top

Pánské kalhoty

Pánské kalhoty určené pro různé aktivity. Díky široké nabídce obchodu 8a.cz zajišťujeme dokonalé přizpůsobení modelů dané aktivitě a povětrnostním podmínkám.
Zobrazení Mřížka Seznam

849 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

849 výrobky

Vymazat

Více možností, aneb pánské turistické kalhoty pro každou aktivitu

Nejlepší kvalitu kalhot určuje jejich funkčnost, použitý střih a typ materiálů, ze kterých jsou vyrobeny. Naše nabídka zahrnuje jak velmi univerzální modely, tak i ty, u nichž jsou všechny tyto funkce podřízeny konkrétní činnosti. Pánské trekové kalhoty jsou nejvhodnější na dlouhé túry. Často jsou vyrobeny z lehkých, ale velmi pevných materiálů. Softshellové kalhoty se dobře osvědčují i na horských stezkách, protože velmi účinně chrání před větrem. Díky různým tloušťkám jednotlivých modelů je snadné najít ty, které jsou vhodné pro léto, přechodná období i zimu. Oblíbené jsou také typické letní kalhoty s odepínacími nohavicemi - jsou vyrobeny z rychleschnoucích materiálů, jsou lehké a vzdušné a chrání před UV zářením. Když se počasí zhorší, a to jak v horách, tak v nížinách, jsou účinné pánské nepromokavé kalhoty s voděodolnou a větruodolnou membránou nezbytností. Mezi mnoha řešeními jsou nejdůvěryhodnější a nejoblíbenější kalhoty GORE-TEX®, které dokonale chrání před vodou a sněhem. Plnou ochranu před chladem na sjezdovkách v chladnější části roku poskytují zimní lyžařské kalhoty a skialpové kalhoty. Poskytují spolehlivou ochranu před nepříznivými podmínkami.

Speciální vlastnosti pouze u horských kalhot špičkových značek

Modely kalhot uzpůsobené pro použití v horách mají mnoho vlastností, které u tradičních modelů nenajdete. Pánské lezecké kalhoty se vyznačují speciálním, často širším střihem, který zajišťuje mimořádnou volnost pohybu. Kromě toho mají často možnost nastavení obvodu ve spodní části nohavic nebo speciální prvky pro lezce, jako je prostor na kartáč. Horské kalhoty jsou často vybaveny dodatečnými výztuhami na zadní straně, na kolenou a často i na nohavicích. Kromě toho jsou na spodní straně malé háčky, které se dají zaháknout za tkaničky, takže pánské trekové boty jsou lépe chráněny před vniknutím drobných kamínků nebo bláta. Zateplené kalhoty jsou často vybaveny speciálními větracími otvory, které lze otevřít při nástupu a zajistit tak lepší větrání. Všechna tato vylepšení jsou navržena tak, aby vám poskytla co nejlepší výkon, ať už se vydáte kamkoli. Pánské kalhoty v obchodě 8a.cz - široký výběr modelů pro každou příležitost.