top

Pracovní úvazky

Pracovní úvazky jsou základním vybavením pro osoby pracující ve výškách. Pracovní postroje určené k ochraně pracovníků před pádem musí splňovat přísné evropské normy.
Zobrazení Mřížka Seznam

29 výrobky

 1. -18%
  Pracovní úvazek Climbing Technology Gryphon

  wish list

 2. -10%
  Pracovní postroj Ocun Thor 4Q - green

  wish list

 3. -10%
  Pracovní postroj Ocun Thor Access 4Q - green

  wish list

 4. -8%
  Pracovní postroj Ocun Thor 2Q - green

  wish list

 5. -9%
  Pracovní postroj Ocun Thor - green

  wish list

 6. -35%
  Pracovní postroj Petzl Astro Bod Fast roz. 2

  wish list

 7. -20%
  Pracovní postroj Petzl Astro Bod Fast roz. 1

  wish list

 8. -20%
  Horolezecký úvazek Beal Hero Pro Hold Up

  wish list

 9. -20%
  Pracovní postroj robocza Beal Hero Pro

  wish list

 10. -20%
  Pracovní postroj Beal Hero Sit

  wish list

 11. -18%
  Lezecký úvazek Climbing Technology Work Tec

  wish list

 12. -30%
  Pracovní postroj Petzl Avao Sit Fast roz. 2

  wish list

 13. -20%
  Pracovní postroj Petzl Avao Bod Fast roz. 1

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

29 výrobky

Vymazat

Pracovní úvazky - různé modely

Pracovní úvazky se mohou lišit v závislosti na použití. Modely určené k ochraně proti pádu jsou obvykle poměrně lehké a vyznačují se jednoduchou konstrukcí. Používají je osoby, které se pohybují na střechách a v místech, kde hrozí nebezpečí pádu. Propracovanější modely jsou určeny pro osoby, které pracují dlouhé hodiny ve výškách v zavěšené poloze. Silné pěnové panely na stehenních poutkách a v pase zajišťují správné rozložení sil a výrazně zvyšují pohodlí. Náš internetový obchod nabízí širokou škálu pohodlných bederních, hrudních a celotělových úvazků, které jsou vhodné pro arboristiku, práci na střechách, stožárech a na mnoha dalších místech. Vybrané modely jsou nabízeny v několika velikostech, takže je lze optimálně přizpůsobit vaší výšce. Všechny postroje mají společné to, že jsou pevně konstruovány a vyrobeny z robustních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost i při intenzivním používání.

Důležité součásti pracovních postrojů

Každý pracovní úvazek by měl zajišťovat správnou ergonomii. Je nesmírně důležité umístit poutka a držáky na vybavení, které vám umožní připojit potřebné vybavení. Modely s několika upínacími body nabízejí možnost zaujmout optimální pracovní polohu téměř za všech podmínek. Za pozornost stojí také použité přezky. Automatické modely šetří spoustu času při nasazování a sundávání postroje. V obchodě 8a.cz nabízíme pouze pracovní úvazky nejvyšší kvality renomovaných značek, které jsou ideální pro práci ve výškách.