top

Batohy Deuter

Batohy Deuter vyrábí společnost Deuter v různých velikostech a užitných variantách. Prohlédněte si rozsáhlou nabídku a vyberte si model, který odpovídá vašim představám.

192
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 192

na stránce
 1. -30%
  Batoh na notebook Deuter XV 3 SL - navy/midnight

  wish list

 2. -30%
  Dámský batoh na notebook Deuter XV 3 SL - black

  wish list

 3. -12%
  Cyklistický batoh Deuter Race - black

  wish list

 4. -12%
  Cyklistický batoh Deuter Race Air - black

  wish list

 5. -8%
  Cyklistický batoh Deuter Race EXP Air - black

  wish list

 6. -12%
  Cyklistický batoh Deuter Superbike 18 EXP - black

  wish list

 7. -30%
  Lezecký batoh Deuter Gravity Motion - khaki/navy/navy

  wish list

 8. -12%
  Pánský cyklistický batoh Deuter Bike I 20 - black

  wish list

 9. -10%
  Turistický batoh Deuter Zugspitze 24 - lapis/navy

  wish list

 10. -12%
  Cyklistický batoh Deuter Trans Alpine 24 - black

  wish list

 11. -12%
  Cyklistický batoh Deuter Trans Alpine 30 - black

  wish list

 12. -8%
  Batoh Deuter UP Seoul - clay/turmeric

  wish list

 13. -12%
  Městský batoh Deuter Vista Spot - black

  wish list

 14. -12%
  Městský batoh Deuter StepOut 16 - black

  wish list

 15. -12%
  Městský batoh Deuter Walker 24 - graphite/black

  wish list

 16. -8%
  Batoh Deuter Gigant - black
  Batoh Deuter Gigant - black
  2 547 Kč 2 769 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 192

na stránce

Batohy Deuter zaručují vysokou kvalitu a pohodlí

Málokterá outdoorová značka se může pochlubit tak působivou kolekcí horských batohů. Mezi batohy Deuter patří horolezecké, turistické, cestovní, cyklistické, turistické a mnoho dalších modelů. Jedním slovem - široká nabídka určená pro všechny horské sporty. V každé produktové řadě najdete technologická řešení zajišťující optimální podporu pro sport, který provozujete. Například batohy deuter pro jednodenní túry mají pohodlný nosný systém založený na síťované konstrukci, která zajišťuje maximální odvětrávání zad. Lezecké batohy jsou naopak úzké a perfektně sedí na zádech. Díky tomu neomezují pohyb při lezení a nenarušují naše těžiště. To nám umožňuje udržet rovnováhu těla, která je na skalnatých cestách tak nezbytná. Na druhou stranu mají cyklistické modely řadu vychytávek, jako je ochrana zad při pádu, organizér na cyklistické nářadí nebo speciální kapsa na přilbu. U batohů Deuter oceníte detaily, které tvoří funkční a promyšlený celek.

Batohy Deuter byly vždy vlajkovou lodí

Společnost byla založena v srdci Bavorska v roce 1898 (ano, v 19. století!) a zpočátku vyráběla tašky pro pošťáky a pošťačky. Brzy však začala vyrábět i batohy, s nimiž je ztotožňována dodnes. Pohodlné a funkční batohy zdolaly první dosud nezdolané vrcholy, hřebeny a stěny v alpské zemi. Horolezci se od samého počátku podíleli na tvorbě bezkonkurenčního designu batohu a přispívali svými připomínkami k návrhům. Proto se dnes zabýváme vysoce kvalitními batohy. Je mimořádně odolný, pohodlný a dokáže splnit očekávání svých uživatelů.

Deuter pánské a dámské batohy - jaký je mezi nimi rozdíl?

Značka Deuter věnuje zvláštní pozornost dokonalému přizpůsobení batohu našim představám. Každá produktová řada má dámský a pánský model. Jaký je tedy rozdíl mezi pánským a dámským batohem? Rádi vám to vysvětlíme! Především se tyto modely liší nosným systémem a právě v jeho rozmanitosti spočívá jádro této kategorizace. Dámské batohy Deuter jsou přizpůsobeny kratšímu trupu. Ramenní popruhy mají také odlišný tvar, který zohledňuje rozdílnou anatomii mužů a žen. Na druhou stranu je bederní pás lépe polstrovaný, aby jemně spočíval na bocích a nezpůsoboval tlak ani otlaky. Rozdíl mezi pánskými a dámskými modely je důležitý zejména u velkokapacitních trekingových modelů. Toto odlišení se přímo promítá do snadného používání a našeho pohodlí.

Batohy Deuter si zamilujete pro tyto detaily

Trekingové, turistické nebo horolezecké batohy si zamilujete pro jejich četná technická řešení, díky nimž je používání batohu mimořádně pohodlné. U trekingových batohů jistě oceníte komín, který poskytuje dodatečnou nosnost. U modelů s objemem 70 litrů je to dokonce dalších 15 litrů, které můžeme využít k zabalení potřebných věcí. Batohy Deuter mají také nastavitelnou klopu. Ta má zase praktické vnitřní a vnější kapsy, často i s organizérem nebo háčkem na klíče. V prostřední části najdete obrazový návod, jak přivolat pomoc v horách. Boční popruhy umožňují připevnit další zavazadla nebo právě vytaženou bundu. Pokud není batoh plně naložený, můžete jej pomocí nich stlačit.

Batohy Deuter se vyznačují také pohodlným, širokým a nastavitelným bederním pásem. Ulevuje zádům a ramenům tím, že přenáší váhu batohu především na boky. V případě trekingových batohů je velmi praktický také nastavitelný nosný systém, který lze přizpůsobit naší velikosti. Lehčí batohy s menší kapacitou pro jednodenní nebo víkendové výlety využijí síťový nosný systém. Umožňuje udržovat určitou vzdálenost mezi zády a batohem. To umožňuje volnou výměnu vzduchu. Objevte batohy Deuter v obchodě horský obchod 8a.cz a vyberte si ideální model pro vás. Ať už jste zkušený horolezec nebo baťůžkář, určitě najdete model, který si získá vaše srdce a bude vám sloužit mnoho let!