top

Pánská trička na běhání

Pánská trička na běhání jsou nezbytnou součástí výbavy každého běžce. Vzdušná trička jsou ideální na stezky a cesty v teplejší části roku.
Zobrazení Mřížka Seznam

114 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Běžecké tričko Dynafit Sky Tank - dawn

  wish list

 2. -20%
  Běžecké triko Dynafit Sky Tank - syrah

  wish list

 3. -25%
  Běžecké triko adidas Adizero Tee - lucid blue

  wish list

 4. -26%
  Běžecké tričko adidas Adizero Tee - black

  wish list

 5. -25%
  Rychleschnoucí triko Ciele FSTT Shirt - dose

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

114 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánská běžecká trička - maximální výkon při tréninku

Běžecké oblečení je od základu navrženo s ohledem na všechny rychlé běžce. Prioritou je vysoká prodyšnost a rychlý odvod vlhkosti. Přesně to dělají pánská běžecká trička předních outdoorových značek. Inovativní materiály a střihy zajišťují maximální volnost při běhu a optimální klima při tréninku i při závodech. V naší nabídce jsou pánská běžecká trička pevně přiléhající na postavu i volnější pro milovníky naprosté volnosti při běhu. Bez ohledu na střih se trička dobře kombinují s dalšími vrstvami oblečení. Když se ochladí, můžete si na něj obléknout mikinu nebo lehkou větruodolnou bundu, přičemž budete mít jistotu, že tričko dokonale odvede vlhkost do další vrstvy oblečení.

Pánská běžecká trička - moderní technologie

Nejlepší běžecké oblečení využívá nejnovější technologické vymoženosti, aby byl běh v různých podmínkách ještě pohodlnější. Ukázkovým příkladem jsou vylepšené materiály. Syntetická vlákna jsou ultralehká a jejich jedinečná struktura jim umožňuje rychle zachycovat vlhkost z povrchu pokožky a odvádět ji do vnějších vrstev. Velká pozornost je věnována také antibakteriálním vlastnostem vláken, což se projevuje delší čerstvostí běžeckých triček. Často používané ionty stříbra výrazně zpomalují vznik nepříjemných pachů, takže pánská běžecká trička lze nosit ještě déle. Rychleschnoucí vlastnosti materiálů to umožňují i ​​v těch nejteplejších dnech. Při strmých výstupech mohou nabídnout maximální komfort používání. Bezešvá technologie je ideální i pro běžecká trička, protože eliminuje nutnost prošívání v oblastech, které jsou při běhu nejnáchylnější k odírání - v podpaží nebo na ramenou. Místo švů se používá také svařování materiálů, které zajišťuje odolný a především mnohem hladší povrch než tradiční švy.

Pánská běžecká trička - obchod 8a.cz

Nabízíme široký výběr běžeckých triček od předních výrobců horského oblečení. Známé značky jako Salomon, Dynafit nebo La Sportiva poskytují oblečení špičkové kvality. Používají je přední horští běžci, takže si můžete být jisti, že mají vynikající funkční vlastnosti. Dobře se kombinují s dalšími prvky pánského běžeckého oblečení. Výběr pohodlného oblečení na horský běh je pro pohodlí při zdolávání rychlých tratí zásadní. Vyberte si značková pánská běžecká trička a soustřeďte se jen na další metry na trase.