top

Stany pro 6 osob

Stany pro šest osob jsou ideální jako rodinné a kempinkové stany. Šestimístné stany jsou oblíbenou volbou pro prázdninové cesty a vytvářejí pohodlné prostředí pro život na jakémkoli místě. Zde si můžete koupit stan pro 6 osob se 2 nebo 3 ložnicemi a velkou předsíňkou!
5
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce

Stany pro 6 osob pro kempování a dovolenou u jezera

Pokud hledáte maximální pohodlí při svých letních výletech pod stan, můžete si vybrat jen ten největší turistické stany vám poskytnou tu správnou úroveň pohodlí. Pokud zrovna neměníte místo každý den, ale kempujete na jednom místě alespoň několik dní, velký stan pro 6 osob vybavený 2 nebo 3 ložnicemi a velkou předsíňkou bude skvělou volbou. Tento typ stanu se vyznačuje také velkou výškou. Díky tomu se v nich můžete pohodlně pohybovat ve vzpřímené poloze, což je důležité zejména při vícedenních pobytech ve stanu. Stany pro šest osob jsou robustní konstrukce, které jsou ideální pro delší pobyty v kempu. Každý stan pro šest osob má díky širokým vchodům velmi snadný přístup do interiéru.

Je obtížné postavit stan pro 6 osob? Postavení stanu pro 6 osob se příliš neliší od postavení menšího modelu. Jediným rozdílem jsou větší rozměry a více komponentů k připojení. Naštěstí každý zkušený výrobce kempinkového vybavení celý proces dokonale popisuje v návodu. Díky odlišnému barevnému značení tyčí a lan je stavění stanu pro 6 osob velmi snadné.

Kolik ložnic a předsíní mají stany pro 6 osob?

Veškeré prvky v největších objektech jsou podřízeny pohodlí při delším pobytu na jednom místě. Proto jsou stany pro šest osob vybaveny doplňky, které se v menších konstrukcích často nevyskytují. Charakteristickým rysem tohoto typu stanu je velká ložnice, která nabízí vysoký komfort spaní. Stan pro 6 osob se 3 ložnicemi eliminuje riziko, že se všichni vzbudí, když jdou pozdě spát. Dostatek prostoru vám umožní pohodlně rozložit zavazadla a použít větší a silnější matrace pro vysoký komfort spánku. Běžně se setkáte také se stany pro 6 osob vybavenými 2 ložnicemi.

Každý stan pro 6 osob je ještě praktičtější, když má navíc velkou předsíňku, často vybavenou přídavnou stříškou nad vchodem. Je to vynikající prostor pro trávení času za nepříznivého počasí. Umožňuje rozložit kompaktní kempingový nábytek a připravit si jídlo nebo se schovat před náhlým deštěm. Okna ve stěnách umožňují snadný přístup světla, takže stan pro šest osob je mnohem příjemnějším místem pro pobyt během dne, pokud se zhorší počasí. W 8a.cz dbáme na to, aby stany pro 6 osob, které nabízíme, splňovaly vysoké standardy jak z hlediska zpracování, tak z hlediska pohodlí. Model známé značky, například Stan Coleman pro 6 osob, je zárukou maximálního pohodlí během každé cesty.

Jsou stany pro šest osob vodotěsné

Žádný stan není 100% vodotěsný, ale každá konstrukce je připravena tak, aby účinně chránila i před nejsilnějším deštěm. Klíčem k ochraně před srážkami je výběr nepromokavého materiálu pro pláštěnku a utěsnění všech švů. Výběrem šestimístných stanů od výrobců, kteří se na tento typ konstrukce specializují, si můžeme být jisti, že náš model poskytne ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami na každém kempování. Voděodolnost 3000 mm H2O je dostatečná pro většinu letních výletů k jezeru nebo na kempování. Stan pro 6 osob s plachtou s touto úrovní nepromokavosti bude dobře fungovat za slunečného i deštivého počasí a nabídne vysokou úroveň pohodlí.