top

Cyklistické kraťasy s vložkou

Cyklistické kraťasy s vložkami nabízejí maximální pohodlí na silničních i MTB kolech. Dodatečné odpružení je skvělé pro dlouhé hodiny strávené v sedle. Naše nabídka zahrnuje cyklistické šortky s gelovými vložkami a vyrobené ze speciální pěny.
44
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

44 položek

na stránce
 1. -14%
  Cyklo kraťasy ION Logo - black
  Cyklo kraťasy ION Logo - black
  2 570 Kč 2 989 Kč

  wish list

 2. -32%
  Cyklistické šortky Maloja Telvet Bib - moonless

  wish list

 3. -12%
  Šortky na kolo Montura Minimal Ciclista - black

  wish list

 4. -25%
  Šortky Dynafit Ride Padded Under Shorts - black out

  wish list

 5. -14%
  Cyklo kraťasy ION Plus - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

44 položek

na stránce

Cyklistické kraťasy s vycpávkami nejen pro profesionály

Každý člověk, který tráví na kole trochu více času, má jistě ve svém šatníku cyklistické šortky s vložkou. Jedná se o jednu z nejlepších investic do vašeho cyklistického šatníku. Měkká vložka poskytuje vynikající odpružení a také výrazně snižuje riziko odření. Je to skvělá volba nejen pro profesionály, ale pro každého, kdo rád jezdí na kole. Cyklistické kraťasy s gelovou nebo pěnovou výplní se dnes obvykle vyrábějí ve dvou verzích. V případě přiléhavých cyklistických šortek je vložka integrována do nich. K dispozici jsou modely s rovnátky i bez nich. Toto řešení nejčastěji volí lidé, kteří trénují cyklistiku, a všichni ti, kteří urazí hodně kilometrů rychlým tempem. Pokud nejste příznivci tohoto typu oblečení, můžete se vždy rozhodnout pro volné šortky, kde je vložka umístěna ve vnitřních šortkách. Toto řešení nejčastěji volí vyznavači MTB a enduro cyklistiky, ale i pro každodenní použití. Zvenku tyto modely připomínají klasické horské šortky. Pokud lze vnitřní šortky vyjmout, nic vám nebrání používat je i pro jiné outdoorové aktivity.

Cyklistické šortky s vložkou pro muže a ženy můžete zakoupit online na adrese 8a.cz!

V našem obchodě nabízíme široký výběr modelů špičkových značek. Nejlepší tlumení nabízejí cyklistické šortky s gelovou vložkou, která dokonale rozkládá zátěž. Mnoho modelů používá k tomuto účelu speciální pěnu. Kromě plných šortek nabízí mnoho značek minimalistické vnitřní šortky, které lze připnout ke kompatibilním šortkám. To vám dává větší univerzálnost a možnost kombinovat oblečení. V nabídce jsou jak pohodlné dámské cyklistické kraťasy s vložkami, tak pánské modely. Vyzkoušejte toto řešení jednou a už nikdy se nevrátíte ke klasickým šortkám!