top

Měkké láhve a jiné běžecké láhve

Běžecké láhve jsou praktickým řešením, pokud se účastníte závodů nebo tréninku. Díky nim bude každý běh efektivnější a snáze urazíte kilometry.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Vymazat

Láhve na běh - nezbytná podpora při cvičení

Běžecká láhev se skvěle hodí do vesty nebo bederního opasku, se kterým se vydáte na horské stezky nebo městské cesty. Jejich konstrukce zajišťuje, že láhev zůstane stabilní a nevypadne při dynamickém pohybu. Vzhledem ke sportovnímu určení těchto modelů jsou vyrobeny z odolného a lehkého plastu. To znamená, že vás běžecká láhev s vodou nebude přetěžovat a navíc si zachová svou odolnost pro další aktivní sezóny. To znamená, že běžecká láhev vydrží náročné horské běhy i tréninky ve městě. Některé láhve mají speciální prvky, které umožňují jejich připevnění k vestě nebo batohu. Díky tomu si zachovají potřebnou stabilitu a budete je mít vždy po ruce. Díky vhodnému designu se běžecké láhve snadno vejdou do většiny kapes běžeckých nebo cyklistických batohů.

Měkké láhve - snadná přeprava a nízká hmotnost

Když jste minimalisté a chcete lehké vybavení, je nejlepším řešením zvolit místo klasické láhve měkkou láhev. Tato konstrukce zmenšuje objem s každým douškem vody a po vyprázdnění zabírá velmi málo místa. To znamená, že když vypijete všechnu vodu, vejde se vám tento typ běžecké láhve do každé kapsy bundy, vesty nebo šortek. Měkké láhve jsou vybaveny náustky namísto klasického korku. Jejich ovládání při dynamickém pohybu je mnohem snazší, takže při běhu neztrácíte drahocenný čas. Stačí jemně stisknout náustek rty a pít osvěžující vodu. Láhve na běh mají řešení, které nedráždí pokožku. Náustky jsou obvykle vyrobeny ze silikonu, který je velmi jemný.

Láhev na běh - zdravá a pohodlná

Některé konstrukce běžeckých láhví mají náustek umístěný na delší trubce. Díky tomu můžete takovou konstrukci nebo jiné měkké láhve nosit v kapse na ramenním popruhu běžeckého batohu nebo vesty. Získáte tak snadnější přístup k vodě, aniž byste museli model vyndávat a držet v ruce. Protože je každá běžecká láhev vyrobena z plastu, používají její návrháři zdravá řešení. Láhve na běh mají materiály, které neobsahují škodlivé chemické látky v podobě BPA nebo ftalátů. Díky tomu se do vody nebo nápoje neuvolňují částice, které jsou pro tělo nebezpečné. Některé modely jsou navíc vybaveny technologiemi, které omezují tvorbu nepříjemných pachů. Díky tomu si budete moci vždy vychutnat přirozenou chuť vody z běžecké láhve.