top

Pláštěnky na batoh

Obaly na batohy jsou nezbytným doplňkem každého turisty. Poskytují účinnou ochranu před poškozením nebo namočením. Osvědčí se na trase i při cestování letadlem.
68
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 68

na stránce
 1. -12%
  Batoh na notebook Deuter UP Stockholm - ivy/khaki

  wish list

 2. -20%
  Pláštěnka Tatonka Luggage Cover M - red

  wish list

 3. -20%
  Pláštěnka Tatonka Luggage Cover L - cub

  wish list

 4. -20%
  Pláštěnka Tatonka Luggage Cover XL - black

  wish list

 5. -5%
  Obal na batoh Silva Rain Cover R-PET S

  wish list

 6. -5%
  Obal na batoh Silva Rain Cover R-PET M

  wish list

 7. -5%
  Obal na batoh Silva Rain Cover R-PET L

  wish list

 8. -10%
  Ochranný vak Deuter Transport Cover - cobalt

  wish list

 9. -10%
  Ochranný vak Deuter Flight Cover 90 - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 68

na stránce

Chraňte svůj batoh před vlhkostí pomocí krytů proti dešti

Při pěší turistice nebo jízdě na kole jsme vystaveni různým povětrnostním podmínkám. Déšť však neohrožuje jen nás, ale také naše zavazadla, oblečení a elektronické vybavení. Pláštěnky na batohy jsou určeny k ochraně našich zavazadel před povětrnostními vlivy. Nabízíme obaly různých velikostí a barev, abyste si mohli vybrat ten správný model pro svůj batoh. Jsou vybaveny stahovacími prvky se zarážkami, které umožňují přizpůsobit kryt tvaru batohu. Obaly vyrobené z nepromokavých materiálů, často s podlepenými švy, poskytují vynikající ochranu proti vodě pro každý batoh. Další ochranu důležitých dokumentů a elektroniky mohou poskytnout vodotěsné tašky, ale hlavní překážkou proti dešti bude vždy dobře upevněná pláštěnka.

Přepravní obaly na batohy

Jsou vyrobeny z velmi pevných materiálů, díky čemuž jsou odolnější. Vejde se do nich celý batoh a dokonale ho chrání před snadným poškozením. Nejoblíbenější jsou přepravní obaly na batohy pro letadla. Účinně zabraňují zachycení mnoha popruhů a řemenů na dopravním pásu. Díky nim se také nemusíme obávat o stav svého oblíbeného batohu po mnoha změnách zavazadel a přebalování.