top

Salewa Trekové boty

Trekingové boty Salewa jsou modely určené pro pohyb na horských stezkách. K dispozici jsou jak vysoké boty pro dlouhé túry, tak nižší boty pro rychlé výlety.
Zobrazení Mřížka Seznam

48 výrobky

na stránce
  1. -15%
    Boty Salewa Mountain Trainer Lite - ombre blue/carrot

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

48 výrobky

na stránce
Vymazat

Salewa - trekové boty pro každou příležitost

Obuv je nejdůležitější součástí výbavy každého milovníka horské turistiky. Jsou zodpovědné za přilnavost, pohodlí a bezpečnost pohybu v terénu. Proto je značka Salewa věnuje každému vyrobenému modelu bot velkou pozornost. Široká nabídka obuv Salewa zahrnuje jak přístupové, tak vysokohorské a trekové modely - vhodné pro mnohakilometrové túry i rychlé výlety po stezkách. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli druh turistiky, určitě pro něj najdete ty správné trekové boty Salewa. Pro delší výlety s batohem jsou tu boty s výškou nad kotníky, které poskytují větší stabilitu při pohybu s těžkým batohem. Lehčí modely jsou ideální na víkendové výlety a nabízejí vysokou dynamiku při každém kroku. Trekingové polobotky vám naopak umožní rychle překonat kilometry bez zavazadel při rychlých jednodenních výletech na horské stezky.

Diferencované trekové boty Salewa plné moderních technologií

Podobně jako treková obuv nebo horské boty Salewa, i treková obuv využívá moderní řešení a materiály pro zvýšení pohodlí a odolnosti obuvi. Většina modelů je vybavena nejznámějším prvkem značky Salewa, systémem 3F. Zajišťuje dokonalou přilnavost paty, takže se při každém kroku nezvedá. To zabraňuje snadné tvorbě otlaků a navíc zvyšuje stabilitu při pohybu na nerovném povrchu. Rozšířený je také systém vázání Climbing Lacing Zone, což je řešení převzaté z lezeckých bot, kde tkaničky vedou téměř až ke špičkám. Umožňuje dokonalé přizpůsobení bot tvaru chodidla, což zajišťuje maximální přesnost při pohybu v terénu a pohodlí. Trekingové boty Salewa se vyznačují také mimořádně propracovanými podrážkami dvou značek: Vibram a Pomoca. Speciální pryžové směsi vyvinuté pro použití v horské obuvi zajišťují mimořádnou přilnavost na skalách a kamenech. Použití vhodného běhounu zajišťuje dobrou trakci i na jiných typech povrchu. Ať už stoupáte rychle do kopce, nebo jdete po stezce dolů do údolí, treková obuv Salewa vám poskytne optimální přilnavost.

Trekingové boty Salewa můžete koupit online na adrese 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr trekové obuvi Salewa. Dámské a pánské modely zajišťují optimální přizpůsobení noze. Moderní design modelů a fantastické barevné kombinace osloví nejen ženy, ale i muže. Většina návrhů úspěšně kombinuje moderní prvky s tradičními prvky, jako je přírodní kůže použitá na svršek. Díky použití jen těch nejlepších řešení trekové boty Salewa dokonale vyhovují vkusu jak zkušených milovníků turistiky a trekových výprav, tak lidí, kteří s horským dobrodružstvím teprve začínají.