top

Turistické hygienické taštičky

Cestovní kosmetické a mycí tašky jsou nepostradatelným doplňkem při turistických cestách delších než jeden den. Poskytují pohodlí při používání kempinkových koupelen a umožňují snadný přístup ke všem čisticím prostředkům.
90
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 90

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 90

na stránce

Turistické a cestovní kosmetické tašky - nezbytný doplněk na cesty

Na každé noční cestě jsou kosmetické pomůcky nezbytnou součástí výbavy. Aby se vám nepomíchaly se zbytkem zavazadel a byly vždy po ruce, je nejpohodlnějším řešením cestovní kosmetická taška. Díky vhodným přihrádkám umožní snadný přístup k veškerému příslušenství. Cestovní toaletní kufříky se vyrábějí v mnoha provedeních a velikostech, takže si snadno najdete takový, který bude vyhovovat vašim potřebám a délce vaší cesty. Potřebujete minimalistický toaletní kufřík na rychlý výlet do hor? Nebo možná hledáte prostornou cestovní tašku na dlouhou cestu autem? Všechny je najdete online na adrese 8a.cz. Nabízíme pánské a dámské cestovní toaletní kufříky. Rozmanité barevné provedení osloví jak milovníky víkendových pobytů v přírodě, tak ty, kteří se chtějí vydat na druhý konec světa.

Prostorné cestovní kosmetické tašky

Pro ty, kteří se nepotřebují příliš omezovat velikostí nebo hmotností zavazadla, budou nejlepší volbou na cesty modely s větší kapacitou. Cestovní toaletní kufřík má obvykle tvar malého kufříku s rukojetí. Široká klopa, která se otevírá na zip, zajišťuje snadný přístup k toaletním potřebám. Tyto modely jsou často vybaveny praktickými zrcadly, abyste mohli jít na toaletu i bez přístupu do řádně vybavené koupelny. Praktické háčky umožňují zavěšení toaletních potřeb na dveře nebo kliku. Díky velké kapacitě si můžete vzít dostatečnou zásobu kosmetiky i na dlouhou cestu. Cestovní toaletní kufříky jsou oblíbenou volbou pro dámy na dovolené nebo na delší kempování. Skvěle se vejdou do velké turistické tašky nebo jednoduše do kufru auta. Cestovní kosmetická taška poskytne dostatek prostoru pro vaše toaletní potřeby a další nezbytnosti.

Lehké turistické brašny do hor i mimo ně

Nejmenší turistické toaletní potřeby mají podobu praktických sáčků nebo sáčků na zip. Jsou vyrobeny z velmi lehkých a tenkých materiálů, díky čemuž osloví všechny turisty, kteří chtějí snížit hmotnost a velikost svých zavazadel. Existují různé velikosti cestovních toaletních kufříků, od nejmenších, do kterých se vejdou základní toaletní potřeby, až po o něco větší modely. Je to ideální volba pro dlouhé cesty s batohem, kdy je důležitý každý gram zavazadla. Použití pružných a tenkých materiálů také usnadní uložení toaletní tašky do batohu. Turistické brašny jsou často vybaveny háčkem pro zavěšení na dveře nebo větev stromu před stan Kromě toho jsou vhodným doplňkem malá zrcadla umístěná uvnitř. Ty lze často odstranit, takže ranní toaletu lze snadno provést za jakýchkoli podmínek.

Čisticí kosmetika pro turisty poskytuje pohodlí a nezávislost na každé cestě

Sportovní, horská a turistická kosmetika je mezi milovníky outdoorových aktivit stále oblíbenější. Při pobytu venku je nesmírně důležité chránit pokožku před škodlivým slunečním zářením. Horské krémy s UV filtry jsou ideální pro slunečné dny. Speciální složení kosmetiky je vyvinuto s ohledem na zvýšenou námahu při horolezectví, trekingu nebo jiných sportech. Kromě toho jsou k dispozici praktické obaly, které jsou ideální pro výlety s batohem, kdy je třeba veškeré vybavení nést na zádech. Mezi turisty jsou velmi oblíbené také repelenty proti hmyzu. Jedná se o nezbytný doplněk každé kosmetické tašky při kempování v lese nebo u jezera.

Turistické brašny by nebyly kompletní bez správných čisticích prostředků. Cestovní mýdlo a šampon v malých baleních se vám jistě budou nejednou hodit při cestách do vzdálených koutů světa. Hodí se také při delším pobytu na letišti nebo když uvíznete na hraničním přechodu. V našem obchodě 8a.cz nabízíme celou řadu cestovních praček vhodných pro cestování i kempování. Většina z nich je vyrobena z biologicky rozložitelných látek, takže nemají tak negativní dopad na životní prostředí. Funkční obaly se snadno vejdou do cestovní tašky, kde jsou vždy připraveny k použití.