top

Vodní sporty

Vodní sporty jsou nejoblíbenější v létě. V naší nabídce najdete vybavení pro vodní sporty, které ozvláštní každý výlet k jezeru, moři nebo řece.
Zobrazení Mřížka Seznam

67 výrobky

 1. -20%
  SUP Fanatic Ray Air Pure 11'6 - red

  wish list

 2. -20%
  SUP Fanatic Ray Air Pure 12'6 - red

  wish list

 3. -23%
  SUP Fanatic Fly Air Pure 10'8 - blue

  wish list

 4. -23%
  SUP pádlo Fanatic Carbon 25 Adj 3-pcs

  wish list

 5. -22%
  SUP pádlo Fanatic Carbon 25 Adj

  wish list

 6. -23%
  SUP Fanatic Fly Air Pure 10'8 - red

  wish list

 7. -23%
  SUP Fanatic Ray Air Pure 11'6 - blue

  wish list

 8. -20%
  SUP Fanatic Ray Air Pure 12'6 - blue

  wish list

 9. -22%
  SUP Fanatic Fly Air Pure 9'8 - blue

  wish list

 10. -23%
  SUP Fanatic Fly Air Pure 10'4 - red

  wish list

 11. -23%
  SUP Fanatic Fly Air Pure 10'4 - blue

  wish list

 12. -18%
  Kajakové pádlo Sevylor K Compact 230

  wish list

 13. -16%
  Nafukovací kajak Sevylor Hudson - black/blue

  wish list

 14. -16%
  Nafukovací kajak Sevylor Yukon - green/black

  wish list

 15. -13%
  Nafukovací kajak Sevylor Tahaa - blue

  wish list

 16. -17%
  Vodotěsný vak na prádlo Scrubba Washbag

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

67 výrobky

Vymazat

Rostoucí obliba vodních sportů

Vodní sporty v posledních letech získávají stále větší popularitu mezi milovníky outdooru a aktivního trávení volného času. Nejmodernější technologie zpřístupnily vybavení pro vodáctví každému uživateli. Lehké materiály a speciální skládací konstrukce usnadňují přepravu v autě nebo dokonce na kole. Moderní kajaky, čluny nebo stále oblíbenější SUP prkna, se stále častěji berou na každý výlet k jezeru, moři nebo řece. Vodní sporty jsou nesmírně poutavé, ať už k nim přistupujete jakkoli. Paddleboardy a kajaky jsou ideální pro rodinnou dovolenou a zpestřují pobyt na pláži. Modely připravené na delší výlety umožní vyrazit na několikadenní splutí řek nebo velkých jezer. Profesionální vybavení na vodní turistiku umožňuje pohyb po různých vodních plochách. Často se také používá pro nejnáročnější výpravy daleko od civilizace.

Vybavení pro vodní sporty v internetovém obchodě

Reagujeme na potřeby všech outdoorových nadšenců a v našem sortimentu nabízíme širokou škálu příslušenství a vybavení pro vodní sporty. Začněme tím nejdůležitějším, tedy prkna a kajaky. Zaměřujeme se především na nafukovací modely, které lze snadno přepravovat a rychle připravit k použití. Většina výrobků z naší nabídky je určena začátečníkům a mírně zkušeným milovníkům vodních sportů. Většinou stabilní a snadno ovladatelné kajaky a paddleboardy odvedou skvělou práci na začátku vašeho vodáckého dobrodružství. V naší nabídce najdete také specializovaná pádla. Nabízíme také širokou škálu příslušenství pro vodní turistiku. Vodotěsné vaky na zavazadla, pumpy, tašky, vesty a vodotěsné obaly na smartphony a další elektroniku se postarají o to, aby každé dobrodružství skončilo s úsměvem na tváři. Prohlédněte si nejnovější produkty a užívejte si vodní sporty celé léto!