top

Turistické hygienické taštičky

Cestovní kosmetické a mycí tašky jsou nepostradatelným doplňkem při turistických cestách delších než jeden den. Poskytují pohodlí při používání kempinkových koupelen a umožňují snadný přístup ke všem čisticím prostředkům.
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
  1. -10%
    Hygienická taštička Evoc Wash Bag - black

    wish list

  2. -25%
    Kosmetická taška Deuter Wash Bag II - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
Vymazat

Turistické a cestovní hygienické taštičky - nezbytný doplněk na cesty

Na každé cestě s přespáním jsou kosmetické pomůcky nezbytnou součástí výbavy. Aby se vám nepomíchaly se zbytkem zavazadel a byly vždy po ruce, je nejpohodlnějším řešením cestovní hygienická taštička. Díky vhodným přihrádkám umožní snadný přístup k veškerému příslušenství. Turistické hygienické taštičky se vyrábějí v mnoha provedeních a velikostech, takže si snadno najdete takovou, která bude vyhovovat vašim potřebám a délce vaší cesty. Potřebujete minimalistickou taštičku na rychlý výlet do hor? Nebo možná hledáte prostornou cestovní taštičku na dlouhou cestu autem? Všechny je najdete online na 8a.cz. Nabízíme pánské a dámské turistické hygienické taštičky. Rozmanité barevné provedení osloví jak milovníky víkendových pobytů v přírodě, tak ty, kteří se chtějí vydat na druhý konec světa.

Prostorné cestovní hygienické taštičky

Pro ty, kteří se nepotřebují příliš omezovat velikostí nebo hmotností zavazadla, budou nejlepší volbou na cesty modely s větším objemem. Cestovní hygienická taštička má obvykle tvar malého kufříku s rukojetí. Široká klopa, která se otevírá na zip, zajišťuje snadný přístup k toaletním potřebám. Tyto modely jsou často vybaveny praktickými zrcadly, takže toaleta bude možná i bez přístupu do správně vybavené koupelny. Praktické háčky umožňují zavěšení hygienické taštičky na dveře nebo kliku. Díky velké kapacitě si můžete vzít dostatečnou zásobu kosmetiky i na dlouhou cestu. Závěsné cestovní hygienické taštičky jsou oblíbenou volbou pro ženy na dovolené nebo na delší kempování. Skvěle se vejdou do velké cestovní tašky nebo jednoduše do kufru auta. Cestovní hygienická taštička poskytne dostatek prostoru pro vaše toaletní potřeby a další nezbytnosti.

Lehké turistické hygienické taštičky do hor i mimo ně

Nejmenší turistické hygienické taštičky mají podobu praktických sáčků nebo obalů na zip. Jsou vyrobeny z velmi lehkých a tenkých materiálů, díky čemuž osloví všechny turisty, kteří chtějí snížit hmotnost a velikost svých zavazadel. Existují různé velikosti cestovních hygienických taštiček, od nejmenších, do kterých se vejdou základní toaletní potřeby, až po o něco větší modely. Je to ideální volba pro dlouhé cesty s batohem, kdy je důležitý každý gram zavazadla. Použití pružných a tenkých materiálů také usnadní uložení hygienické taštičky do batohu. Turistické hygienické taštičky jsou často vybaveny háčkem pro zavěšení na dveře nebo větev stromu před stanem Kromě toho jsou vhodným doplňkem malá zrcadla umístěná uvnitř. Ty lze často odstranit, takže ranní toaletu lze snadno provést za jakýchkoli podmínek.

Co zabalit do malé cestovní hygienické taštičky?

Turistické hygienické taštičky by nebyly plně vybaveny bez vhodných mycích prostředků. Cestovní mýdlo a šampon v malých baleních se vám jistě budou nejednou hodit při cestách do vzdálených koutů světa. Hodí se také při delším pobytu na letišti nebo když uvíznete na hraničním přechodu. V našem obchodě 8a.cz nabízíme celou řadu cestovní kosmetiky vhodné pro cestování i kempování. Většina z nich je vyrobena z biologicky rozložitelných látek, takže nemají tak negativní dopad na životní prostředí. Při pobytu venku je nesmírně důležité chránit pokožku před škodlivým slunečním zářením. Horské krémy s UV filtry jsou ideální pro slunečné dny. Speciální složení kosmetiky je vyvinuto s ohledem na zvýšenou námahu při horolezectví, trekkingu nebo jiných sportech. Kromě toho jsou k dispozici praktické obaly, které jsou ideální pro výlety s batohem, kdy je třeba veškeré vybavení nést na zádech. Mezi turisty jsou velmi oblíbené také repelenty proti hmyzu. Jedná se o nezbytný doplněk každé hygienické taštičky při kempování v lese nebo u jezera.

Funkční obaly se snadno vejdou do malé cestovní hygienické taštičky, kde jsou vždy připraveny k použití.