top

Pánské kalhoty

Pánské kalhoty určené pro různé aktivity. Díky široké nabídce obchodu 8a.cz zajišťujeme dokonalé přizpůsobení modelů dané aktivitě a povětrnostním podmínkám.
726
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 726

na stránce
 1. -21%
  Lyžařské kalhoty Marmot Layout Cargo Pant - black

  wish list

 2. -18%
  Kalhoty Salewa Dolomia Pant - black out

  wish list

 3. -15%
  Kalhoty Patagonia Upstride Pants - black

  wish list

 4. -30%
  Softshellové kalhoty Marmot Scree Pant - black/black

  wish list

 5. -10%
  Kalhoty GORE-TEX Berghaus Paclite Pant - black/black

  wish list

 6. -5%
  Kalhoty Black Diamond Alpine Pants - smoke

  wish list

 7. -15%
  Trekingové kalhoty Rab Spire Pants - beluga

  wish list

 8. -10%
  Kalhoty GORE-TEX Berghaus Hillwalker - black/black

  wish list

 9. -30%
  Horolezecké kalhoty Montura Laghel Pants - turtledove

  wish list

 10. -30%
  Horolezecké kalhoty Montura Nevermind 2 Pants - mud

  wish list

 11. -30%
  Lezecké kalhoty Wild Country Curbar Pant - ox blood

  wish list

 12. -30%
  Lezecké kalhoty Wild Country Stanage Pant - poseidon

  wish list

 13. -14%
  Lezecké kalhoty Ocun Eternal Pants - steel grey

  wish list

 14. -30%
  Softshellové kalhoty Rab Traverse Pants - steel

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 726

na stránce

Více možností, aneb pánské turistické kalhoty pro každou aktivitu

Nejlepší kvalitu kalhot určuje jejich funkčnost, použitý střih a typ materiálů, ze kterých jsou vyrobeny. Naše nabídka zahrnuje jak velmi univerzální modely, tak i ty, u nichž jsou všechny tyto funkce podřízeny konkrétní činnosti. Pánské trekové kalhoty jsou nejvhodnější na dlouhé túry. Často jsou vyrobeny z lehkých, ale velmi pevných materiálů. Softshellové kalhoty se dobře osvědčují i na stezkách, protože velmi účinně chrání před větrem. Díky různým tloušťkám jednotlivých modelů je snadné najít ty, které jsou vhodné pro léto, přechodná období i zimu. Oblíbené jsou také typické letní kalhoty s odepínacími nohavicemi - jsou vyrobeny z rychleschnoucích materiálů, jsou lehké a vzdušné a chrání před UV zářením. Když se počasí zhorší, a to jak v horách, tak v nížinách, jsou účinné pánské kalhoty do deště s nepromokavou a větruodolnou membránou nezbytností. Mezi mnoha řešeními jsou nejdůvěryhodnější a nejoblíbenější kalhoty GORE-TEX®, které dokonale chrání před vodou a sněhem. Plnou ochranu před chladem na sjezdovkách v chladnější části roku poskytují zimní lyžařské kalhoty a kalhoty na lyže. Poskytují spolehlivou ochranu před nepříznivými podmínkami.

Speciální vlastnosti pouze u horských kalhot špičkových značek

Modely kalhot uzpůsobené pro použití v horách mají mnoho vlastností, které u tradičních modelů nenajdete. Pánské lezecké kalhoty se vyznačují speciálním, často širším střihem, který zajišťuje mimořádnou volnost pohybu. Kromě toho mají často nastavitelné lemy nohavic nebo speciální prvky pro horolezce, jako je prostor pro kartáč. Horské kalhoty jsou často vybaveny dodatečnými výztuhami na zadní straně, na kolenou a často i na nohavicích. Kromě toho jsou na spodní straně malé háčky, které se dají zaháknout za tkaničky, takže pánská treková obuv je lépe chráněna před vniknutím drobných kamínků nebo bláta. Zateplené kalhoty jsou často vybaveny speciálními větracími otvory, které lze otevřít na přístupové cestě a zajistit tak lepší větrání. Všechna tato zařízení jsou navržena tak, aby vám poskytla co nejlepší výkon, ať už se vydáte kamkoli. Pánské kalhoty v obchodě 8a.cz je široký výběr modelů pro každou příležitost.