top

Turistické batohy 20 - 30 litrů

Malé batohy o objemu 20 a 30 litrů jsou špičkové modely pro muže a ženy určené pro jednodenní a víkendové túry v horách. Kompaktní, kompatibilní s H2O a vybavený funkčním příslušenstvím pro přenášení vybavení.
Zobrazení Mřížka Seznam

283 výrobky

na stránce
  1. -34%
    Batoh Trekmates Drypack 20L - black

    wish list

  2. -23%
    Turistický batoh Haglofs Back 28 - true black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

283 výrobky

na stránce
Vymazat

Turistické batohy 20 - 30 litrů ideální na jednodenní výlety

Batohy s objemem 20 a 30 litrů patří k nejoblíbenějším modelům v nabídce všech výrobců. To je optimální velikost batohu na jeden den. Pokud vaše výlety trvají obvykle několik hodin nebo déle, budou nejlepší volbou batohy o objemu 20-30 l. Malý 20l turistický batoh se nám bude hodit v létě, kdy si s sebou nemusíme brát teplejší oblečení a nejdůležitější pro nás bude dostatečná zásoba vody. Turistický batoh o objemu 30 l je nejuniverzálnější volbou. Tento model lze používat po celý rok. Mezi dostupnými modely jsou jak ultralehké batohy, u nichž byl počet dalších prvků snížen na minimum, tak i rozvinutější, které svým vzhledem a funkčností připomínají plnohodnotné trekingové batohy. Batohy o objemu 20 l a 30 l jsou oblíbené i pro každodenní použití. Díky praktickému designu jsou ideální pro každý aktivní den, kdy si potřebujete vzít s sebou svačinu, oblečení na večerní trénink nebo dokumenty potřebné v práci.

Lehké turistické batohy 20l

Mezi modely s objemem 20 litrů kralují jednoduché modely. Díky malému prostoru v nich vyniká jen několik základních kapes. Častým doplňkem jsou síťované kapsy na bocích batohu, které nabízejí rychlý přístup k láhvi s vodou, malé svačině nebo jiným předmětům potřebným na trase. Batohy o objemu 20 l mají často sportovní charakter, takže je lze používat nejen na pěší turistiku, ale také na kolo, a dokonce i na běh. Vysoká všestrannost osloví všechny aktivní lidi, kteří hledají jeden batoh pro více aktivit. V tomto případě je vhodné zkontrolovat, zda je vybraný 20l turistický batoh kompatibilní s hydrovakem. Místo na zavěšení vaku s vodou a možnost vést hadici ven pomůže udržet tělo hydratované i v nejteplejších dnech. Pro ty, kteří potřebují o něco větší objem, nabízí většina výrobců také batohy 25l. Tyto modely zůstávají stále velmi kompaktní, ale umožňují, aby se do nich vešlo několik dalších věcí.

Turistický batoh 30l nabízí vysokou funkčnost

Batohy s objemem 30 litrů jsou velmi různorodé modely. Nejjednodušší z nich lze složit a srolovat do malé velikosti a další prvky byly omezeny na minimum. Většina batohů 30l však již obsahuje veškeré vybavení známé z větších turistických a trekingových batohů. Tyto batohy jsou vybaveny pokročilejšími nosnými systémy, které nabízejí vynikající pohodlí na delších cestách. Měkké polstrování ramenních popruhů a vhodně tvarovaný bederní pás pomáhají optimálně rozložit zátěž. Dobrý turistický batoh o objemu 30 l bude mít také mnoho kapes, které vám umožní pohodlně rozložit zavazadla. U mnoha modelů můžeme očekávat další otevřenou kapsu nebo speciální popruhy, které umožňují připevnit bundu nebo mikinu. V mnoha případech je standardem také poutko na hole. Pokud do sady přidáme pláštěnku, získáme minimalistický trekingový batoh 30l, který se osvědčí na každé denní trase bez ohledu na povětrnostní podmínky nebo roční období. O něco větší batohy o objemu 35 l mají často dvě komory, které umožňují ještě lepší organizaci zavazadel.

Turistické batohy o objemu 20, 25, 30 a 35 litrů si můžete zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme široký výběr kompaktních turistických a trekingových batohů špičkových značek. Při výběru batohu Deuter 30l nebo Salomon 20l a dalších předních výrobců si můžete být jisti, že byl vyroben s důrazem na nejmenší detaily. Optimálně zvolené materiály a propracovaná konstrukce budou sloužit po mnoho dalších sezón. Nabídka zahrnuje pánské i dámské batohy 20l a 30l. Toto rozdělení znamená nejen rozdíl v barvách jednotlivých verzí, ale často také nuance v konstrukci nosného systému. Díky nim budou mít ženy na cestách ještě větší pohodlí.