top

Pánské kraťasy

Pánské šortky jsou především o pohodlí a nošení. Jejich délka, střih a barva závisí na individuálních preferencích a očekávané ochraně před škodlivým UV zářením.
Zobrazení Mřížka Seznam

276 výrobky

na stránce
 1. -28%
  Zateplené kraťasy Ziener Nuran - black

  wish list

 2. -20%
  Kraťasy Helly Hansen Vandre Cargo Shorts - ebony

  wish list

 3. -37%
  Kraťasy Patagonia Baggies Longs 7'' - sumac red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

276 výrobky

na stránce
Vymazat

Rozdíly v konstrukci pánských kraťasů

Široká škála stylů zahrnuje modely s krátkým střihem i delší modely s 3/4 střihem v délce ke kolenům z prodyšných, rychleschnoucích materiálů pro letní dny na horské stezce i mimo ni. Kraťasy jsou skvělým doplňkem pánských triček pro pohodlný letní outfit.

Kraťasy pro maximální všestrannost

Pánské kraťasy jsou velmi rozmanitou kategorií oblečení, která vám umožní vybrat si optimální model z mnoha různých návrhů. Klasické turistické kraťasy jsou často vybaveny diskrétními přihrádkami. Velmi oblíbené jsou také modely s prostornými kapsami typu cargo. Ty jsou ideální pro přenášení více drobnějších předmětů. Pánské sportovní kraťasy zase musí splňovat požadavky aktivního životního stylu a intenzivní námahy. Vysoce výkonné modely jsou navrženy tak, aby odváděly vlhkost od těla: těsněji obepínají bedra a nohy a jsou velmi pružné. Nejlehčí tkaniny se používají na běžecké kraťasy, které jsou ideální na rychlé túry v horách. Na druhou stranu existují velmi robustní lezecké modely, které jsou ideální pro letní výlety do skal. Jako outdoorový obchod 8a.cz nabízíme kraťasy nejznámějších značek, aby byli plně spokojeni i ti nejnáročnější uživatelé. Při jejich výrobě je věnována zvláštní pozornost i těm nejmenším detailům a použité moderní technické materiály jsou ideální pro vysoké teploty. Díky široké nabídce kraťasů si můžete vybrat ideální model na turistický výlet, rodinnou dovolenou nebo i na každodenní nošení ve městě. Vyberte si kraťasy, sluneční brýle, lehké tričko a pánské sportovní sandály, abyste byli připraveni na nadcházející horko.