top

Turistické nafukovací stany

Nafukovací stany jsou mezi milovníky kempování a stanování stále oblíbenější. Jedná se o moderní řešení konstrukce stanu, jehož cílem je usnadnit stavění stanu.
1
produkt
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce

Moderní a velmi snadno postavitelné stany s nafukovacími rámy

Příprava pohodlného místa k pobytu je tak mnohem snazší a rychlejší. Nafukovací stany se často volí pro letní výlety s rodinou nebo přáteli. Absence klasických oblouků znesnadňuje rozklad sady a celá věc se používá velmi intuitivně.

Nafukovací rámové stany - konstrukce

Konstrukce nafukovacích stanů se zásadně liší od klasických modelů. Nepotřebují totiž klasické tyče ze skelných vláken nebo hliníku. Místo toho se používají speciální vzduchem plněné tunely. Ty účinně podpírají plachtu a dodávají stanu správný tvar. Díky tomu je stavění stanu mnohem snazší. Není třeba montovat a sestavovat vhodné tyče - stačí jen pumpička a během několika okamžiků vytvoříte správnou konstrukci stanu.

Turistické nafukovací stany - skvělá volba pro kempování a dovolenou

Nafukovací rámový systém ocení zejména lidé, kteří stany používají jen zřídka. Díky intuitivní konstrukci je stavění nafukovacího stanu ve srovnání s tradičními stany velmi snadné a intuitivnější. Přestože jsou nafukovací rámové stany lehčí, díky snadnému použití jsou oblíbenou volbou pro kempování autem, kdy nemusíte své vybavení nosit daleko.