top

Stany pro 6 osob

Stany pro šest osob jsou ideální jako rodinné a kempinkové stany. Šestimístné stany jsou oblíbenou volbou pro prázdninové cesty a vytvářejí pohodlné prostředí pro život na jakémkoli místě. Zde si můžete koupit stan pro 6 osob se 2 nebo 3 ložnicemi a velkou předsíňkou!
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

 1. -30%
  Stan pro 6 Outwell Norwood 6
  Stan pro 6 Outwell Norwood 6
  21349 Kč 30460 Kč

  wish list

 2. -30%
  Nafukovací stan Outwell Avondale 6PA

  wish list

 3. -15%
  Stan pro 6 osob Big Agnes Spicer Peak 6 - olive

  wish list

 4. -31%
  Nafukovací stan Outwell Parkdale 6PA

  wish list

 5. -22%
  Stan pro šest osob Coleman Ridgeline 6+

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

Vymazat

Stany pro 6 osob pro kempování a dovolenou u jezera

Pokud hledáte maximální pohodlí při svých letních výletech pod stan, jen ty největší turistické stany vám poskytnou tu správnou úroveň pohodlí. Pokud zrovna neměníte místo každý den, ale kempujete na jednom místě alespoň několik dní, velký stan pro 6 osob vybavený 2 nebo 3 ložnicemi a velkou předsíňkou bude skvělou volbou. Tento typ stanu se vyznačuje také velkou výškou. Díky tomu se v nich můžete pohodlně pohybovat ve vzpřímené poloze, což je důležité zejména při vícedenních pobytech ve stanu. Stany pro 6 osob jsou robustní konstrukce, které jsou ideální pro delší pobyty v kempu. Každý stan pro šest osob má díky širokým vchodům velmi snadný přístup do interiéru.

Je obtížné postavit stan pro 6 osob? Postavení stanu pro 6 osob se příliš neliší od postavení menšího modelu. Jediným rozdílem jsou větší rozměry a více komponentů k připojení. Naštěstí každý zkušený výrobce kempingového vybavení celý proces dokonale popisuje v návodu. Díky odlišnému barevnému značení tyčí a lan je stavění stanu pro 6 osob velmi snadné.

Kolik ložnic a předsíní mají stany pro 6 osob?

Veškeré prvky v největších konstrukcích jsou podřízeny pohodlí při delším pobytu na jednom místě. Proto jsou stany pro šest osob vybaveny doplňky, které se v menších konstrukcích často nevyskytují. Charakteristickým rysem tohoto typu stanu je velká ložnice, která nabízí vysoký komfort spaní. Stan pro 6 osob se 3 ložnicemi eliminuje riziko, že se všichni vzbudí, když jdou pozdě spát. Dostatek prostoru vám umožní pohodlně rozložit zavazadla a použít větší a silnější matrace pro vysoký komfort spánku. Běžně se setkáte také se stany pro 6 osob vybavenými 2 ložnicemi.

Každý stan pro 6 osob je ještě praktičtější, když má navíc velkou předsíňku, často vybavenou přídavnou stříškou nad vchodem. Je to vynikající prostor pro trávení času za nepříznivého počasí. Umožňuje rozložit kompaktní kempingový nábytek a připravit si jídlo nebo se schovat před náhlým deštěm. Okna ve stěnách umožňují snadný přístup světla, takže stan pro šest osob je mnohem příjemnějším místem pro pobyt během dne, pokud se zhorší počasí. V obchodě 8a.cz dbáme na to, aby stany pro 6 osob, které nabízíme, splňovaly vysoké standardy jak z hlediska zpracování, tak z hlediska pohodlí. Model známé značky, například stan pro 6 osob Coleman, je zárukou maximálního pohodlí během každé cesty.

Jsou stany pro šest osob voděodolné?

Žádný stan není 100% vodotěsný, ale každá konstrukce je připravena tak, aby účinně chránila i před silnějším deštěm. Klíčem k ochraně před srážkami je výběr nepromokavého materiálu tropika a utěsnění všech švů. Výběrem stanů pro 6 osob od výrobců, kteří se na tento typ konstrukce specializují, si můžeme být jisti, že náš model poskytne ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami na každém kempování. Voděodolnost 3000 mm H2O je dostatečná pro většinu letních výletů k jezeru nebo na kempování. Stan pro 6 osob s tropikem s touto úrovní voděodolnosti bude dobře fungovat za slunečného i deštivého počasí a nabídne vysokou úroveň pohodlí.