top

Stany pro obytné vozy

Kempinkové stany a stany s přívěsem jsou ideálním způsobem, jak si zajistit co největší pohodlí při kempování. Poskytují více prostoru, a tím i možnost efektivně relaxovat v přírodě.
1
produkt
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
  1. -30%
    Plachta pro obytný vůz Outwell Sailshade M

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce

Kempinkové vozy - více obytného prostoru

Tento typ konstrukce se plně osvědčí při cestování obytným vozem nebo karavanem po světě. Ty jsou, jak víme, praktické na cestách, ale nenabízejí mnoho prostoru. Můžete v nich spát, připravovat a jíst večeři, ale děje se tak v nepříjemném stísněném prostředí. Proto jsou karavanové stany a přívěsné stany tím nejlepším řešením, když si chcete na své cestě užít maximální pohodlí. Díky tomu bude váš pobyt na poli nejpříjemnějším zážitkem v roce. To vám umožní účinně se zotavit v přírodě, než se vrátíte ke každodenním městským úkolům. Stany pro táborníky v nabídce obchodu 8a.cz jsou ve všech ohledech dobře navržené konstrukce. To znamená, že si při kempování budete moci užívat téměř veškerého pohodlí domova.

Táborové vesty - zorganizujte si život v kempu

Další prostor v kempu si zasloužíte. Poskytuje volnost pohybu, kterou potřebujete k tomu, abyste si užili klidnou dovolenou. S obytnými stany a přívěsnými stany můžete vytvořit venkovní kuchyň nebo jídelní kout. Díky tomu se nebudete muset "tísnit" v malé místnosti v autě a snažit se připravit večeři pro své spolucestující. Kromě toho budou předsíňky pro karavany a stany pro přívěsy sloužit dětem ke hře, když prší, a jak víme, děti se nejvíce nudí, když prší. Některé modely umožňují také pohodlné spaní. Obytné stany Outwell můžete zakoupit s ložnicí nebo si ji pořídit jako příslušenství. To se hodí zejména za horkých nocí, kdy spaní v obytném voze není tak pohodlné. Vestu pro karavan a vestu pro přívěs lze použít i při kempování s větší skupinou lidí.

Stany pro obytné vozy - pitony nebo vzduchové komory?

Vesty pro karavany a stany pro karavany od společnosti Outwell nabízejí dvě řešení jejich stability. Můžete si vybrat model založený na klasickém tyčovém systému, který je obvykle vyroben technologií Duratec. Tato konstrukce velmi dobře odolává venkovním podmínkám a poryvům větru, ale její sestavení trvá o něco déle a pro někoho může být komplikované. Proto stany pro karavany a přívěsy dánské značky Outwell nabízejí místo tyčí vzduchové komory. Integrovaný systém Advanced Air System a systém Rigid Air System zajišťují, že se stan během okamžiku postaví na nohy. Samotný proces se provádí pomocí nafukovače stanů, který je obvykle součástí sady. Větrání v karavanu a stany v přívěsu se také mnohem lépe osvědčují ve větrném počasí. To je dáno určitou flexibilitou tohoto návrhu.

Přívěsné stany - nepromokavé tropické stany

Když jedete kempovat, není to na dva dny, ale spíše na týden nebo dokonce několik týdnů. Na tak dlouhou dobu nelze předpovědět, jaké bude počasí, a zůstat za slunečného počasí. Proto jsou stany pro obytné vozy a stany pro přívěsy v prodejně 8a.cz nabízí podporu vyladěných tropů. Jejich vodotěsnost se pohybuje od 3 000 do 6 000 mm H2O, což je ideální i při silném dešti. Výrobci také používají speciální polyuretanový povlak. Účelem je zpomalit smáčení materiálu, aby kapky vody volně stékaly z povrchu stanu. Stany pro obytné automobily a předsíňky pro přívěsy mají rovněž podlepené švy a jejich boční stěny jsou spojeny s podlahou. To vám poskytne vysokou úroveň ochrany před deštěm a vlhkostí, což nepochybně zvýší komfort vašeho výletu.

Tábornické vesty - stabilita ve větru

Táborové stany značky Outwell, které najdete v obchodě. 8a.czse vyznačují vysoce stabilní strukturou. To potvrzují testy a soubor řešení skupin Wind Stabilizer System a Aerodynamic Storm Protection. Určují odolnost celého přístřešku vůči určité síle větru. Stany pro obytné vozy a přívěsné stany neklesají pod 7 stupňů Beaufortovy stupnice a nejčastěji dosahují hodnoty 8 nebo 9. To znamená, že i několikatýdenní kempování bude mít dobrou podporu.

Kempinkové vozy - komfortní větrání

K letnímu kempování patří vysoké teploty, které mohou být velmi nepříjemné. Proto jsou obytné vesty a stany pro přívěsy, které najdete v našem obchodě, vybaveny rozsáhlými ventilačními systémy. 8a.czNabízíme rozsáhlé větrací systémy pro obytné vozy a přívěsné stany. Speciální otvory zajišťují pohodlnou cirkulaci vzduchu uvnitř přístřešku. Kromě toho lze u obytných stanů Outwell odstranit boční stěny a přední vchod. To umožňuje zachovat příjemný tropický stín a poskytuje maximální větrání. To snižuje nepříjemné letní přehřívání a zpříjemňuje kempování.