top

Soft flasky

Soft flasky jsou praktickým řešením, pokud se účastníte závodů nebo během tréninku. Láhev na běh zajistí, že každý běh bude efektivnější a snáze urazíte kilometry.
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

Vymazat

Soft flasky - nezbytná podpora při cvičení

Láhev na běh se skvěle hodí do vesty nebo bederního opasku, se kterým se vydáte na horské stezky nebo městské cesty. Jejich konstrukce zajišťuje, že láhev zůstane stabilní a nevypadne při dynamickém pohybu. Vzhledem ke sportovnímu určení těchto modelů jsou vyrobeny z odolného a lehkého plastu. To znamená, že vás soft flask s vodou nebude přetěžovat a navíc si zachová svou odolnost pro další aktivní sezóny. Láhev na běh vydrží náročné horské běhy i tréninky ve městě. Některé soft flasky mají speciální prvky, které umožňují jejich připevnění k vestě nebo batohu. Díky tomu si zachovají potřebnou stabilitu a budete je mít vždy po ruce. Díky vhodnému designu se běžecké láhve snadno vejdou do většiny kapes běžeckých nebo cyklistických batohů.

Soft flasky - snadná přeprava a nízká hmotnost

Když jste minimalisté a chcete lehké vybavení, je nejlepším řešením zvolit místo klasické láhve soft flask (měkkou láhev). Tato konstrukce zmenšuje objem s každým douškem vody a po vyprázdnění zabírá velmi málo místa. To znamená, že když vypijete všechnu vodu, vejde se vám tento typ běžecké láhve do každé kapsy bundy, vesty nebo šortek. Soft flasky jsou vybaveny náustky namísto klasického korku. Jejich ovládání při dynamickém pohybu je mnohem snazší, takže při běhu neztrácíte drahocenný čas. Stačí jemně stisknout náustek rty a pít osvěžující vodu. Láhev na běh má řešení, které nedráždí pokožku. Náustky jsou obvykle vyrobeny ze silikonu, který je velmi jemný.

Láhev na běh - zdravá a pohodlná

Některé konstrukce běžeckých láhví mají náustek umístěný na delší trubce. Díky tomu můžete takovou konstrukci nebo jiný soft flask nosit v kapse na ramenním popruhu běžeckého batohu nebo vesty. Získáte tak snadnější přístup k vodě, aniž byste museli model vyndávat a držet v ruce. Protože je každá láhev na běh vyrobena z plastu, používají její návrháři zdravá řešení. Soft flasky mají materiály, které neobsahují škodlivé chemické látky v podobě BPA nebo ftalátů. Díky tomu se do vody nebo nápoje neuvolňují částice, které jsou pro tělo nebezpečné. Některé modely jsou navíc vybaveny technologiemi, které omezují tvorbu nepříjemných pachů. Díky tomu si budete moci vždy vychutnat přirozenou chuť vody z běžecké láhve.