top

Uvex

Uvex je uznávaným výrobcem sportovních brýlí a helem. Tato německá značka nabízí výrobky pro milovníky lyžování, cyklistiky, běhu a mnoha dalších outdoorových aktivit.
Zobrazení Mřížka Seznam

135 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Přilba na kolo Uvex Rise - all black

  wish list

 2. -25%
  Helma na kolo Uvex Finale 2.0 - black matt

  wish list

 3. -30%
  Helma na kolo Uvex Finale 2.0 - moss green matt

  wish list

 4. -25%
  Helma na kolo Uvex Gravel X - rhino/neon yellow

  wish list

 5. -25%
  Helma na kolo Uvex Finale 2.0 - plum matt

  wish list

 6. -25%
  MTB helma Uvex Quatro CC MIPS - all black matt

  wish list

 7. -32%
  Přilba pro děti Uvex Oyo Style - dino blue matt

  wish list

 8. -25%
  Helma na kolo Uvex Gravel X - black skyfall matt

  wish list

 9. -25%
  Helma na kolo Uvex Finale 2.0 - red/black matt

  wish list

 10. -25%
  Helma na kolo Uvex Gravel X - rhino/plum

  wish list

 11. -25%
  Přilba na kolo Uvex Rise - white
  Přilba na kolo Uvex Rise - white
  2 361 Kč 3 149 Kč

  wish list

 12. -25%
  Helma na kolo Uvex Gravel X - hazel/deep space matt

  wish list

 13. -25%
  Přilba na kolo Uvex Rise - moss green/black

  wish list

 14. -25%
  Enduro helma Uvex HLMT 10 - black/grey matt

  wish list

 15. -25%
  Sluneční brýle Uvex LGL 36 CV - grey

  wish list

 16. -25%
  Sluneční brýle Uvex Blaze III - black matt/smoke

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

135 výrobky

na stránce
Vymazat

Historie značky Uvex

Prvními výrobky německého výrobce byly lyžařské brýle a ochranné brýle. Společnost byla původně známá pod názvem Optische-Industrie-Anstalt Phillip M. Winter. Její výrobky používali sportovci na letních olympijských hrách v roce 1936. Od roku 1948 zaznamenala společnost rychlý růst. V roce 1956 byla oficiálně založena značka Uvex. To je zkratka pro Ultra Violet EXcluded. Od té doby měly být všechny sportovní výrobky označeny logem německého výrobce. Tehdy také začala éra inovací a určování trendů na trhu výrobků na ochranu očí při sportu. Brzy byly vyvinuty brýle s první vrstvou proti zamlžení (anti-fog). V 70. letech 20. století výrobce úspěšně expandoval na americký trh. Navrhl také první brýle se sférickými skly, které poskytovaly bezkonkurenční kvalitu vidění. Brzy byly v rámci skupiny Uvex založeny další značky, které mimo jiné vyráběly ochranné pracovní pomůcky.

V letech 1987/88 se na trhu objevily první helmy Uvex. Brzy se zařadily mezi nejoblíbenější modely. Sortiment zahrnoval jak helmy na kolo, tak lyžařské helmy. Maximální ochrany hlavy bylo dosaženo použitím nejnovějších dostupných materiálů, jako je pěna EPS a pevný ABS. Značka Uvex i nadále vychází vstříc očekáváním uživatelů a uvádí na trh nové výrobky. Mezi výrobky pro cyklisty jsou mimo jiné brýle pro freeride. Lyžaři dostávají mimo jiné nejlehčí lyžařskou helmu s pevnou skořepinou.

Výrobky Uvex si můžete zakoupit na 8a.cz

Poskytujeme kompletní sortiment výrobků značky Uvex vytvořených pro milovníky letních i zimních sportů. Pokročilé technologie, nejvyšší kvalita zpracování a nejlepší dostupné materiály zajišťují maximální pohodlí.

Brýle na kolo Uvex skvěle chrání oči před hmyzem a náporem vzduchu při rychlejší jízdě. Modely jsou speciálně přizpůsobené helmám a zaručují vysoký komfort při nošení. Široká nabídka brýlí s různými vlastnostmi vám umožní vybrat si ty správné brýle jak pro jízdu na slunci, tak do špatného počasí i pro noční jízdu. Značka Uvex nabízí brýle s různými vlastnostmi. Pro tradicionalisty jsou k dispozici sportovní brýle s vyměnitelnými skly. Tam, kde mohou sluneční paprsky oslňovat, se dobře uplatní modely s polarizačními skly. Nejnovějším vývojem společnosti Uvex jsou fotochromatické brýle, které upravují tmavost skel podle intenzity světla. Brýle Uvex jsou mezi lyžaři a snowboardisty velmi oblíbené.

Německý výrobce je známý také výrobou helem. Jeho sortiment zahrnuje jak zimní modely pro lyžování, tak odvětrávané helmy na kolo. Díky lehkým materiálům, dokonalému zpracování a velkému důrazu na dostatečné odvětrávání poskytují helmy Uvex vysoký komfort a optimální přizpůsobení hlavě bez ohledu na provozovanou aktivitu.