top

Vodní filtry

Filtry na vodu jsou na dlouhých výpravách nezbytným doplňkem. Díky nim můžete úspěšně využívat horské potoky, jezera a řeky, což řeší problém s přístupem ke zdrojům sladké vody. Kapesní filtr na čištění vody vám poskytne větší svobodu a pohodlí při pohybu mimo civilizaci.
15
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce

Přenosné vodní filtry - osobní i pro větší skupiny

Velká nabídka turistických vodních filtrů nám usnadňuje výběr modelu, který nejlépe odpovídá našim představám. Malý osobní filtr na vodu je ideální na kratší cesty. Mnoho modelů má tvar trochu silnějšího brčka a snadno se vejdou do kapsy bundy nebo batohu. Většina z nich umožňuje pít přímo z vodního zdroje a rychle tak uhasit žízeň. Tento typ filtru na čištění vody se často používá při přežití. O něco větší modely mají často zabudované čerpadlo, které umožňuje pohodlně plnit čistou vodou buklaky nebo jiné kontejnery na vodu Největší přenosné vodní filtry jsou schopny vyčistit mnoho litrů vzácné tekutiny a zásobit vodou i větší skupiny turistů. K dispozici jsou také láhve s vodním filtrem, které jsou velmi pohodlné na používání. Ty jsou skvělé pro každodenní použití a umožňují rychle doplnit zásoby čisté vody z méně spolehlivých zdrojů. Je také vhodným řešením na cesty, protože se snadno vejde do boční kapsy batohu.

Filtr na úpravu vody dokonale vyhovující vašim potřebám

Při výběru turistického vodního filtru se vyplatí věnovat pozornost jeho filtračním schopnostem. V závislosti na modelu mohou čistit vodu od škodlivých bakterií, prvoků a dokonce i některých virů. Díky tomu můžeme bezpečněji využívat vodní zdroje, na které cestou narazíme. V obchodě 8a.cz představujeme ucelenou nabídku filtrů pro úpravu vody, které se vám budou hodit na horské stezce, při delším táboření na jednom místě, ale i při každodenním používání. Je ideálním řešením pro všechny, kdo hledají čistou vodu.