top

Pánské kraťasy

Pánské šortky jsou především o pohodlí a nošení. Jejich délka, střih a barva závisí na individuálních preferencích a očekávané ochraně před škodlivým UV zářením.
319
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 319

na stránce
 1. -38%
  Lezecké kalhoty Nograd Sahel 3/4 - light blue

  wish list

 2. -29%
  Kraťasy Helly Hansen Vandre Cargo Shorts - ebony

  wish list

 3. -30%
  Kraťasy Patagonia Baggies Lights 6,5'' - sumac red

  wish list

 4. -40%
  Kraťasy Patagonia Baggies Lights 6,5'' - bayou blue

  wish list

 5. -34%
  Kraťasy Patagonia Baggies Longs 7'' - sumac red

  wish list

 6. -33%
  Kraťasy Patagonia Baggies Shorts 5'' - stone blue

  wish list

 7. -35%
  Kraťasy turistické CMP Lario Bermuda - bluish

  wish list

 8. -35%
  Kraťasy turistické CMP Lario Bermuda - danube

  wish list

 9. -35%
  Kraťasy turistické CMP Sonny Bermuda - petrol

  wish list

 10. -12%
  Lezecké kraťasy Ocun Jaws 3/4 - periscope

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 319

na stránce

Rozdíly v konstrukci pánských šortek

Široká škála stylů zahrnuje modely s krátkým střihem i delší modely s 3/4 střihem v délce ke kolenům z prodyšných, rychleschnoucích materiálů pro letní dny na stezce i mimo ni. Krátké šortky jsou skvělým doplňkem pánských triček pro pohodlný letní outfit.

Krátké kalhoty pro maximální všestrannost

Pánské krátké šortky jsou velmi rozmanitou kategorií oblečení, která vám umožní vybrat si optimální model z mnoha různých návrhů. Klasické turistické šortky jsou často vybaveny diskrétními přihrádkami. Velmi oblíbené jsou také modely s prostornými nákladovými kapsami. Ty jsou ideální pro přenášení drobnějších předmětů. Pánské sportovní šortky zase musí splňovat požadavky aktivního životního stylu a intenzivní námahy. Vysoce výkonné modely jsou navrženy tak, aby odváděly vlhkost od těla: těsněji obepínají boky a nohy a jsou velmi pružné. Nejlehčí tkaniny se používají na běžecké šortky, které jsou ideální na rychlé túry v horách. Na druhou stranu existují velmi robustní lezecké modely, které jsou ideální pro letní výlety do skal. Jako horský obchod 8a.cz nabízíme šortky nejznámějších značek, aby byli plně spokojeni i ti nejnáročnější uživatelé. Při jejich výrobě je věnována zvláštní pozornost i těm nejmenším detailům a použité moderní technické materiály jsou ideální pro vysoké teploty. Díky široké nabídce šortek si můžete vybrat ideální model na turistický výlet, rodinnou dovolenou nebo i na každodenní nošení ve městě. Vyberte si šortky, sluneční brýle, lehké tričko a pánské sportovní sandály, abyste byli připraveni na nadcházející horko.