top

Samonafukovací karimatky

Samonafukovací karimatky dokonale kombinují vynikající izolační vlastnosti a pohodlí při spánku. Nabízíme ultralehké modely i silnější samonafukovací karimatky pro kempování a pohodlné dvojité verze.
Zobrazení Mřížka Seznam

76 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Samonafukovací karimatka Exped SIM Comfort 5 M red

  wish list

 2. -10%
  Samonafukovací karimatka Robens Sunstone 80

  wish list

 3. -10%
  Samonafukovací karimatka Robens Polarshield 120

  wish list

 4. -29%
  Prostěradlo Therm a Rest Synergy Lite Sheet 25

  wish list

 5. -34%
  Prostěradlo Therm a Rest Synergy Lite Sheet 20

  wish list

 6. -20%
  Samonafukovací karimatka Exped SIM UL LW

  wish list

 7. -10%
  Samonafukovací karimatka Robens Sunstone 120

  wish list

 8. -13%
  Karimatka Therm a Rest Base Camp XL - poseidon blue

  wish list

 9. -23%
  Karimatka Therm a Rest Base Camp Large - poseidon blue

  wish list

 10. -16%
  Karimatka Therm a Rest LuxuryMap XL - poseidon blue

  wish list

 11. -31%
  Karimatka Therm A Rest LuxuryMap Large - poseidon blue

  wish list

 12. -33%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Regular - poppy

  wish list

 13. -30%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Small - poppy

  wish list

 14. -31%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Plus WR - cayenne

  wish list

 15. -35%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Plus Large - cayenne

  wish list

 16. -35%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Plus Regular - cayenne

  wish list

 17. -30%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Plus Small - cayenne

  wish list

 18. -13%
  Karimatka Therm A Rest Prolite Apex Large - heat wave

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

76 výrobky

na stránce
Vymazat

Samonafukovací karimatky - pohodlí a izolace

Turistické karimatky, známé také jako matrace nebo samonafukovací karimatky, dokonale kombinují výhody karimatek a nafukovacích matrací. První poskytují vynikající izolační vlastnosti, druhé výjimečný komfort spánku. Od svého vynálezu si samonafukovací karimatky neustále získávají nové příznivce. V současné době si již mnoho lidí nedokáže představit, že by spali pod stanem bez své oblíbené karimatky. Mezi mnohé výhody samonafukovacích karimatek patří například kompaktní rozměry po sbalení, snadné rozložení a příprava místa na spaní, výjimečný komfort spaní i na nerovném terénu.

Jak funguje samonafukovací karimatka?

Samonafukovací karimatky využívají řešení známá z tradičních karimatek a nafukovacích matrací. Vnitřní část obsahuje pěnu se speciálními rozpínacími vlastnostmi. Zajišťuje vysokou úroveň izolace a pohodlí při spánku. Samonafukovací karimatky jednoduše rozložíte a otevřete ventil. Během několika okamžiků se pěna sama trochu rozšíří. Pak stačí karimatku mírně nafouknout, dokud není dosaženo správného tlaku, a poté ventil zavřít. Příprava pohodlného lůžka zabere velmi málo času a pohodlí takto připravené karimatky je nenahraditelné. Skládání samonafukovací karimatky je stejně intuitivní a spočívá v otevření ventilu a pevném srolování celé věci, aby se pěna uvnitř co nejvíce stlačila.

Která samonafukovací karimatka do kempu a která na horskou stezku?

Pokud kempujeme delší dobu na jednom místě, je pro nás největší prioritou pohodlí při spaní. Obvykle nemusíme brát ohled na hmotnost, protože veškeré vybavení vozíme autem. Klasické samonafukovací matrace jsou ideální pro turistiku a stanování. Tlustší samonafukovací karimatka poskytuje bezkonkurenční pohodlí, a proto jsou tyto modely první volbou pro kempování nebo delší bivakování na jednom místě. Samonafukovací karimatky pro dvě osoby jsou ideální volbou pro velké rodinné stany, kde poskytují maximální pohodlí a velkou plochu. Milovníkům horských výprav a dlouhých túr s batohem na zádech doporučujeme ultralehké turistické karimatky malých rozměrů. Snadno se vejdou do zákoutí batohu, aniž by zabíraly mnoho drahocenného místa. Nejnovější materiály umožňují dokonalé stlačení samonafukovací karimatky, díky čemuž se vejde do sáčku o velikosti láhve na vodu.

Samonafukovací karimatky v obchodě 8a.cz

Ať už se věnujete jakékoliv činnosti, určitě pro vás máme ideální samonafukovací karimatku, která bude vyhovovat vašim potřebám. Ať už cestujete sami nebo s přáteli či rodinou, funkční samonafukovací karimatky jsou dokonalým řešením, které vám zajistí pohodlný odpočinek po každém náročném dni. V naší nabídce najdete širokou škálu modelů nejznámějších značek vyrábějících kempingové vybavení a horské vybavení. Při výběru jakéhokoli modelu si tak můžete být jisti vysokou kvalitou zpracování a skvělými funkčními vlastnostmi.