top

Pánská trička na běhání

Pánská trička na běhání jsou nezbytnou součástí výbavy každého běžce. Vzdušná trička jsou ideální na stezky a cesty v teplejší části roku.
88
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 88

na stránce
 1. -20%
  Běžecká trička Salomon Sense Aero SS Tee - white

  wish list

 2. -20%
  Běžecká mikina Salomon Sense LS Tee - deep black

  wish list

 3. -20%
  Běžecká mikina Salomon Sense LS Tee - fiery red

  wish list

 4. -25%
  Běžecké tričko Dynafit Vertical 2 Tank - dawn

  wish list

 5. -34%
  Tričko Ciele NSB - logan
  Tričko Ciele NSB - logan
  966 Kč 1 464 Kč

  wish list

 6. -22%
  Běžecké tričko On Running Tank-T - denim/navy

  wish list

 7. -12%
  Běžecké tričko Inov-8 Base Elite S/S 3.0 - blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 88

na stránce

Pánská trička na běhání - maximální výkon při tréninku

Běžecké oblečení je od základu navrženo s ohledem na všechny rychlé běžce. Prioritou je vysoká prodyšnost a rychlý odvod vlhkosti. Přesně to dělají pánská běžecká trička předních outdoorových značek. Inovativní materiály a střihy zajišťují maximální volnost při běhu a optimální klima při tréninku i při závodech. Naše nabídka zahrnuje pánská běžecká trička, která dobře padnou, i volná trička pro ty, kteří chtějí běhat volně. Bez ohledu na střih se košile dobře kombinují s dalšími vrstvami oblečení. Když se ochladí, můžete si přes něj obléknout mikinu nebo lehkou větruodolnou bundu, přičemž budete mít jistotu, že tričko dokonale odvede vlhkost do další vrstvy oblečení.

Pánská trička na běhání jsou moderní technologií

Běžecké oblečení Top využívá nejnovější technologické vymoženosti, aby byl běh v různých podmínkách ještě pohodlnější. Ukázkovým příkladem jsou vylepšené materiály. Syntetická vlákna jsou ultralehká a jejich jedinečná struktura jim umožňuje rychle zachycovat vlhkost z povrchu pokožky a odvádět ji do vnějších vrstev. Velká pozornost je věnována také antibakteriálním vlastnostem vláken, což se projevuje delší čerstvostí běžeckých triček. Často používané ionty stříbra výrazně zpomalují vznik nepříjemných pachů, takže pánská běžecká trička lze nosit ještě déle. Díky rychleschnoucím vlastnostem materiálů mohou nabídnout maximální pohodlí i v těch nejteplejších dnech. na strmých stoupáních. Bezešvá technologie je ideální i pro běžecká trička, protože eliminuje nutnost prošívání v oblastech, které jsou při běhu nejnáchylnější k odírání - v podpaží nebo na ramenou. Místo švů se používá také svařování materiálů, které zajišťuje odolný a především mnohem hladší povrch než tradiční švy.

Pánská běžecká trička - obchod 8a.cz

Nabízíme široký výběr běžeckých triček od předních výrobců horského oblečení. Známé značky jako Salomon, Dynafit nebo La Sportiva poskytují oblečení špičkové kvality. Používají je přední horští běžci, takže si můžete být jisti, že mají vynikající funkční vlastnosti. Dobře se kombinují s dalšími prvky pánského běžeckého oblečení. Výběr pohodlného oblečení na horský běh je pro pohodlí při zdolávání rychlých tratí zásadní. Vyberte si značková pánská běžecká trička a soustředte se jen na další metry na trase.