top

Pracovní postroje

Průmyslové postroje jsou základním vybavením pro osoby pracující ve výškách. Pracovní postroje určené k ochraně pracovníků před pádem musí splňovat přísné evropské normy.
24
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce
 1. -30%
  Průmyslové postroje Climbing Technology Axess QR

  wish list

 2. -30%
  Pracovní postroj Climbing Technology Alp Tec 2 QR

  wish list

 3. -3%
  Pracovní postroj Ocun Thor Access Top - green

  wish list

 4. -5%
  Pracovní postroj Climbing Technology Alp Tec 2 QR

  wish list

 5. -5%
  Pracovní postroj Climbing Technology Work Tec 140

  wish list

 6. -10%
  Pracovní postroj Beal Hero Sit
  Pracovní postroj Beal Hero Sit
  3 144 Kč 3 494 Kč

  wish list

 7. -3%
  Lezecký úvazek Climbing Technology Work Tec

  wish list

 8. -30%
  Pracovní postroj Climbing Technology Alp Top 2

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce

Průmyslové postroje - různé modely

Pracovní postroje se mohou lišit v závislosti na použití. Modely určené k ochraně proti pádu jsou obvykle poměrně lehké a vyznačují se jednoduchou konstrukcí. Používají je osoby, které se pohybují na střechách a v místech, kde hrozí nebezpečí pádu. Propracovanější modely jsou určeny pro osoby, které pracují dlouhé hodiny ve výškách v zavěšené poloze. Silné pěnové panely na stehenních poutkách a v pase zajišťují správné rozložení sil a výrazně zvyšují pohodlí. Náš internetový obchod nabízí širokou škálu pohodlných bederních, hrudních a celotělových postrojů, které jsou vhodné pro arboristiku, práci na střechách, stožárech a na mnoha dalších místech. Vybrané modely jsou nabízeny v několika velikostech, takže je lze optimálně přizpůsobit vaší výšce. Všechny postroje mají společné to, že jsou pevně konstruovány a vyrobeny z robustních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost i při intenzivním používání.

Důležité součásti pracovních postrojů

Každý pracovní postroj by měl zajišťovat správnou ergonomii. Je nesmírně důležité umístit tkaničky a držáky na vybavení, které vám umožní držet potřebné vybavení. Modely s několika upínacími body nabízejí možnost zaujmout optimální pracovní polohu téměř za všech podmínek. Za pozornost stojí také použité přezky. Automatické modely šetří spoustu času při nasazování a sundávání postroje. V obchodě 8a.cz nabízíme pouze postroje nejvyšší kvality renomovaných značek, které jsou ideální pro práci ve výškách.