top

Rocday

Rocday je značka specializující se na navrhování a výrobu cyklistického oblečení. Její nabídka zahrnuje mikiny, trička, kalhoty a cyklistické kraťasy, které spojují vysokou funkčnost a fantastický design. Prohlédněte si jedinečné cyklistické oblečení Rocday!
47
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

47 položek

na stránce
 1. -24%
  Tričko na kolo Rocday Roost - black/green

  wish list

 2. -24%
  Mikina na kolo Rocday Patrol - black/green

  wish list

 3. -23%
  Cyklistické kraťasy Rocday Roc Gravel - green

  wish list

 4. -23%
  Cyklistické kraťasy Rocday Roc Lite - blue

  wish list

 5. -23%
  Cyklistické kraťasy Rocday Roc Lite - black

  wish list

 6. -23%
  Cyklistické kraťasy Rocday Roc - blue melange

  wish list

 7. -23%
  Cyklistické kraťasy Rocday Roc - black melange

  wish list

 8. -29%
  Cyklistické rukavice Rocday Flow - red

  wish list

 9. -25%
  Cyklistické rukavice Rocday Element - red

  wish list

 10. -23%
  Cyklistická mikina Rocday Evo Race - black/red

  wish list

 11. -23%
  Cyklistická mikina Rocday Evo Race - black/white

  wish list

 12. -20%
  Tričko s dlouhým rukávem Rocday Mount - brown

  wish list

 13. -25%
  Tričko s potiskem Rocday Roost - black

  wish list

 14. -15%
  Bavlněné tričko Rocday Summit - green

  wish list

 15. -9%
  Mikina s kapucí Rocday Level - black

  wish list

 16. -9%
  Mikina s kapucí Rocday Level - melange

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

47 položek

na stránce

Rocday, produkty pro cyklisty

Značky Rocday patří do skupiny výrobců, kteří se zrodili z lásky ke sportu, v tomto konkrétním případě k MTB a enduro kolům. Nápad na založení společnosti se zrodil na hranicích mezi Francií a Švýcarskem. Právě tam si skupina přátel odpočinula v baru po náročném dni stráveném prozkoumáváním horských stezek na kolech. Více než 4000 metrů stoupání za jeden den může být pořádná dřina. Ale právě tehdy se rodí ty nejlepší nápady. Značka Rocday byla nejlepší odpovědí na otázku, jak ještě více propojit svůj život se svou vášní - horskou cyklistikou. Stvořeno cyklisty pro cyklisty. Kombinace praktických znalostí o tom, jaké oblečení nejlépe funguje na singletracku a horských stezkách, s praktickými znalostmi a zkušenostmi s navrhováním oblečení umožnilo vytvořit jedinečnou nabídku pro všechny milovníky dvou kol. Cyklistické oblečení Rocday kombinuje vysokou kvalitu zpracování, skvělý design a vysokou funkčnost. Většina modelů je stejně vhodná pro ostré zatáčky na horských stezkách, v bikeparku i pro odpočinek v baru po dni stráveném v terénu. Cíl značky je velmi jednoduchý - v tomto oblečení se máte cítit pohodlně za každé situace.

Cyklistické oblečení Rocday

Přestože nabídka značky zatím není tak široká jako u předních výrobců na trhu, můžeme si být jisti, že každý model byl připraven s ohledem na cyklisty. Pohodlné mikiny jsou skvělé pro chladnější dny a poskytují optimální tepelný komfort na stezkách. Klasická trička jsou ideální pro cyklistiku i každodenní nošení. Řada zahrnuje také odolné cyklistické kalhoty a kraťasy Rocday Jsou ideální pro výlety v terénu a na dvou kolech. Na tak důležitý doplněk, jako jsou cyklistické rukavice, se nezapomnělo. Lehké modely s dlouhými prsty zajistí správné větrání, bezpečné držení řídítek a ochranu rukou v případě pádu. Milovníci jízdních kol ocení také lehké ponožky. Značka Rocday se věnuje cyklistickému oblečení pro ty, kteří hledají špičkovou kvalitu zpracování a fantastický design.