top

Samojištění

Automatická zajišťovací zařízení jsou nepostradatelná všude tam, kde hrozí riziko pádu, například na střechách nebo průmyslových stavbách. Taková zařízení potřebuje každý pracovník, který vykonává práci ve výšce.
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

 1. -21%
  Blokant Climbing Technology SKC Evo Kit

  wish list

 2. -9%
  Lanyard Climbing Technology Link 40

  wish list

 3. -8%
  Lanyard Climbing Technology Link 20

  wish list

 4. -34%
  Blokant pro sebejištění Petzl Asap

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

Vymazat

Jistítka - základ bezpečnosti ve velkých výškách

Při pohybu ve větších výškách je nesmírně důležité zabránit nekontrolovanému pádu. Proto byla vyvinuta zachycovače pádu, které se při náhlém zatížení upnou na lano a zpomalí pád. Jedná se o stejně důležitou součást vybavení jako pracovní přilba nebo pracovní postroj. Nabízíme širokou škálu zachycovačů pádu. Většina modelů je určena pro použití na statických lanech, ale prodáváme také blokanty s brzdou pro ocelová lana. Všechna nabízená zařízení jsou vyrobena z odolných materiálů nejvyšší kvality. Vybrané modely umožňují volný pohyb po laně a funkce brzdy se aktivuje pouze v případě náhlého pádu. Nabízíme také široký výběr slaňovacích zařízení. Možnost kdykoli zařízení zablokovat umožňuje zaujmout optimální pracovní polohu.

Jistítka - nezbytná součást vybavení

Jistítka patří k základnímu vybavení pracovníků ve výškách, stejně jako ochranná přilba a celotělový pracovní postroj. Nabízíme také sady pro samojištění, které se skládají ze brzdy, krátkého tlumiče pádů a potřebných karabin. To vám umožní ještě rychleji doplnit potřebné vybavení pro práci ve výškách.