top

Turistické talíře

Pokud chcete jíst jídlo v přírodě v pohodlí, jsou talíře pro turistiku a kempování nezbytností. V 8a.cz si můžete najít talíř pro sebe a získat pohodlí při konzumaci jídla.
40
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce
 1. -19%
  Kuchyňská sada MSR Trail Lite Solo

  wish list

 2. -5%
  Sada nádobí Robens Leaf Meal Kit - ocean

  wish list

 3. -10%
  Sada nádobí MSR 2 Person Mess Kit

  wish list

 4. -5%
  Sklenice na víno Outwell Mimosa Wine Set

  wish list

 5. -10%
  Sada Primus Meal Set - blue

  wish list

 6. -6%
  Sada Easy Camp Cerf Picnic Box 4 Persons

  wish list

 7. -19%
  Cestovní miska MSR Deep Dish Bowl - green

  wish list

 8. -10%
  Nádobí Primus Meal Set - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce

Turistické desky - lehké a odolné

Konstruktéři turistického vybavení si dobře uvědomují, že toto vybavení musí vydržet nástrahy trekingu. Proto se k jejich výrobě používají vysoce odolné materiály. Díky tomu je lze snadno přenášet v batohu a používat v kempinkových podmínkách. Na túrách zaujmou turistické talíře svou funkčností a plní stejnou roli jako doma. Můžete na ně položit sendviče připravené ráno, takže se neušpiní a budete jíst hygienicky. Cestovní talíř se vám bude hodit i při přípravě oběda nebo večeře, kdy si můžete uspořádat ingredience na pokrmy.

Dobré kempingové talíře jsou pro společné stravování nezbytné

Modely na delší kempování se od cestovních desek liší především velikostí. Je jasné, že se chystáte na dlouhý rodinný výlet autem, takže máte k dispozici i více přepravního prostoru. Obědy na kempování mají podobnou velikost jako obědy doma, takže použití větších kempinkových talířů je mnohem pohodlnější. Mnoho značek navíc používá materiály, které dobře odolávají teplu a jsou odolnější proti poškrábání. Díky tomu nebude problém jíst horké jídlo a krájet ho nožem.

Ekologické cestovní desky

Táborové i turistické talíře jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. Neobsahují totiž škodlivé sloučeniny BPA a ftaláty. Díky tomu nemají negativní vliv na organismus, a proto je používání tohoto typu konstrukce bezpečné pro celou rodinu. Struktura turistických talířů umožňuje jejich snadné čištění, takže vždy budete dbát na jejich řádnou hygienu.

Tácky na kempování pro celou rodinu

Když odjíždíte na delší dobu pod stan, ukáže se, že je výhodnější vzít si s sebou sadu talířů. V nabídce značky 8a.cz značka nabízí takové sady, takže každý člen rodiny bude mít svůj vlastní model. Kempinkové talíře od společností Outwell, Primus, MSR nebo Sea To Summit jsou nejlepším řešením, jak zvýšit pohodlí při stravování během kempování. Tyto konstrukce se stylově podobají talířům používaným každý den, takže se na výletě budete cítit jako v domácí jídelně.