top

Samonafukovací karimatky

Samonafukovací karimatky dokonale kombinují vynikající izolační vlastnosti a pohodlí při spánku. Nabízíme ultralehké modely i silnější samonafukovací karimatky pro kempování a pohodlné dvojité verze.
76
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 76

na stránce
 1. -10%
  Prostěradlo Therm a Rest Synergy Lite Sheet 25

  wish list

 2. -10%
  Prostěradlo Therm a Rest Synergy Lite Sheet 20

  wish list

 3. -10%
  Samonafukovacá karimatka Hannah Leisure 5 - magnet

  wish list

 4. -5%
  Nafukovací matrace Fjord Nansen Trekker 7 - blue

  wish list

 5. -12%
  Karimatka Therm a Rest Base Camp Large - poseidon blue

  wish list

 6. -12%
  Karimatka Therm a Rest LuxuryMap XL - poseidon blue

  wish list

 7. -12%
  Karimatka Therm A Rest LuxuryMap Large - poseidon blue

  wish list

 8. -12%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Regular - poppy

  wish list

 9. -12%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Small - poppy

  wish list

 10. -12%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Plus WR - cayenne

  wish list

 11. -12%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Plus Large - cayenne

  wish list

 12. -12%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Plus Regular - cayenne

  wish list

 13. -12%
  Karimatka Therm a Rest ProLite Plus Small - cayenne

  wish list

 14. -12%
  Karimatka Therm a Rest Trail Lite Large - trooper gray

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 76

na stránce

Podložky pod břicho - pohodlí a izolace

Touringové karimatky, známé také jako matrace nebo samonafukovací karimatky, dokonale kombinují výhody spacích podložek a nafukovacích matrací. První poskytují vynikající izolační vlastnosti, druhé výjimečný komfort spánku. Od svého vynálezu si samonafukovací matrace neustále získávají nové příznivce. V současné době si již mnoho lidí nedokáže představit, že by spali pod stan bez své oblíbené podložky. Mezi mnohé výhody samonafukovacích karimatek patří například kompaktní rozměry po sbalení, snadné rozložení a příprava místa na spaní, výjimečný komfort spaní i na nerovném terénu.

Jak funguje samonafukovací podložka?

Samonafukovací karimatky využívají řešení známá z tradičních spacích podložek a nafukovacích matrací. Vnitřní část obsahuje pěnu se speciálními rozpínacími vlastnostmi. Zajišťuje vysokou úroveň izolace a pohodlí při spánku. Samonafukovací matraci jednoduše rozložíte a otevřete ventil. Během několika okamžiků se pěna sama trochu rozšíří. Pak stačí podložku mírně nafouknout, dokud není dosaženo správného tlaku, a poté ventil zavřít. Příprava pohodlného lůžka zabere velmi málo času a pohodlí takto připravené podložky je nenahraditelné. Skládání samonafukovací karimatky je stejně intuitivní a spočívá v otevření ventilu a pevném srolování celé věci, aby se pěna uvnitř co nejvíce stlačila.

Která samonafukovací karimatka do kempu a která na horskou stezku?

Pokud kempujeme delší dobu na jednom místě, je pro nás největší prioritou pohodlí při spaní. Obvykle nemusíme brát ohled na hmotnost, protože veškeré vybavení vozíme autem. Klasické samonafukovací matrace jsou ideální pro turistiku a stanování. Silnější samonafukovací karimatka poskytuje bezkonkurenční pohodlí, a proto jsou tyto modely první volbou pro kempování nebo delší bivakování na jednom místě. Spací karimatky pro dvě osoby jsou ideální volbou pro velké rodinné stany, kde poskytují maximální pohodlí a velkou plochu. Milovníkům horských výprav a dlouhých túr s batohem na zádech doporučujeme ultralehké turistické karimatky malých rozměrů. Snadno se vejdou do zákoutí batohu, aniž by zabíraly mnoho drahocenného místa. Nejnovější materiály umožňují dokonalé stlačení samonafukovací karimatky, díky čemuž se vejde do sáčku o velikosti lahve na vodu.

Samolepící rohože v obchodě 8a.cz

Ať už se věnujete jakékoliv činnosti, určitě pro vás máme ideální samonafukovací karimatku, která bude vyhovovat vašim potřebám. Ať už cestujete sami nebo s přáteli či rodinou, funkční samonafukovací karimatky jsou dokonalým řešením, které vám zajistí pohodlný odpočinek po každém náročném dni. V naší nabídce najdete širokou škálu modelů nejznámějších značek vyrábějících táborové vybavení a horské vybavení. Při výběru jakéhokoli modelu si tak můžete být jisti vysokou kvalitou zpracování a skvělými funkčními vlastnostmi.