top

Haglofs

Haglofs je značka specializující se na design a výrobu vysoce kvalitního turistického a horského oblečení a obuvi. Bundy, mikiny, kalhoty, boty a turistické vybavení Haglofs se dobře osvědčují v proměnlivých povětrnostních podmínkách a nabízejí vysokou odolnost a pohodlí.
107
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 107

na stránce
 1. -30%
  Kukla Haglofs PS Balaclava - true black

  wish list

 2. -25%
  Městský batoh Haglofs Vide 20L - fjell green

  wish list

 3. -25%
  Batoh na notebook Haglofs Vide 20L - red dhalia

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 107

na stránce

Oblečení a obuv Haglofs - ideální do nepříznivého počasí

Značka Haglofs pochází ze Švédska. Tamní extrémní povětrnostní podmínky v kombinaci s rozsáhlými oblastmi divočiny byly skvělým základem pro vývoj a testování oblečení, které by poskytovalo pohodlí a ochranu při jakémkoli outdoorovém dobrodružství. Společnost založil již v roce 1914 Viktor Haglof. Od svých počátků až po současnost ušla značka dlouhou cestu a dnes patří mezi přední světové výrobce oblečení, obuvi a turistického a horského vybavení. Výrobky Haglofs se vyznačují inovativními technologickými řešeními, která se dokonale snoubí s moderním stylem. Procesy návrhu, výroby a testování jsou úzce propojeny, což zajišťuje, že každý další model ještě lépe splňuje požadavky outdoorových nadšenců.

Ekologie

Značka Haglofs pochází ze Švédska, země, kde je obzvláště dobře možné pozorovat klimatické změny, k nimž došlo v posledních desetiletích. Zvyšující se průměrné roční teploty přispívají ke zmenšování a mizení ledovců a anomálie počasí jsou na celém světě stále častější. Společnost proto klade velký důraz na politiku udržitelnosti. Společnost Haglofs si dala ambiciózní úkol snížit v letech 2020 až 2030 své emise uhlíku o 50 % a do roku 2050 dosáhnout nulových emisí uhlíku. Aby toho dosáhla, začala společnost jednat na několika frontách. Za prvé se zaměřuje na získávání energie z obnovitelných zdrojů. Za druhé, snižuje negativní dopad výrobního procesu na životní prostředí na nezbytné minimum. K tomu slouží moderní technologie a ekologické materiály. Za třetí, Haglofs nabízí výrobky, které jsou vysoce odolné, takže je lze používat ještě déle než dříve. Díky tomu se na skládky dostane méně oblečení, obuvi nebo vybavení. Za čtvrté, značka věnuje velkou pozornost přepravě svých výrobků po celém světě a snaží se volit takové způsoby dopravy, které zanechávají co nejmenší uhlíkovou stopu. Za páté, společnost spolupracuje se svými zákazníky a také podporuje právní změny, které urychlují změny pozitivní pro klima.

Široká nabídka produktů Haglofs

Značka v současnosti nabízí oblečení, obuv a vybavení pro řadu outdoorových a horských aktivit. Mezi nejtechničtější oděvy patří horské bundy Haglofs, které jsou skvělou ochranou před nepřízní počasí. Od bund s membránou GORE-TEX chránící před deštěm, sněhem a větrem až po lehké péřové modely určené k účinné izolaci proti chladu. Dokonale padnoucí střihy zaručují optimální přizpůsobení a naprostou volnost pohybu při každém výstupu. Návrháři značky připravili stejně širokou nabídku pro milovníky horské turistiky, ale i lehčího terénu. Outdoorová kolekce zahrnuje nejen pohodlné bundy, ale také kalhoty, trička nebo mikiny Haglofs. Moderní materiály zajišťují vysokou prodyšnost a pohodlí při nošení. V zimě zde najdou vhodné oblečení také milovníci lyžování a snowboardingu. V nabídce samozřejmě nemohla chybět kolekce lifestyle. Ta je určena všem fanouškům značky, kteří si chtějí denně užívat produkty nejvyšší kvality. Připraveno pro ně.

Značka nabízí také širokou škálu outdoorové obuvi. Přestože zde nenajdete horolezecké boty, výběr pohodlné turistické obuvi je obrovský. Boty Haglofs se hodí jak na pěší turistiku a výpravy po stezkách, tak na kempování nebo i na každodenní nošení. Katalog švédské značky doplňuje špičkové turistické vybavení. Pokročilé batohy vám umožní vzít si s sebou veškeré potřebné vybavení. Spacáky vám umožní pohodlný spánek na každé cestě.

Výrobky Haglofs si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz!

Nabízíme široký výběr modelů této švédské značky. Oblečení, obuv a vybavení tohoto výrobce osloví každého, kdo hledá výrobky nejvyšší kvality a moderní technologická řešení. Vhodně zvolené střihy poskytují vysokou úroveň pohodlí. Ať už jste vášnivými milovníky trekkingu, zdolávání nejvyšších vrcholů nebo lyžování, v sortimentu Haglofs si jistě vyberete ten správný výrobek.