top

Turistické nože

Turistické nože jsou nezbytnou součástí výbavy každého cestovatele. Zavírací a kapesní nože, které jsou k dispozici v našem obchodě, jsou profesionálním vybavením, díky němuž můžete při kempování vykonávat mnoho různých prací.
Zobrazení Mřížka Seznam

95 výrobky

 1. -9%
  Ostřička Fiskars Xsharp

  wish list

 2. -21%
  Skládací nůž Gerber Slimsada D2 - olive

  wish list

 3. -25%
  Kapesní nůž Baladeo Carson

  wish list

 4. -31%
  Turistický nůž Gerber Fast AO Tanto

  wish list

 5. -25%
  Turistický nůž Gerber Fastball - onyx

  wish list

 6. -26%
  Nůž Gerber Fastball - green

  wish list

 7. -25%
  Skládací nůž Gerber US1 Pocket Folder

  wish list

 8. -25%
  Nůž Gerber Sharkbelly Folder Fine Edge

  wish list

 9. -39%
  Turistický nůž Gerber Principle Bushcraft

  wish list

 10. -25%
  Turistický nůž Gerber Prodigy SE

  wish list

 11. -24%
  Nůž Opinel Inox Corkscrew No. 10

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

95 výrobky

Vymazat

Skládací nůž, klasický nůž nebo třeba kapesní nůž

V sortimentu našeho obchodu najdete rozmanité turistické nože. Obvykle jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, která nám bude věrně sloužit po mnoho let. Mezi dostupnými modely můžeme rozlišit mimo jiné klasické turistické nože s pevnou čepelí. Menší modely s vhodně umístěným pouzdrem lze s úspěchem připnout k opasku, zatímco větší budou ideální pro přípravu jídla, které se vejde do turistického batohu. Zavírací turistické nože jsou velmi oblíbené a vyrábějí se v mnoha tvarech a velikostech. Jsou velmi praktické a mají skvělé užitné vlastnosti. Mnoho modelů nožů je vybaveno dalšími funkcemi, které jsou velmi užitečné při trekkingu i kempování. Křesadlo v rukojeti vám umožní snadno rozdělat táborový oheň nebo zapálit turistický vařič, když spotřebujete poslední zápalky nebo vám prostě zmoknou v dešti. Hodit se vám bude také vývrtka, s níž si můžete otevřít láhev vína a oslavit další úspěšný den ve stanech. Nejvíce doplňkových funkcí nabízejí klasické kapesní nože a multitooly.

Dobrý turistický nůž se skvěle hodí na cesty a je dobrým nápadem na dárek

V našem outdoorovém obchodě 8a.cz nabízíme jak typicky užitkové nože, tak modely kombinující funkčnost a jedinečný design. Mezi nimi rozhodně vynikají turistické nože s dřevěnými rukojeťmi klasičtějšího vzhledu. Jsou ideální jako dárky. Další praktickou vychytávkou jsou klíčenky s kapesním nožem, který vám přijde na pomoc, když to nejméně čekáte.