top

Rychleschnoucí ručníky

Rychleschnoucí ručníky jsou ideální na trekking a cestování, kdy potřebujeme zmenšit zavazadla. Díky použití speciálně vybraných materiálů jsou lehké a snadno se balí.
Zobrazení Mřížka Seznam

75 výrobky

na stránce
  1. -17%
    Ručník Fjord Nansen Frota L - blue

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

75 výrobky

na stránce
Vymazat

Rychleschnoucí ručníky - vlastnosti

Rychleschnoucí ručníky se obvykle vyrábějí v široké škále velikostí, od minimalistických modelů až po velké plážové osušky. Díky tomu si ten správný model najdou jak milovníci pohodlí, tak lidé hledající ta nejlehčí řešení. Většina modelů nabízených v našem obchodě jsou rychleschnoucí ručníky z mikrovlákna nebo podobných syntetických materiálů. Liší se tloušťkou vazby, strukturou a vzhledem. Všechny však mají jedno společné - velmi dobře absorbují vlhkost. Většina modelů dokáže absorbovat několikanásobně více vody, než kolik váží. Díky speciálním vlastnostem materiálu jsou rychleschnoucí ručníky při utírání mnohem účinnější než tradiční modely. Syntetický materiál navíc velmi rychle schne. To je neocenitelná výhoda při trekkingu nebo kempování, kdy nemáme mnoho času na sušení ručníků před pokračováním v cestě. V tomto případě se rychleschnoucí ručník často připevňuje také na turistický batoh, aby zcela vyschl již na trase. Vybrané modely jsou také vybaveny pokročilými antibakteriálními systémy. Ty účinně zabraňují rychlému množení bakterií, eliminují zápach a udržují ručníky svěží po celou dobu cesty.

Nejlepší rychleschnoucí ručníky pro turisty a táborníky

V našem obchodě 8a.cz nabízíme širokou škálu rychleschnoucích ručníků. Od nejmenších modelů, které se hodí na jednodenní výlety, přes trekové modely až po ty největší, které se osvědčí při delším bivakování na jednom místě nebo v kempu. Spoléháme se pouze na důvěryhodné značky, jejichž rozsáhlé zkušenosti jsou zárukou vysoké kvality výrobků. Důvěryhodnou volbou jsou rychleschnoucí ručníky Sea To Summit, Fjord Nansen a Lifeventure. Jsou dokonalým doplňkem pro outdoorové použití, který doplní vaše hygienické taštičky.