top

Trailové boty The North Face

Bota The North Face® Trail je běžecká a horská obuv, kterou lze použít i na trekking. Lehké, odolné a stvořené pro rychlé a technické stezky.
Zobrazení Mřížka Seznam

67 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

67 výrobky

na stránce
Vymazat

The North Face trailová obuv - kvalita a odbornost

Americký výrobce The North Face je jedním z největších a nejuznávanějších výrobců trailové obuvi na světě. Dlouholeté zkušenosti s výrobou obuvi jsou bezpochyby jedním z klíčových rysů úspěchu značky. V širokém portfoliu obuvi, která je propracovaná do nejmenších detailů, si každý najde něco pro sebe. Ať už běháte v jakémkoli terénu, trailové boty od společnosti The North Face se vám budou perfektně hodit. Díky kvalitnímu zpracování v kombinaci s odolnými materiály se vaše nové boty stanou nezbytnou součástí vašeho běžeckého šatníku na mnoho dalších sezón. Když si vyberete trailové běžecké boty The North Face, sáhnete po pohodlné, přilnavé a skvěle vypadající obuvi!

Moderní design a vlastní řešení

Trailová obuv North Face má konstrukci navrženou tak, abyste v ní byli v co největším pohodlí a bezpečí. Dobře odvětraný svršek udržuje nohy bez potu a udržuje optimální mikroklima. Pokud vám záleží na ochraně před vodou a nehodláte se vzdát běhu kvůli dešti, sáhněte po modelech s membránou FUTURELIGHT™. Díky své jedinečné konstrukci vás nejen ochrání před promočením, ale také umožňuje nebývalou prodyšnost. Klíčovým prvkem obuvi je podrážka. The North Face Trailová obuv poskytuje trakci na pevné skále i ve smíšeném terénu. To vše díky přilnavé měkké gumové směsi a dobře tvarovaným běhounům! Za zmínku stojí také technologie VECTIV™. Ta je navržena tak, aby podporovala odvalování chodidla a maximalizovala přenos energie při kopu.

Trailová obuv The North Face v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz najdete pánské i dámské trailové boty The North Face V závislosti na vašich preferencích a terénu, ve kterém běháte, najdete modely pro kamenitý terén i modely s univerzální konstrukcí pro běh na dlouhé vzdálenosti. Ať už si vyberete jakoukoli, můžete si být jisti, že trailová obuv The North Face bude díky své vysoké kvalitě a nekompromisnímu modernímu designu dokonalým partnerem pro váš další běh.