top

Samojištění

Automatická zajišťovací zařízení jsou nepostradatelná všude tam, kde hrozí riziko pádu, například na střechách nebo průmyslových stavbách. Taková zařízení potřebuje každý pracovník, který vykonává práci ve výšce.
13
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce
 1. -18%
  Blokant Climbing Technology SKC Evo Kit

  wish list

 2. -9%
  Lanyard Climbing Technology Link 40

  wish list

 3. -9%
  Lanyard Climbing Technology Link 20

  wish list

 4. -9%
  Tumiče pádu Climbing Technology Flex-Abs 140

  wish list

 5. -8%
  Lanyard Climbing Technology Flex-Abs 140 Y 90cm

  wish list

 6. -17%
  Jistící pomůcku Climbing Technology Easy Access

  wish list

 7. -26%
  Samozáchranný přístroj Beal Monitor

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce

Zařízení na ochranu lanem - základ bezpečnosti ve velkých výškách

Při pohybu ve větších výškách je nesmírně důležité zabránit nekontrolovanému pádu. Proto byla vyvinuta sebezáchranná zařízení, která se při náhlém zatížení upnou na lano a zpomalí pád. Jedná se o stejně důležitou součást vybavení jako pracovní přilba nebo průmyslový postroj. Nabízíme širokou škálu zachycovačů pádu. Většina modelů je určena pro použití na statických lanech, ale prodáváme také samosvorná zařízení s brzdou pro ocelová lana. Všechna nabízená zařízení jsou vyrobena z odolných materiálů nejvyšší kvality. Vybrané modely umožňují volný pohyb po laně a funkce brzdy se aktivuje pouze v případě náhlého pádu. Nabízíme také široký výběr slaňovacích zařízení. Možnost kdykoli zařízení uzamknout umožňuje zaujmout optimální pracovní polohu.

Bezpečnostní jistítka - nezbytná součást vybavení

Samozajišťovací prostředky patří k základnímu vybavení pracovníků ve výškách, stejně jako ochranná přilba a plnohodnotný pracovní postroj Nabízíme také sady pro samovazbu, které se skládají ze samovazného zařízení, krátkého absorbéru energie a potřebných karabin. To vám umožní ještě rychleji doplnit potřebné vybavení pro práci ve výškách.