top

Red Chili

Red Chili je značka věnovaná lezcům. Vyrábí nejkvalitnější lezeckou obuv, oblečení a veškeré doplňky potřebné pro skalní lezení. Vytvořená lezci, dokonale vyhovuje vkusu a potřebám každého, koho fascinuje horolezectví. Podívejte se na nejnovější boty, oblečení a vybavení Red Chili, abyste si naplno užili své lezení po skalách i na stěně!
9
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce
 1. -30%
  Lezecké boty Red Chilli Ventic Air Lace - anthracite

  wish list

 2. -30%
  Lezečky Red Chili Circuit VCR - brilliant blue

  wish list

 3. -30%
  Lezečky Red Chili Ventic Air - blue

  wish list

 4. -30%
  Dámské lezečky Red Chili Charger LV - turquoise

  wish list

 5. -30%
  Lezečky Red Chili Charger - inkblue

  wish list

 6. -30%
  Dámské lezečky Red Chili Spirit LV IV - night

  wish list

 7. -30%
  Lezečky Red Chili Spirit IV - night

  wish list

 8. -30%
  Lezečky Red Chili Magnet - dark blue

  wish list

 9. -30%
  Lezecké boty Red Chili Voltage 2 - red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce

Red Chili je značka pro lezce

Značka Red Chili byla založena v roce 1996. O její vznik se zasloužili dva horolezci, Stefan Glowacz a Uwe Hofstädter. Dlouhou dobu tvořili horolezecký tým a během mnoha výprav měli jediný důvod ke stížnostem - špatně padnoucí lezecké boty. V té době byl výběr modelů na trhu velmi omezený a dostupná obuv nesplňovala očekávání. Po výstupu na El Capitan v Yosemitském údolí v USA se toto téma znovu objevilo a horolezci se rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Rozhodli se sami vyvinout a vyrobit lezeckou obuv, která by jim poskytla pohodlí a přesnost při lezení. Tím byly položeny základy budoucí značky Red Chili Přestože strávili mnoho hodin na nejtěžších stěnách světa, bylo pro ně stále výzvou uplatnit tyto bohaté zkušenosti při výrobě bot. Základem úspěchu značky je bezpochyby její motto – „Jen lezci vědí, co lezci potřebují”

Od nápadu k prvním a následně dalším botám uběhlo hodně času. První testy, vylepšení a také zapracování připomínek ostatních lezců do návrhů pomohly vytvořit jedinečné lezečky Red Chili Během mnoha let existence značky se lezení neustále vyvíjí. Obuv se mění spolu s ní a výrobce neustále reaguje na potřeby lezců a nové trendy, které se v tomto sportu objevují. Značka může velmi rychle reagovat na změny, protože celý tým návrhářů sám leze a je v přímém kontaktu s uživateli obuvi. Spojením potřeb lezců, testováním nových řešení a hledáním materiálů, které poskytují ještě lepší výkon, vznikají konstrukce, které se ještě více blíží ideálu.

Široká nabídka Red Chili

Značka nyní nabízí mimořádně širokou škálu lezeckých bot. Ať už lezeš kdekoli a na jakékoli úrovni, určitě najdeš ten správný model. Nabídka sahá od pohodlnějších lezeček pro vícedélkové cesty až po silně asymetrické modely pro profesionály Součástí nabídky jsou také lezecké boty Red Chili pro začátečníky, které jsou skvělé pro první kroky v této jedinečné aktivitě. Vhodné návrhy připravené jak pro skalní lezce, tak pro ty, kteří tráví většinu času tréninkem na umělé stěně.

Přestože lezecká obuv tvoří hlavní jádro sortimentu, doplňují ji i další produkty. Lezecké oblečení Red Chili je ideální na umělou stěnu i mimo ni. Pohodlné mikiny, lezecké kalhoty nebo trička jsou optimální volbou pro všechny příznivce lezení. Nabízejí maximální volnost pohybu a pohodlí při nošení. Nezapomnělo se ani na nejdůležitější doplňky ve výbavě každého lezce. Díky praktickým pytlíkům na magnézium, kartáčům na čistění chytů a mnoha dalším drobnostem je každý lezecký výlet jedinečný a plný lezeckých zážitků.