top

Pánské oblečení

Pánské oblečení, které se osvědčí za všech podmínek. Pro aktivní uživatele je určeno moderní termoprádlo, technické bundy a kalhoty a doplňky, jako jsou ponožky, čepice a rukavice.
Zobrazení Mřížka Seznam

7522 výrobky

  1. -9%
    Rukavice na hory Montane Prism Glove - black

    wish list

  2. -9%
    Opasek Arcade Earthling - ivy green

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

7522 výrobky

Vymazat

Systém vrstvení oblečení je komplexní systém ochrany před povětrnostními vlivy

V naší nabídce najdete pánské oblečení do hor, na lezení, lyžování, běhání, ale i věci, které se hodí do města při každodenním nošení. Správně zvolené pánské oblečení udržuje optimální tělesnou teplotu a rychle odvádí vlhkost vznikající při cvičení. Abyste si mohli vybrat dokonalé oblečení pro svou aktivitu a roční období, nabízí náš obchod spodní prádlo, bundy, mikiny, kalhoty, ponožky a všechny doplňky, které potřebujete pro turistiku i každodenní nošení. Základem téměř každého oblečení je funkční spodní prádlo, které je v neustálém kontaktu s tělem a mělo by zajistit optimální klima pokožky. Syntetická trička a legíny dobře odvádějí vlhkost, zatímco spodní prádlo z merino vlny nabízí vysoce účinnou izolaci a je velmi příjemné na dotek. Další vrstvu izolace představují fleecové mikiny, lehké zateplené bundy a extrémně pružné modely, které nabízejí naprostou volnost pohybu. Jsou zodpovědné za termoregulaci při mírně nižších teplotách v zimě i v přechodných obdobích. Nepromokavá bunda pánská často poskytuje vnější vrstvu ochrany před nepříznivým počasím. Modely vybavené voděodolnými membránami účinně chrání před deštěm, větrem a sněhem a jsou první překážkou ve střetu s nepředvídatelnou přírodou. V zimě jsou lyžařské bundy neocenitelné, protože poskytují vynikající ochranu před nízkými teplotami a zajišťují dostatečnou volnost pohybu jak na sjezdových lyžích, tak na skialpových lyžích. Běžci zase při svých aktivitách často používají ultralehké větrovky, které lze v době nepoužívání snadno uložit do kapsy. Za příznivého počasí jsou membránové bundy často nahrazovány softshellovými, které poskytují vynikající ochranu proti větru a základní tepelný komfort.

Mezi pánské oblečení patří také propracované turistické a horské kalhoty

Kalhoty jsou poměrně podceňovaným prvkem pánského horského oblečení. Správně navržené modely mohou poskytnout jedinečnou volnost pohybu, která je neocenitelná nejen při lezení, ale i při pěší turistice. Softshellové kalhoty jsou velmi oblíbené a vhodné po většinu roku. Horské modely jsou často vybaveny přídavnými výztuhami, které mají celek lépe chránit před poškozením na skalách. Turistické varianty se často vyznačují zvýšeným počtem kapes. V letní sezóně jsou velmi oblíbené rychleschnoucí materiály, které se vyznačují lehkostí a rychlým odvodem vlhkosti. Na druhou stranu jsou pánské lezecké kalhoty často vyrobeny z bavlny, která zaručuje nejen velmi dobré vlastnosti, ale především vysokou úroveň pohodlí. Pro milovníky zimních sportů budou jistě důležitou součástí nabídky lyžařské a skialpové kalhoty.

Pánské oblečení špičkových značek je zárukou nejvyšší kvality

Jako obchod 8a.cz nabízíme široký výběr oblečení od největších outdoorových výrobců. Právě oni určují nové směry na trhu a zavádějí průlomová řešení. Bezešvé spodní prádlo eliminující riziko podráždění, moderní oblečení se syntetickou izolační vrstvou nebo bundy vybavené nejnovějšími membránami - všechna tato řešení činí pánské turistické a sportovní oblečení stále pohodlnějším a ideálním pro horské aktivity.