top

Pánské bundy The North Face

Pánské bundy The North Face se vyrábějí v tolika variantách, že si snadno vyberete ten správný model. Tato známá značka nabízí bundy pro turisty, horolezce, běžce a lyžaře.
Zobrazení Mřížka Seznam

188 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

188 výrobky

Vymazat

Pánské bundy The North Face jsou dokonalou ochranou před rozmarným počasím

Je nepochybné, že bunda je jedním ze základních prvků oblečení při nižších teplotách. Funkční model nepochybně patří do šatníku turisty, horolezce nebo lyžaře. Samozřejmě, že v závislosti na účelu stojí za to věnovat pozornost trochu jiným vlastnostem. Účel nošení bundy však zůstává stejný bez ohledu na okolnosti, za kterých si ji oblékáte. Účelem je poskytnout ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. To znamená, že správný model by měl chránit před deštěm, chladem, sněhem a větrem. Pánské bundy The North Face se vyrábějí v mnoha variantách. Aby fungovaly. Z mnoha střihů a vzorů si můžete vybrat model odpovídající vašim preferencím. Všechny návrhy značky The North Face spojuje vysoká kvalita zpracování, moderní materiály a vysoká funkčnost.

Membránové pánské bundy The North Face poskytují ochranu proti vlhkosti

Pánské membránové bundy North Face jsou určeny pro ty uživatele, kteří hledají téměř spolehlivou ochranu před deštěm a sněhem, která odolá i náročným podmínkám v terénu. Pohodlná membránová bunda, která je vynikající nepromokavou vrstvou, by měla být v zavazadle každého, kdo vyráží do hor. Díky tomu bude možné udržet příjemné klima u pokožky i během dynamických aktivit. V horách, kde může být počasí velmi vrtkavé, je to nutnost. Ani v přechodných ročních obdobích se vám nepodaří zakrýt stopy, pokud do svého oblečení nezařadíte bundu do deště. Nabídka membrán od známé značky The North Face se dodává v různých verzích, takže můžete optimální ochranu dokonale přizpůsobit situaci. Nejjednodušší modely jsou určeny především pro turisty a jsou vhodné zejména pro pěší turistiku. Obvykle je odlišuje velké množství praktických kapes, které jsou umístěny tak, aby přístup k nim byl co nejintuitivnější. Poněkud specializovanějším stylem jsou bundy pro horolezectví. Používají materiály se zvýšenou odolností, díky nimž modely nepodléhají výzvám náročného terénu. Střihy jsou zase navrženy tak, aby poskytovaly velkou volnost pohybu, tak důležitou při horských aktivitách. Samostatnou skupinou jsou běžecké bundy The North Face. Tyto lehké modely jsou ideální pro běžce, kteří potřebují rychle překonávat trasy.

Pánské lyžařské bundy The North Face

Když lyžujete v prašanu, je každá vrstva oblečení nesmírně důležitá. Proto společnost The North Face vyčlenila své pánské lyžařské bundy do samostatné kategorie. V této kategorii najdete zateplené modely, které jsou navíc vybaveny membránou, která poskytuje vynikající ochranu proti sněhu. Součástí kolekce jsou také bundy 3v1. Tyto multifunkční produkty, jejichž jednotlivé vrstvy lze kombinovat podle vkusu, umožňují nositeli užívat si své aktivity bez obav z nepohodlí. Další kapsy, například malá kapsa na skipas na rukávech, jsou praktickým řešením, které zvýší komfort vašeho výkonu na svahu. Sněhové chlopně naopak snižují riziko, že se sníh dostane pod bundu, a to i v případě pádu do bílého prašanu.

Pánská bunda The North Face k dispozici v horském obchodě 8a.cz


Internetový obchod 8a.pl nabízí široký sortiment bund tohoto vysoce ceněného amerického výrobce. Ať už si vyberete péřovou bundu nebo pokročilý model s technologií FUTURELIGHT™, oceníte její vysokou kvalitu a maximální funkčnost. Značka TNF® je jednou z nejzkušenějších a nejuznávanějších společností v outdoorovém světě. Široká nabídka kolekcí umožňuje přizpůsobit bundu jakékoli aktivitě, od nenáročné turistiky až po vysokohorské expedice. Pánské bundy The North Face jsou dokonalým doplňkem každého outdoorového šatníku. Když si vyberete jednu z nich, zvolíte nejen praktické, ale také udržitelné řešení. Stále více modelů je vyrobeno z recyklovaných látek a bundy The North Face jsou ošetřeny nepromokavými látkami bez obsahu PFC.