top

Stany pro obytné vozy

Kempinkové stany a stany s přívěsem jsou ideálním způsobem, jak si zajistit co největší pohodlí při kempování. Poskytují více prostoru, a tím i možnost efektivně relaxovat v přírodě.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Stany pro obytné vozy - více využitelného prostoru

Tento typ konstrukce se plně osvědčí při cestování obytným vozem nebo karavanem po světě. Ty jsou, jak víme, praktické na cestách, ale nenabízejí mnoho prostoru. Můžete v nich spát, připravovat a jíst večeři, ale děje se tak v nepříjemném stísněném prostředí. Proto jsou stany pro obytné vozy tím nejlepším řešením, když si chcete na své cestě užít maximální pohodlí. Díky tomu bude váš pobyt v terénu nejpříjemnějším zážitkem v roce. To vám umožní účinně se zotavit v přírodě, než se vrátíte ke každodenním městským úkolům. Stany pro obytné vozy v nabídce obchodu 8a.cz jsou ve všech ohledech dobře navržené konstrukce. To znamená, že si při kempování budete moci užívat téměř veškerého pohodlí domova.

Předstany k obytným vozům - zorganizujte si život v kempu

Další prostor v kempu si zasloužíte. Poskytuje volnost pohybu, kterou potřebujete k tomu, abyste si užili klidnou dovolenou. Stany pro obytné vozy umožňují vytvoření venkovní kuchyně nebo jídelny uvnitř. Díky tomu se nebudete muset "tísnit" v malé místnosti v autě a snažit se připravit večeři pro své spolucestující. Kromě toho budou předsíňky pro obytné vozy a předstany pro přívěsy sloužit dětem ke hře, když prší, a jak víme, děti se nejvíce nudí, když prší. Některé modely umožňují také pohodlné spaní. Stany pro obytné vozy Outwell můžete zakoupit s ložnicí nebo si ji pořídit jako příslušenství. To se hodí zejména za horkých nocí, kdy spaní v obytném voze není tak pohodlné. Předstany k obytným vozům a předstany ke karavanům lze použít i při kempování s větší skupinou lidí.

Stany pro obytné vozy - pruty nebo vzduchové komory?

Předstany k obytným vozům a stany pro karavany od společnosti Outwell nabízejí dvě řešení jejich stability. Můžete si vybrat model založený na klasickém tyčovém systému, který je obvykle vyroben technologií Duratec. Tato konstrukce velmi dobře odolává outdoorovým podmínkám a poryvům větru, ale její sestavení trvá o něco déle a pro někoho může být komplikované. Proto stany pro obytné vozy a přívěsy dánské značky Outwell nabízejí místo tyčí vzduchové komory. Integrovaný systém Advanced Air System a Rigid Air System zajišťují, že se stan během okamžiku postaví na nohy. Samotný proces se provádí pomocí pumpy, která je obvykle součástí sady. Předstany k obytným vozům a stany ke karavanům se také mnohem lépe osvědčují ve větrném počasí. To je dáno určitou flexibilitou tohoto návrhu.

Stany ke karavanům - voděodolné tropiko

Když jedete kempovat, není to na dva dny, ale spíše na týden nebo dokonce několik týdnů. Na tak dlouhou dobu nelze předpovědět, jaké bude počasí. Proto stany pro obytné vozy a stany ke karavanům v obchodě 8a.cz nabízejí podporu propracovaných tropik. Jejich voděodolnost se pohybuje od 3 000 do 6 000 mm H2O, což je ideální i při silném dešti. Výrobci také používají speciální polyuretanový povlak. Účelem je zpomalit promočení materiálu, aby kapky vody volně stékaly z povrchu tropika. Stany pro obytné vozy a předstany ke karavanům mají rovněž podlepené švy a jejich boční stěny jsou spojeny s podlahou. To vám poskytne vysokou úroveň ochrany před deštěm a vlhkostí, což nepochybně zvýší komfort vašeho výletu.

Předstany pro obytné vozy - stabilita ve větru

Stany pro obytné vozy značky Outwell, které najdete v obchodě 8a.cz se vyznačují vysoce stabilní konstrukcí. To potvrzují testy a soubor řešení Wind Stabilizer System a Aerodynamic Storm Protection. Určují odolnost celého přístřešku vůči určité síle větru. Stany pro obytné vozy a stany ke karavanům neklesají pod 7 stupňů Beaufortovy stupnice a nejčastěji dosahují hodnoty 8 nebo 9. To znamená, že i několikatýdenní kempování bude mít dobrou podporu.

Stany pro obytné vozy - komfortní větrání

S letním kempováním jsou spojené vysoké teploty, které mohou být velmi nepříjemné. Proto jsou stany pro obytné vozy a předstany ke karavanům, které najdete v našem obchodě, vybaveny rozsáhlými ventilačními systémy. Speciální otvory zajišťují pohodlnou cirkulaci vzduchu uvnitř přístřešku. Kromě toho lze u stanů pro obytné vozy Outwell odstranit boční stěny a přední vchod. To umožňuje zachovat příjemný stín a poskytuje maximální větrání. To snižuje nepříjemné letní přehřívání a zpříjemňuje kempování.