top

Turistické stany Robens

Stany Robens jsou ideální volbou pro trekking na horských stezkách i pro rodinné kempování. Různé modely zajišťují nízkou hmotnost nebo maximální pohodlí při výletech do terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Stan pro 3 osoby Robens Chaser 3XE
  Stan pro 3 osoby Robens Chaser 3XE
  15 489 Kč 17 210 Kč

  wish list

 2. -50%
  Stan pro dvě osoby Robens Pioneer 2EX

  wish list

 3. -10%
  Turistický stan Robens Voyager Versa 4

  wish list

 4. -10%
  Stan Robens Voyager Versa 3
  Stan Robens Voyager Versa 3
  14 688 Kč 16 320 Kč

  wish list

 5. -10%
  Tunelový stan Robens Voyager 3 EX
  Tunelový stan Robens Voyager 3 EX
  13 473 Kč 14 970 Kč

  wish list

 6. -10%
  Tunelový stan Robens Voyager 2 EX
  Tunelový stan Robens Voyager 2 EX
  11 250 Kč 12 500 Kč

  wish list

 7. -10%
  Turistický stan Robens Challenger 2

  wish list

 8. -10%
  Stan pro 2 osoby Robens Starlight 2

  wish list

 9. -10%
  Turistický stan Robens Stony Brook 3
  Turistický stan Robens Stony Brook 3
  15 489 Kč 17 210 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Stany Robens jsou čistou outdoorovou vášní

Dánská značka Robens vytváří turistické vybavení, které se vyznačuje vysokou kvalitou a bezkonkurenční funkčností. Trvanlivost a spolehlivost jsou základními principy, kterým výrobce zůstává věrný při navrhování nových modelů. Vysoce technické konstrukce a nejkvalitnější materiály umožňují vytvořit stany Robens, které rozhodně vynikají mezi modely dostupnými na trhu. Pozornost věnovaná nejjemnějším detailům a testování všech řešení v podmínkách, pro které jsou určena, znamená, že značka Robens® stále potvrzuje svou vynikající pověst.

Pokročilé a propracované designy

Turistické stany Robens se zrodily z vášně pro pobyt v přírodě a pomohou vám maximálně si užít vaše výlety mimo město, i když počasí nepřeje trempům na pochodu nebo nočnímu odpočinku. Spolehlivé výrobky Robens® jsou známé svým vynikajícím designem a moderními materiály, odolnými proti větru, silnému dešti a dlouhodobému UV záření. Rozsáhlá kolekce stanů nabízí kvalitní produkty pro turisty všech úrovní zkušeností, kteří cestují sami i ve skupině, takže každý výlet je jedinečným zážitkem.

Turistické stany Robens můžete zakoupit online na adrese 8a.cz

Poskytujeme kompletní sortiment Robens od nejmenších stany pro jednu osobu až po největší modely s několika ložnicemi a předsíňkami. Ať už se chystáte na jakýkoli výlet, v nabídce značky určitě najdete ten správný přístřešek. Tomu napomáhají různé sbírky, do kterých byly jednotlivé modely zařazeny. Stany z kolekce Lite jsou nejlehčí, minimalistické konstrukce, ideální pro použití tam, kde je prioritou nízká hmotnost. Řada Scandinavia jsou technické modely pro náročné expedice. Představují ideální kombinaci nízké hmotnosti a vysoké odolnosti. Velký výběr stanů Robens najdete v kolekci Trail. Do nabídky jsme zařadili klasické turistické stany, které jsou ideální pro trekking. Pro milovníky kempování a výletů s větší skupinou lidí jsme připravili celou řadu Adventure. Jedná se o velké modely pro několik osob. Často jsou vybaveny oddělenými ložnicemi a velkými předsíněmi. Touringové stany Robens nabízejí maximální pohodlí a spolehlivost na každé cestě.