top

Pánské bundy na běhání

Pánské bundy na běhání jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají lehké a dobře padnoucí sportovní oblečení. Běžecké bundy na trénink a závody jsou pohodlné a spolehlivé.
Zobrazení Mřížka Seznam

59 výrobky

na stránce
 1. -37%
  Větrovka Montura Flash Sky Jacket - nero/power red

  wish list

 2. -10%
  Bunda na běhání Inov-8 Raceshell HZ - black

  wish list

 3. -40%
  Softshellová bunda Maloja Beifuss - midnight

  wish list

 4. -40%
  Bunda On Running Active Jacket - olive

  wish list

 5. -40%
  Běžecká bunda Inov-8 Stormshell FZ - green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

59 výrobky

na stránce
Vymazat

Lehké a kompaktní pánské běžecké bundy

Co by mělo charakterizovat dobré běžecké oblečení, včetně pánských běžeckých bund? Je snadné vyjmenovat alespoň několik funkcí, které se vyskytují u všech modelů určených pro běžce. Za prvé, oblečení musí být dobře přizpůsobeno vaší postavě. Při rychlém překonávání cest a stezek by se nemělo zachytávat o stromy nebo kameny. Dobře padnoucí běžecká bunda také znamená menší odpor vzduchu, což se projeví zejména ve větrných dnech. Pružné a přiléhavé oblečení také nabízí vysokou míru volnosti pohybu za všech okolností. Za druhé, pánské běžecké bundy by měly být lehké a kompaktní po sbalení. Často se totiž berou s sebou jako další vrstva oblečení, která se používá v případě zhoršených povětrnostních podmínek. Možnost uložit celou běžeckou bundu do bederního pásu nebo kapsy šortek je nespornou výhodou, kterou ocení jak začátečníci, tak pokročilí běžci. Za třetí, běžecké bundy by měly poskytovat nadprůměrnou ventilaci. Nejmodernější materiály a strategicky umístěné prodyšné panely pomáhají udržovat optimální klima během intenzivního běhu a odvádějí vlhkost, kterou tělo během námahy produkuje.

Různorodé pánské běžecké bundy

Existuje několik typů běžeckých bund, které se hodí do různých podmínek. Lehké softshellové bundy jsou skvělou volbou pro větrné dny, kdy potřebujete ochránit tělo před rychlým prochladnutím větrem. Jsou velmi oblíbenou volbou v přechodných ročních obdobích a také při běhu v horském terénu. Pevně tkaná tkanina skvěle chrání před silnějšími poryvy větru a zároveň nabízí velmi vysokou úroveň prodyšnosti. Když je opravdu chladno, jsou mezi běžci oblíbené zateplené pánské běžecké bundy. Obvykle se jedná o modely s minimální izolační vrstvou, ale s panely odvádějícími vlhkost. Umožňují vám udržet tréninkové období i v zimě. Běžecké nepromokavé bundy se používají po celý rok. Poskytují vnější vrstvu, která chrání před deštěm a větrem v extrémních podmínkách. Často se používají jako pohotovostní bundy, které se hodí, když se náhle zhorší počasí.

Široká nabídka špičkových běžeckých značek na 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr modelů od špičkových výrobců vybavení a oblečení pro horský běh. Značky jako Salomon, Dynafit nebo La Sportiva jsou dobře známé jak profesionálům, tak lidem, kteří s běháním po horských stezkách a v terénu teprve začínají. Nejnovější pánské běžecké bundy poskytují vynikající ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami a umožňují trénovat nebo absolvovat závod téměř za jakéhokoli počasí.