3. -31%
  Turistická košile Maloja Toc - moss letters

  wish list

 4. -31%
  Turistická košile Maloja Toc - midnight letters

  wish list

 5. -31%
  Turistická košile Maloja Passo - shade

  wish list

 6. -28%
  Košile E9 Peppino - mustard check
  Košile E9 Peppino - mustard check
  1 700 Kč 2 362 Kč

  wish list

 7. -30%
  Košile Royal Robbins Comino Leaf S/S - sandstone

  wish list

 8. -20%
  Košile Royal Robbins Expedition Pro S/S - navy

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

67 výrobky

na stránce
Vymazat

Zaručujeme široký výběr košil špičkových značek

Naše oblečení je designově i barevně rozmanité. Vybírat můžete od klasických turistických košil v tlumených barvách až po barevné kostkované sportovní košile. Všem je společná vynikající kvalita materiálu, který umožňuje tělu rychle odvádět vlhkost, chrání před škodlivým UV zářením a větrá.

Vysoce univerzální - pánské trekové košile na cesty a na turistickou stezku

Výhody našich trekových košil jistě ocení muži, kteří jsou vášnivými milovníky cestování a aktivního odpočinku v přírodě. Trekingové oblečení má na rozdíl od tradičního oblečení mnoho dalších funkcí: zajišťuje proudění vzduchu k pokožce, je trvanlivé a odolné proti oděru nebo roztržení, izoluje pokožku před nízkými teplotami v zimě nebo ji chrání před UV zářením v nejteplejším létě, zajišťuje volnost pohybu.

Pánské košile s ohrnutými rukávy pro trekking v přechodných ročních obdobích

Hledáte všestranné řešení, které se hodí na turistické výlety, ale v případě potřeby ho lze použít i pro každodenní použití ve městě? Pánské košile s ohrnutými rukávy kombinují praktické vlastnosti se skvělým designem. Přestože můžete vyhrnout rukávy jakéhokoli košile, nejlepší způsob, jak zajistit, aby rukáv nesklouzl dolů, když to nejméně čekáte, jsou speciálně navržené modely. Téměř každá přední outdoorová značka nabízí pánské trekové košile, které jsou speciálně navrženy tak, aby bylo možné rukávy vyhrnout a zkrátit. Nejčastěji mají knoflíky umístěné mírně nad loktem, které umožňují připevnit manžetu nebo speciální nástavec skrytý uvnitř rukávu. Pánské trekové košile s ohrnutými rukávy vypadají skvěle, a proto jsou oblíbenou volbou pro každodenní nošení. Především však nabízejí maximální funkčnost. Rukáv nespadne ani při dynamické chůzi po stezce.