top

Běžecké legíny

Běžecké legíny jsou modelem, který si ochotně vybírají ženy i muži, kteří s potěšením tráví svůj volný čas na dynamicky překonávaných běžeckých tratích.
55
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 55

na stránce
 1. -15%
  Dámské běžecké legíny Rab Skyline Tights - black

  wish list

 2. -15%
  Běžecké legíny Inov-8 Winter Tight 3.0 - black

  wish list

 3. -15%
  Běžecké legíny Inov-8 Race Elite Tight 3.0 - black

  wish list

 4. -13%
  Legíny Maloja Raupel - moonless
  Legíny Maloja Raupel - moonless
  2 195 Kč 2 524 Kč

  wish list

 5. -13%
  Dámské legíny Maloja Blaumeise - night sky

  wish list

 6. -15%
  Legíny The North Face Movmynt Tight - tnf black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 55

na stránce

Běžecké legíny pro muže a ženy se liší nejen designem

Stále častěji se milovníci různých aktivit, a to i ti, kteří je provozují na nezkušené úrovni, rozhodují vybavit se speciálním oblečením. Běžecké legíny se staly velmi oblíbenými u žen, které chtějí překonávat vzdálenosti co nejpohodlněji. Stále více příznivců si získávají také běžecké legíny. Přiléhavý střih působí fantasticky a ve střetu s klasickým střihem nenechává nikoho na pochybách, že pohodlí je mnohem vyšší. Přiléhavý materiál se pro běžce stává téměř druhou kůží a nijak neovlivňuje jeho pohodu. Je třeba si uvědomit, že dámské běžecké legíny se liší od modelů pro muže. Výrobci často používají různé barvy a upravují také střih. Konstrukce jsou navrženy tak, aby přizpůsobení konkrétnímu tvaru těla bylo co nejjednodušší a model při nošení nezpůsoboval nepohodlí.

Vlastnosti běžeckých legín

Modely kalhot určené pro sportovní aktivity jsou především vyrobeny z materiálů s technickými vlastnostmi. Výrobci v tomto ohledu používají různé technologie. Tkaniny jsou například vybaveny řešeními pro řízení vlhkosti, jako jsou Omni-Wick a FlashDry Tyto vlastnosti umožňují, aby látka nejen zakrývala tělo. Dokáže více než jen zakrýt vaše tělo; pomáhá vám udržet příjemné sucho na kůži. Jak všichni víme, hraje to důležitou roli při utváření vaší nálady a nepříjemné mokro může snadno zničit spokojenost z činnosti.

Běžecké legíny pro aktivní dámy

Každá žena, která chce doplnit funkční oblečení vhodné pro rychlé překonávání vzdáleností, by měla mít v šatníku pohodlné běžecké legíny. Ačkoli se na první pohled může zdát, že běžecký trénink nevyžaduje použití specializovaného oblečení, je vhodné dbát na podporu technického oblečení. Dámské běžecké legíny jsou obvykle bez dalších ozdob a prvků, které by mohly snižovat jejich funkčnost. Obvod se nastavuje pomocí elastických pásků nebo vázání. Tkanina je také elastická. Různí výrobci nabízejí v této oblasti různá řešení. Čtyřsměrná strečová konstrukce nebo pohodlný střih jsou jen některé z technik, které zvyšují snadnost uchycení, aniž by bylo nutné přidávat do modelu další přezky nebo spony. Hladký tvar se mnohem lépe osvědčuje při sportovních aktivitách, a proto je takovou náhradou za klasické způsoby úpravy úrovně střihu kalhot.

Běžecké legíny jsou skvělou volbou i pro muže

Je samozřejmé, že při výběru sportovního oblečení je nejdůležitější pohodlí. Stejně jako dámské modely jsou i pánské běžecké legíny vyvinuty s použitím konstrukcí, které se snadno přizpůsobí tělu. Výrobci je navíc často obohacují o další vložky nebo klíny. Tyto úpravy mají dále zlepšit komfort nošení a promítnout se do větší volnosti pohybu. V takových výrobcích obvykle nenajdeme velké, volné kapsy. Je to proto, že předměty nošené blízko těla mohou způsobovat tlak a věci volně se pohybující v kapsách také nepřispívají k radosti z běhu.