top

Dámské kalhoty

Dámské kalhoty jsou pohodlné a vysoce spolehlivé v terénu. Dobré dámské trekingové kalhoty by měly být pohodlné a vysoce odolné proti poškození a nepříznivým povětrnostním podmínkám.
671
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 671

na stránce
  1. -20%
    Dámské legíny Under Armour HiRise Leg - black/white

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 671

na stránce

Dámské trekingové a turistické kalhoty

Dámské outdoorové kalhoty se od sebe mohou výrazně lišit. Je to dáno především jejich účelem a použitými materiály. V závislosti na ročním období budou kalhoty používány v dešti, chladu a větru, ale také v horku a na prudkém slunci. Lehké a rychleschnoucí modely na léto, zateplené zimní kalhoty nebo robustní kalhoty do hor - máme modely pro každou aktivitu a každé počasí, také s membránou GORE-TEX®. Největší výběr je k dispozici v turistických kalhotách. Dámské letní trekové kalhoty jsou vyrobeny z lehkých a prodyšných materiálů. Vyznačují se rychleschnoucími vlastnostmi, takže když zmoknou, jsou rychleji připraveny k dalšímu použití. Velmi často jsou vybaveny profilovanými koleny, takže nebrání pohybu při aktivitách v horském prostředí. Trekingové modely pro zimní a přechodné období jsou vyrobeny ze softshellových materiálů. Dokonale chrání před větrem a chladem. Je to ideální doplněk k dámské softshellové bundě, který vám umožní vytvořit univerzální oblečení do různých povětrnostních podmínek.

horolezecké kalhoty

Pro milovníky výprav do skal nabízíme dámské lezecké kalhoty vyrobené tradičně z bavlny. Dokonale kombinují odolnost a materiál příjemný na dotek. Ve vyšších nadmořských výškách budou nutné horské kalhoty. Vyznačují se velmi vysokou odolností a další výztuhy na kolenou a ve spodní části nohavic je dokonale chrání před snadným odřením o skály nebo proříznutím mačkou.

Dámské zimní kalhoty - lyžařské a zateplené

Samostatnou kategorií jsou zimní modely. Mezi nimi můžeme vyzdvihnout dámské zateplené lyžařské a ski-touringové kalhoty. Jedná se o specializované oděvy, které jsou ideální do záporných teplot. Kalhoty do deště GORE-TEX® jsou oblíbenou celoroční volbou. Kalhoty, které nabízíme, jsou nejen vysoce funkční a praktické, ale vyznačují se také pečlivým zpracováním a smyslem pro detail.

Široký výběr dámských turistických, trekingových a horských kalhot na jednom místě

V našem internetovém obchodě 8a.cz nabízíme mnoho různých typů dámských turistických kalhot určených pro ženy, které milují cestování, horskou turistiku a horolezectví. Nejznámější světové značky vám umožní vybrat si ten správný model pro každou milovnici outdoorových výprav. Firmy jako The North Face, Salewa, Columbia a další jsou zárukou vysoké kvality a perfektního střihu, který nabídne nejen pohodlí, ale především plnou volnost pohybu a spolehlivost, a to jak při několikatýdenním pobytu na stezce, tak při krátkých víkendových výletech.