top

Lyže Dynafit

Lyže DYNAFIT® jsou synonymem pro nejlepší lyžařské vybavení! Plně vyvinuté modely s nejmodernějšími technologiemi vám umožní naplno si užít každý den na horách.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

Vymazat

Lyže Dynafit s moderním designem

Lyže pro skialpinismus jsou obvykle složité konstrukce, které jsou během používání vystaveny extrémně vysokému zatížení. Proto je tak důležité zvolit správné materiály a konstrukci lyží, aby byl zajištěn optimální výkon a dlouhá životnost. Základem lyží Dynafit je jádro z přírodního dřeva. Díky tomuto jádru si lyže zachovávají vysokou pružnost a výborně tlumí vibrace. Vybrané druhy dřeva zaručují vynikající lyžařské vlastnosti. V konstrukci nejlehčích modelů jsou použity prvky z uhlíkových vláken, které pomáhají dále snižovat hmotnost. Uhlíkové prvky se vyznačují také vysokou tuhostí, která zajišťuje odpovídající parametry celé konstrukce.

Lyže Dynafit pro každého

Kompletní nabídku tohoto výrobce tvoří několik řad lyží, které se liší svým určením a klíčovými parametry. Lyže z kolekce RACE jsou určeny pro profesionály a závodníky. Řada SPEED je ideální volbou pro lyžaře, kteří hledají lehké a plně funkční vybavení. Řada SPEED je ideální volbou pro lyžaře, kteří hledají lehké a plně funkční vybavení, které jim umožní rychle překonávat metry při stoupání a zároveň pohodlně sjíždět. Nejuniverzálnější kolekce TOUR je ideální volbou pro většinu skialpinistů, protože nabízí nejuniverzálnější vybavení. Tyto lyže jsou ideální pro turistiku a zvládnou širokou škálu typů sněhu. V této skupině najdete také lyže pro začátečníky. Nejširší modely jsou určeny především pro lyžování v divočině a jsou zařazeny do řady FREE Všechno jsou to modely Dynafit - lyže pro každého bez ohledu na úroveň dovedností.

Značka Dynafit nabízí inovativní lyže pro sportovce i modely pro začátečníky. Objednejte si je všechny v našem obchodě!

Další oblíbené kategorie Dynafit:

Lyžařské boty Dynafit Vázání Dynafit Dynafit Vyprodej Dynafit Outlet