top

Dámské cyklistické kraťasy

Dámské cyklistické šortky jsou nezbytným nákupem pro každou cyklistickou nadšenkyni. Dámské cyklistické šortky s gelovou výstelkou pro maximální pohodlí na silnici. Nabízíme také moderní dámské kraťasy na enduro a MTB.
49
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

49 položek

na stránce
 1. -34%
  Dámské cyklo kraťasy ION Traze - black

  wish list

 2. -16%
  Dámské cyklo kraťasy ION Logo - indigo dawn

  wish list

 3. -16%
  Dámské cyklo kraťasy ION Logo - black

  wish list

 4. -26%
  Dámské cyklo kraťasy ION Traze - black/black

  wish list

 5. -26%
  Dámské cyklo kraťasy ION Traze - ocean blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

49 položek

na stránce

Proč jsou dámské cyklistické šortky tak důležitou součástí oblečení?

Při jízdě na kole trávíme v sedle mnoho hodin. Pro zajištění potřebného pohodlí je nesmírně důležité zvolit vhodné oblečení. V celém dámském cyklistickém oblečení hrají klíčovou roli pro pohodlí cyklistické šortky. Vhodně zvolený střih a modely s gelovou vložkou výrazně snižují riziko odřenin nebo otlaků, a to i během dlouhé jízdy. Moderní dámské cyklistické kraťasy MTB a Enduro jsou modely využívající nejmodernější materiály, které se vyznačují vysokou odolností a prodyšností. Taková kombinace vlastností je ideální pro intenzivní jízdu po horských silnicích nebo lesních cestách.

Moderní dámské cyklistické šortky s gelovou vložkou

Do nedávna byly dámské cyklistické šortky k dispozici pouze v podobě přiléhavých modelů z velmi elastických materiálů, které se svým vzhledem výrazně lišily od tradičních šortek a kraťasů. V dnešní době se stále více modelů podobá klasickým modelům a skrývá v sobě ty nejpodstatnější prvky. Dámské cyklistické kraťasy s gelovou výplní jsou nyní k nerozeznání od klasických modelů pro turistická nebo horská kola. Hlavní rozdíl spočívá ve vycpávkách uvnitř šortek a také ve střihu, který je přizpůsoben cyklistice. Výrobci dámských MTB a enduro kraťasů nám navíc často poskytují možnost výběru a sestavení nejlépe padnoucího setu. To je možné díky samostatně dostupným vnitřním a vnějším šortkám, které lze připnout k sobě. Můžete tak použít vnitřní šortky s nejpohodlnější podšívkou a sladit barvu vnějších šortek se zbytkem oblečení. Kromě toho lze svrchní cyklistické šortky po skončení jízdy použít i samostatně pro mnoho dalších aktivit, například pro pěší turistiku.

Nakupte si nejlepší dámské kraťasy a šortky na enduro a MTB online

V naší nabídce najdete široký výběr dámských cyklistických šortek a kraťasů. Rozmanité barvy a střihy umožní každé cyklistce vybrat si ten správný model. Nabízíme také šortky vybavené funkčními kapsami na zip, které jsou ideální nejen na cyklistiku.