top

Vložky do spacáků

Vložky do spacích pytlů jsou mimořádně praktickým doplňkem výbavy každého turisty. Umožňuje udržet ji déle čerstvou, aniž by bylo nutné prát celou náplň - stačí umýt pouze vložku.
Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

 1. -22%
  Vložka do spacáku Nemo Tracer Reg

  wish list

 2. -25%
  Vložka do spacáku Nemo Tracer Blaze Reg

  wish list

 3. -25%
  Vložka do spacáku Nemo Tracer Blaze Long

  wish list

 4. -25%
  Vložka do spacáku Nemo Tracer Long

  wish list

 5. -28%
  Sea to Summit Thermolite Reactor Fleece Liner

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

Vymazat

Široká nabídka vložek do spacáků, které se hodí jak v létě, tak v zimě

Vložky do spacáků jsou velmi oblíbené u lidí, kteří často používají péřové spacáky. Díky tomu je možné snížit četnost praní samotného spacího pytle, což má pozitivní vliv na jeho životnost a zajišťuje mu vysokou plnivost po delší dobu. Vložky do turistických spacích pytlů se vyrábějí v několika velmi odlišných verzích, jejichž cílem je dosáhnout zcela odlišných účinků jejich použití. Velmi oblíbeným řešením je výroba vložky do spacího pytle z bavlny. Tento materiál je velmi příjemný na dotek a zároveň se snadno udržuje v čistotě a pere. Jeho použití umožňuje prát celý spací pytel méně často, což výrazně prodlužuje jeho životnost v případě extrémně intenzivního používání. Velmi tenké vložky do spacích pytlů jsou vyrobeny z hedvábí. Oblíbené jsou zejména při vyšších teplotách, především v tropech. V horkém počasí mohou úspěšně nahradit spací pytel, protože nabízejí extrémně lehký obal s maximální prodyšností. Nejsilnější vložky do spacáku mají vynikající izolační vlastnosti. Díky nim můžete zvýšit tepelný výkon daného modelu o několik stupňů. To umožňuje použití tenčích spacích pytlů, i když se výrazně ochladí.

Prostěradlo do spacáku - nepostradatelná součást vybavení při kempování nebo v horské chatě

Vložky do spacích pytlů se vyrábějí v mnoha velikostech. Tvar je obvykle vhodně přizpůsoben spacímu pytli - mumiový typ nebo obdélníková přikrývka. Vybrané typy mají také místo na polštář nebo zip pro snadnější přístup dovnitř. Prostěradla do spacích pytlů se snadno používají jak při kempování, tak při přenocování v chatách, a zajišťují tak čistotu a pohodlí.