top

The North Face

The North Face banner

The North Face je jedním ze světově nejznámějších amerických výrobců oblečení, obuvi a vybavení do hor. Obchod 8a.cz nabízí široký výběr horských a outdoorových produktů s logem The North Face. Najdete zde vše pro horský běh, lezení a trekové vybavení.

Zobrazení Mřížka Seznam

1549 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

1549 výrobky

Vymazat

The North Face – legendární značka

Americký výrobce horského a turistického oblečení, obuvi a vybavení zaujímá mezi všemi horskými značkami zvláštní místo. Jeho charakteristické logo pozná snad každý milovník hor. Výrobky The North Face lze spatřit snad ve všech koutech světa. Spolehlivé modely bund, kalhot, bot, batohů, stanů, spacích pytlů a dalších doplňků se objevují jak ve zprávách o dosažení nejvyšších vrcholů světa, tak při expedicích do opuštěných pouští nebo tropických oblastí. Je to dáno především opravdu vysokou kvalitou výrobků TNF, které jsou perfektní do všech podmínek. Díky ucelené řadě oblečení a vybavení na léto i zimu si každý najde modely dokonale vyhovující jeho potřebám. Motto značky The North Face – Never Stop Exploring, tedy Nikdy nepřestávej prozkoumávat, je možné vidět na každém jejich výrobku. To je důvod, proč každý rok tisíce lidí, žijících v tomto duchu, si vybírá toto logo TNF a spolehlivost, která se za ním skrývá.

Historie The North Face

Přestože je v současnosti logo amerického výrobce neodmyslitelně spjato s horami, ve skutečnosti vše začalo u oceánu. Přesněji řečeno – v San Franciscu. Právě v tomto městě si v roce 1966 dva přátelé, milovníci turistiky, založili malý obchod s horským vybavením. Jeho klienty byli zpočátku pouze outdooroví nadšenci a ochránci přírody. Obchod se rychle stal známým jako The North Face. O dva roky později se přestěhoval do nedalekého Berkeley. Zde začalo navrhování a výroba horského a turistického vybavení TNF. Již v 60. letech minulého století značka sponzorovala výlety a expedice. Právě v tomto období se objevil slogan, který zůstává hlavním mottem The North Face dodnes - Never Stop Exploring™ - Nikdy nepřestávej prozkoumávat. V 80. letech 20. století nastal rozkvět lyžování, a tím i lyžařského a snowboardového oblečení. V 90. letech došlo k prudkému rozvoji nabídky vybavení a oblečení pro treking. Nechybělo ani vybavení věnované lezení nebo horskému běhu. Právě z tohoto období pochází ikonické logo The North Face , které najdete na fotkách z celého světa.

V současné době značka The Norh Face dosáhla celosvětové popularity a je jednou z nejznámějších značek v turistickém a horském průmyslu. Její nabídka zahrnuje kompletní vybavení pro všechny nadšence do hor a mnoha dalších outdoorových aktivit. Kvalitní turistické a horolezecké oblečení, horská obuv, trekové batohy, expediční stany Vám umožňují dokonale se připravit na každý výlet. Stále větší oblibu si získává také lifestylové oblečení a obuv The North Face. Pohodlné oblečení na běžné nošení, inspirované horami, je skvělou volbou pro volný čas, do práce nebo do školy. Výrobky TNF to není jen nejvyšší kvalita a výborné užitné vlastnosti, ale je to také životní styl.

Nejnovější technologie TNF ve výrobcích amerického producenta

Značka TNF je lídrem, pokud jde o zavádění moderních technologií a materiálů. Bundy North Face využívají pokročilou technologii Fuseform ™ a Ventrix™. Promítají se do vysoké odolnosti dámského a pánského oblečení. Poskytují také optimální klima při fyzické námaze. V chladnější části roku zafunguje technologie The North Face Thermoball®. Vyvinutá ve spolupráci se značkou Primaloft® poskytuje optimální izolaci ve vlhkých podmínkách. Modely do extrémních mrazů používají přírodní husí prachové peří. Je to nejlepší řešení pro nejnižší teploty ve vysokých horách. Membrána DryVent a technologie FUTURELIGHT ™ zase nabízejí plnou voděodolnost v dešti a sněhu. S úspěchem se používají v bundách The North Face a kalhotách do deště. Softshell Windwall™ poskytuje vynikající ochranu proti větru, zatímco lehké běžecké oblečení vyrobené z materiálů FlashDry™ zajišťuje rychleschnoucí vlastnosti. Tato společnost také velmi dynamicky rozvíjí své obuvnické oddělení. Nejnovější série bot The North Face VECTIV™ Vám umožní zdolávat horské cesty mnohem rychleji a efektivněji.

Výrobky The North Face v obchodě 8a.cz

S jistotou lze říci, že značka TNF poskytuje ucelený sortiment oblečení, obuvi i horského a turistického vybavení. V našem internetovém obchodě vždy najdete nejnovější kolekce. S výrobky The North Face snadno doplníte svou sadu oblečení pro každé roční období. K dispozici jsou jak membránové, tak péřové bundy, mikiny, kalhoty, kšiltovky, ale i termoprádlo. Značka TNF to není jen oblečení do hor, ale také obuv a specializované expediční vybavení. Pánské a dámské boty The North Face představují široký výběr modelů, které nabízejí vynikající trakci v terénu. Zimní obuv funguje dobře i v tom nejmrazivějším počasí. Známé jsou také expediční a turistické stany, které nabízejí úkryt v nejnáročnějších podmínkách. Kromě horské výbavy nabízí výrobce i výborné městské batohy, které se osvědčí, když se rozhodnete opustit horské stezky. Nedílnou součástí nabídky jsou i kultovní cestovní tašky The North Face Base Camp Duffel. Jsou vyrobeny z téměř nezničitelného materiálu.

Výrobky The North Face jsou rozdělené do několika produktových řad podle druhu aktivity. Nejspecializovanější je vysokohorská řada TNF Summit Series a její nejkvalitnější sety: TNF Advanced Mountain Kit a skialpinistický Steep Series™. Na podzim roku 2021 se v pečlivě vybraných specializovaných obchodech v Evropě, objevil poprvé limitovaný set Advanced Mountain Kit (ve zkratce AMK)- super pokročilé, určené pro milovníky hor, kteří si kladou ty nejvyšší cíle. V krátkém seznamu míst, mezi evropskými metropolemi a prestižními lokalitami, kde se tyto technologické zázraky objevily, nemohl chybět náš obchod 8a.cz!

Turistická řada Hike je více univerzální a nabízí mimo jiné outdoorové oblečení. Stejně jako řada do města - Mountain Culture. Všechny Vám dávají možnost využívat neuvěřitelně kvalitní výrobky bez ohledu na to, jaký typ horské aktivity preferujete, nebo zda zrovna odpočíváte. Pokud hledáte místo, kde najdete celou nabídku tohoto amerického výrobce, autorizovaný obchod The North Face 8a.cz zcela jistě splní Vaše očekávání.