top

Cyklistické přilby Smith

Cyklistické přilby Smith jsou ideální volbou pro nejnáročnější cyklisty. Propracované konstrukce kombinují vysokou úroveň bezpečnosti, účinné větrání a skvělý vzhled. Prohlédněte si modely s hledím nebo bez něj a vyberte si ideální cyklistickou helmu Smith!
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Cyklistické přilby Smith - ideální volba pro silniční a MTB

Pokud jste příznivci dvou kol, prvním nákupem po jízdním kole by vždy měla být přilba. Pád, ať už na silnici nebo v přírodě, může bohužel skončit tragicky, pokud si řádně nechráníte hlavu. Správný model by měl mít potřebná schválení a bezpečnostní systémy, které nás ochrání před následky nehody. Cyklistické přilby Smith jsou proto ideální volbou pro ty, kterým velmi záleží na jejich bezpečnosti. Většina modelů splňuje certifikace CPSC a CE EN 1078 a jejich lehká konstrukce zaručuje maximální pohodlí a bezpečnost.

Moderní design pro maximální bezpečnost

Cyklistické přilby Smith jsou vyrobeny s ohledem na příznivce všech cyklistických disciplín. V portfoliu značky najdete MTB přilby i aerodynamické modely pro silniční cyklistiku. Všem je společná vynikající kvalita zpracování a použití nejlepších materiálů a technologií. Díky tomuto přístupu společnost vytváří nekompromisní přilby, které oceňují i profesionální jezdci. Pro zajištění maximálního pohodlí jsou přilby dokonale odvětrávané a jejich nastavení se provádí pomocí pohodlného knoflíku. Cyklistické přilby Smith jsou k dispozici v různých velikostech, takže se dobře přizpůsobí obvodu naší hlavy (což má velký vliv na naši bezpečnost). Jednotlivé modely poskytují dokonalou integraci s Cyklistické brýle Smith, které minimalizují riziko zamlžení čoček. Pokud vám jde o maximální ochranu, vyplatí se zvolit cyklistickou přilbu Smith se systémem MIPS Ta využívá speciální výstelku uvnitř přilby, která minimalizuje riziko poškození mozku tím, že při pádu eliminuje torzní síly.

Koupit cyklistickou přilbu Smith v internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr produktů od amerického výrobce, včetně cyklistických přileb Smith Jsou určeny cyklistům a splňují požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Díky použití moderních technologií nám poskytnou maximální úroveň bezpečnosti a pohodlí. Široká nabídka modelů a velikostí nám umožní vybrat si pro sebe ideální přilbu. Je také těžké nezmínit vzhled cyklistických přileb Smith, protože vypadají skvěle, což vám umožní vystoupit z davu.