top

Icebreaker

Icebreaker je značka, která jako první využila potenciál merino vlny. Perfektně zpracované oblečení a spodní prádlo z vlny merino Icebreaker v obchodě 8a.cz to je maximální komfort nošení pro Vás.
Zobrazení Mřížka Seznam

534 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

534 výrobky

Vymazat

Icebreaker - revoluce v termoaktivním oblečení

V roce 1995 kralovalo mezi milovníky outdoorových a sportovních aktivit spodní prádlo vyrobené výhradně ze syntetických vláken. Tehdy 24letý Jeremy Moon objevil jedinečné vlastnosti merino vlny. Přijal výzvu zavést inovativní vlněné oděvy na outdoorový trh a vytvořil značku Icebreaker. Brzy byla vyrobena první sada merino vrstveného oblečení. Výjimečné bylo i navázání trvalé spolupráce s chovateli novozélandských ovcí. Mikiny, trička a legíny z merino vlny si brzy získaly velkou oblibu a přírodní vlákno začala využívat většina velkých výrobců. Icerbreaker dodnes zůstává lídrem a zároveň nejznámější značkou v navrhování a výrobě merino oblečení.

Funkčnost je základem všech kolekcí– Icebreaker Oasis, Everyday, Anatomica, Bodyfitzone™.

Výrobky novozélandské značky jsou rozděleny do několika produktových řad, které byly navrženy pro různé použití - jak při turistice, tak při každodenním použití.. Řada Anatomica to je ideálně padnoucí spodní prádlo merino. Řada Everyday zahrnuje základní trička a mikiny z merino vlny. Řada Oasis zase skvěle funguje při aktivním používání a vyznačuje se perfektním přizpůsobením postavě. Značka však neusíná na vavřínech a stále se vyvíjejí nové technologie a řešení, které nabízejí zcela nové možnosti. Jedním z plodů výzkumu je řada Bodyfitzone ™ se zónovou strukturou. Je ideální pro intenzivní cvičení v chladnější části roku. Oblečení z řady Cool-Lite ™ je zase optimální do nejteplejšího počasí.

Díky různým tloušťkám merino vlny je výběr velmi snadný.

Termoprádlo Icebreakaer je velmi různorodá skupina oblečení. Všechny výrobky tohoto výrobce jsou zařazeny do několika kategorií s různou gramáží materiálu. Rozhodně to usnadňuje výběr merino oblečení v závislosti na ročním období a způsobu použití. Nejlehčí kolekce Ultralight se vyznačuje látkami o gramáži 150 g / m² a je ideální na léto. Verze 200 Lightweight je velmi univerzální a ideální pro větší část roku. Teplejší 260 Midweight se osvědčí spíše při nižších teplotách. Mikiny, trička, legíny ponožky merino,spodní prádlo z merino vlny – všechny jsou vhodnou alternativou ke klasickému syntetickému oblečení. Existuje jedno místo, kde najdete výrobky Icebreaker. Internetový obchod 8a.pl nabízí široký výběr výrobků ze všech produktových řad této značky.