top

Skialpové stoupací pásy

Lyžařská těsnění jsou nezbytnou výbavou všech milovníků lyžování do kopce. Vyberte si lyžařská těsnění libovolné délky a šířky - vyhrazená nebo s možností řezání. V našem obchodě najdete mohérové, nylonové a smíšené lyže, bez lepidla nebo s vyměnitelným lepidlem.
61
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 61

na stránce
 1. -20%
  Skialpové stoupací pásy Fischer Skin Alproute 82

  wish list

 2. -22%
  Stoupací pásy Fischer Skin My Transalp 90 Carbon

  wish list

 3. -20%
  Skialpové stoupací pásy Fischer Skin My Transalp 86

  wish list

 4. -8%
  Skialpové stoupací pásy Dynafit Free 97 Skin

  wish list

 5. -20%
  Skialpové stoupací pásy Fischer Skin My Transalp 82

  wish list

 6. -10%
  Stoupací pásy Pomoca Ready2Climb FREE 2.0 - 123 mm

  wish list

 7. -10%
  Stoupací pásy Pomoca Ready2Climb CLIMB 2.0 - 120 mm

  wish list

 8. -10%
  Stoupací pásy Pomoca Ready2Climb CLIMB 2.0 - 110 mm

  wish list

 9. -10%
  Stoupací pásy Pomoca Ready2Climb CLIMB 2.0 - 100 mm

  wish list

 10. -10%
  Stoupací pásy Pomoca Ready2Climb CLIMB 2.0 - 130 mm

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 61

na stránce

Lyže umožňují jízdu do kopce. Jsou připevněny ke skluznici a umožňují efektivní pohyb vpřed a zároveň díky specifickému uspořádání štětin brání sklouznutí.

Lyžařské kůže - typy

Existuje několik druhů padákových těsnění, které se liší použitými materiály i způsobem upevnění. Nejoblíbenější jsou tradiční lepicí těsnění. Ty mají na spodní straně speciální lepicí vrstvu pro optimální přilnavost ke sjezdovce. Existují také moderní lepicí těsnění, která jsou místo lepidla opatřena speciální vrstvou, která zajišťuje optimální přilnavost k lyži. Tento systém je méně náchylný ke snadnému znečištění a také se mnohem snadněji čistí. Těsnění se také liší podle materiálů použitých na štětiny. Nejrychlejší jsou mohérové tuleně, které se nejčastěji používají při soutěžích a v případech, kdy chcete dosáhnout maximální rychlosti. Druhý typ je syntetický, který se vyznačuje zvýšenou odolností při zachování dobrého výkonu. V našem obchodě jsou k dispozici různé systémy montáže v závislosti na zvoleném modelu lyží. Přední a zadní zapínání se může lišit podle toho, zda se jedná o lyže Dynafit, Volkl nebo Majesty. Široká nabídka lyžařských těsnění vám umožní vybrat si nejen kompatibilní systém upevnění, ale také ideální délku a šířku.

Příslušenství pro tuleně na skitour

Každé těsnění lyží musí být řádně naimpregnováno, aby mělo optimální výkon. Proto nabízíme také maziva na těsnění v kostkách a impregnační prostředky na těsnění ve spreji. Ty pomáhají chránit těsnění skitour před námrazou a před ulpíváním sněhu v náročných podmínkách. Nabízíme nejlepší skitour tuleně - náš obchod 8a.cz nabízí širokou škálu modelů špičkových značek. Špičková kvalita znamená skvělé klouzání a dobrou přilnavost při stoupání.