top

Měkké láhve a jiné běžecké láhve

Běžecké láhve jsou praktickým řešením, pokud se účastníte závodů nebo tréninku. Díky nim bude každý běh efektivnější a snáze urazíte kilometry.
26
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce
 1. -3%
  Salomon Softflask 500ml 28 - clear blue

  wish list

 2. -3%
  Salomon Softflask 500ml 42 - slate grey

  wish list

 3. -3%
  Salomon Softflask 500 ml 42 - clear blue

  wish list

 4. -3%
  Salomon Softflask 250 ml 28 - clear blue

  wish list

 5. -3%
  Salomon Softflask 500ml 28 - slate grey

  wish list

 6. -24%
  Softflask Osprey Hydraulics Soft Flasks 500ml

  wish list

 7. -13%
  Láhev Grivel Soft Flask 500 ml

  wish list

 8. -23%
  Měkká láhev Silva Soft Flask 240ml

  wish list

 9. -28%
  Láhev HydraPak Skyflask Speed 300ml - clear

  wish list

 10. -26%
  Láhev HydraPak Skyflask IT 500ml - clear

  wish list

 11. -17%
  Kubek Inov-8 SpeedCup 0.2 - clear/black

  wish list

 12. -28%
  Láhev Salomon Soft Flask 400ml Insulated

  wish list

 13. -16%
  Vkladaci redukce Hydrapak Watergate - blue

  wish list

 14. -34%
  Cestovní láhev Nalgene Multidrink - green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 položek

na stránce

Bidony pro běh - nezbytná podpora při cvičení

Běžecká láhev se skvěle hodí do vesty nebo bederního pásu, se kterým se vydáte na horské stezky nebo městské cesty. Jejich konstrukce zajišťuje, že láhev zůstane stabilní a nevypadne při dynamickém pohybu. Vzhledem ke sportovnímu určení těchto modelů jsou vyrobeny z odolného a lehkého plastu. To znamená, že vás láhev s tekoucí vodou nebude přetěžovat a zachová si svou odolnost i v následujících aktivních ročních obdobích. To znamená, že běžecká láhev vydrží náročné horské běhy i tréninky ve městě. Některé lahve mají speciální prvky, které umožňují jejich připevnění k vestě nebo batohu. Díky tomu si zachovají potřebnou stabilitu a budete je mít vždy po ruce. Díky vhodnému designu se běžecké láhve snadno vejdou do většiny kapes běžeckých nebo cyklistických batohů.

Měkké desky - snadná přeprava a nízká hmotnost

Když jste minimalisté a chcete lehké vybavení, je nejlepším řešením zvolit místo bidonu sotflask. Tato konstrukce zmenšuje objem s každým douškem vody a po vyprázdnění zabírá velmi málo místa. To znamená, že když vypijete všechnu vodu, vejde se vám tento typ běžecké láhve do každé kapsy bundy, vesty nebo šortek. Softflasks jsou vybaveny náustky namísto klasického korku. Jejich ovládání při dynamickém pohybu je mnohem snazší, takže při běhu neztrácíte drahocenný čas. Stačí jemně stisknout náustek rty a pít osvěžující vodu. Lahvičky na běhání mají roztok, který nedráždí pokožku. Náustky jsou obvykle vyrobeny ze silikonu, který je velmi měkký.

Bidon pro běh - zdravý a pohodlný

Některé konstrukce běžeckých lahví mají náustek umístěný na delší trubce. To vám umožní nosit tento design nebo jiné softflasky v kapse na ramenním popruhu běžeckého batohu nebo vesty. Získáte tak snadnější přístup k vodě, aniž byste museli model vyndávat a držet v ruce. Protože je každá běžecká láhev vyrobena z plastu, používají její designéři zdravá řešení. Lahve na běhání mají materiály, které neobsahují škodlivé chemické látky v podobě BPA nebo ftalátů. Díky tomu se do vody nebo nápoje neuvolňují částice, které jsou pro tělo nebezpečné. Některé modely jsou navíc vybaveny technologiemi, které omezují tvorbu nepříjemných pachů. Díky tomu si budete moci vždy vychutnat přirozenou chuť vody z běžící láhve.