top

Vázání Dynafit

Vázání Dynafit skialpovéje od špičkové značky pro skialpinismus a freeride, která v této oblasti již léta udává trendy. Kombinace lehkosti a odolnosti v jednom. Špičková kvalita!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Vázání je často neprávem opomíjeným prvkem při zvažování, jaké vybavení zvolit. Koneckonců jsou klíčem k bezpečnosti v případě pádu a také zajišťují spojení boty s lyžemi při nejnáročnějších sjezdech. Kolíkové vázání Dynafit je nejpokročilejší a nejinovativnější konstrukcí na trhu. Vyznačují se vysokou přesností, nízkou hmotností a špičkovou kvalitou materiálů použitých při jejich výrobě. Vázání Dynafit je perfektní volbou pro všechny milovníky stoupání a sjezdů bez ohledu na úroveň lyžování nebo terén, který zdolávají.

Vázání Dynafit nabízí širokou škálu modelů

Podobně jako lyže lze i vázání tohoto výrobce rozdělit do několika skupin, které se liší svými vlastnostmi, a tím i použitím. Nejlehčí řešení najdete v kolekci Race Tyto minimalistické modely jsou ideální pro soutěže, kde se počítá každý gram vybavení. Jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá nejlehčí lyžařskou výbavu. Výrobce doporučuje řadu vázání Race pro ty, kteří plánují stoupat více než 1000 m za hodinu.
Řada Speed jsou lehká vázání s o něco větší univerzálností. Jsou ideální pro rychlejší výstupy, náročné horské expedice i pěší túry. Jedná se o různorodou skupinu s vázáním pro více i méně zkušené backcountry lyžaře. Zaměřují se na skialpinisty a parašutisty, kteří se chtějí pohybovat rychlejším tempem - v rozmezí 700 až 1000 m stoupání za hodinu. Tato psí vázání nekladou žádné meze lidem v kondici a s horskými ambicemi. Není náhodou, že vázání Dynafit řady TLT získala téměř legendární status!
Řada Tour je univerzálnějším vázáním Dynafit. Nabízejí velmi vysokou úroveň uživatelského komfortu, připravenost na širokou škálu sněhových podmínek, lepší pocit z lyžování a bezpečnost provozu. Vázání s patou této řady nabízí širokou škálu možností nastavení, a to jak z hlediska šířky vázání, tak i síly uvolnění. Najdete zde také neuvěřitelně propracované kolíky s "naváděním" boty k připnutí (jako autopilot!). Pohodlí, efektivita, modernost.
Nejvýkonnějšími vázáními Dynafit je řada Free - určená především pro dynamické sjezdy v mírně náročnějším terénu. Jsou obrněné, snadno se zapínají a snižují síly působící na vázání během sjezdu (díky pracovní, pružné lyži).

Vázání Dynafit, přizpůsobené lyžím a botám, vám umožní vytvořit dokonalou výbavu, která vás nezklame ani v těch nejnáročnějších podmínkách.

Skialpové vázání Dynafit - to nejlepší z minulosti i budoucnosti

Vázání TLT claw vynalezené značkou Dynafit našlo na trhu lyžařských vázání na skitouring perfektní uplatnění. Základní konstrukční principy umožnily výrazně snížit hmotnost lyžařského setu, což se projevilo v ještě větší snadnosti jízdy do kopce na tuleních. Dynafit je dodnes předním výrobcem špičkových skitouringových vázání, která se skvěle osvědčují při široké škále lyžařských aktivit. Každou sezónu se vylepšuje a představuje nové modely, které stále udávají nové trendy.

Další oblíbené kategorie Dynafit:

Skialpove boty Dynafit Lyže Dynafit Dynafit Vyprodej Dynafit Outlet