top

Turistické grily

Turistické grily jsou kompaktnější a přenosnější verze tradičních modelů. Existují skládací grily na dřevěné uhlí a plynové grily, které se snadno vejdou do zavazadlového prostoru auta, takže si je můžete vzít s sebou na kempování.
9
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce

Touringové grily znamenají výjimečné jídlo kdekoli

Skládací grily vám umožní připravit výjimečně chutné maso nebo zeleninu v každém rohu. Od tradičních modelů se liší mimořádně kompaktními rozměry ve složeném stavu. Díky tomu je lze přibalit k dalšímu kempinkovému vybavení na rodinnou dovolenou a výlety s přáteli. Cestovní grily nezabírají mnoho místa v zavazadlovém prostoru, zatímco na místě vám umožní připravit jedinečné obědy a večeře pod širým nebem. Aromatické klobásky, krkovice nebo grilovaná zelenina nikdy nechutnají lépe než během dlouhé dovolené ve stanu, karavanu nebo obytném autě.

Typy kempingových grilů

Touringové grily se od sebe mohou lišit v několika ohledech. Zaprvé mohou být poháněny různými druhy paliva. Velmi oblíbené jsou grily na dřevěné uhlí. Široká nabídka modelů různých velikostí vám umožní vybrat si bez problémů ten ideální. Stále oblíbenější jsou také plynové grily. Jejich používání a čištění je o něco jednodušší a navíc nemusíte likvidovat popel po spálení dřevěného uhlí. Pro minimalisty bude nejlepším řešením grilovací rošt s nožičkami, který lze umístit např. nad ohniště. Za druhé, turistické grily se výrazně liší svou konstrukcí. Mnoho turistů volí kufříkové grily. Je to proto, že se dají složit do malých rozměrů pro přepravu a snadno se přenášejí, například v tašce přes rameno. Díky tomu není problém převézt gril i do vzdálenějšího kempu. Zvláštním případem jsou mřížky, které lze díky vhodné konstrukci složit téměř naplocho. Tímto způsobem se vychází vstříc lidem, kteří chtějí minimalizovat velikost svého kempinkového vybavení. Nabízíme také kompaktní verze, které vypadají jako tradiční zahradní grily. Je to optimální volba pro ty, kteří hledají maximální komfort při grilování na úkor velikosti a hmotnosti.

Skládací turistické grily v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr modelů, který vám umožní vybrat si optimální model jak pro osoby, které se chystají kempovat v malé skupině, tak pro turisty, kteří se chystají na rodinný výlet pod stany. Přenosné kufříkové grily, kompaktní skládací turistické grily - na dřevěné uhlí i na plyn - to vše můžete zakoupit online v obchodě. 8a.cz!