top

Dámské batohy

Dámské batohy jsou ideální na cesty i každodenní nošení. Nabízíme širokou škálu batohů pro ženy. Najdete zde sportovní, outdoorové i každodenní modely.
903
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 903

na stránce
 1. -3%
  Batoh na notebook Fjallraven Skule 28 - black

  wish list

 2. -3%
  Městský batoh Fjallraven Raven 28 - port

  wish list

 3. -3%
  Batoh na notebook Fjallraven Raven 20 - port

  wish list

 4. -5%
  Batoh na notebook Tatonka City Pack 22- blue zig zag

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 903

na stránce

Batohy pro aktivní ženy

Batoh je jedním z nejpohodlnějších způsobů přenášení věcí. Dříve byly spojovány hlavně se školou a cestovním ruchem, dnes se objevují ve všech oblastech života. Nabízíme mimořádně široký výběr batohů pro ženy od předních outdoorových a sportovních značek. V naší nabídce najdete moderní dámské sportovní batohy, malé batohy do města nebo velmi funkční dámské batohy na notebook, které jsou ideální pro každodenní dojíždění do práce nebo do školy.

Čím se vyznačují batohy pro ženy?

Mezi batohy existují jak tzv. unisex verze, vhodné pro muže i ženy, tak i ty, které byly vytvořeny především s ohledem na ženy. V jejich případě budou jistě nejvýraznějším prvkem vhodně zvolené barevné kombinace. Dámské batohy, ať už sportovní, nebo pro každodenní použití, sledují měnící se módní trendy. Dámský batoh tak můžete v případě potřeby snadno sladit s módním oblečením, ať už se jedná o oblečení do města, na lyže nebo na lezení. Dámské batohy nabízejí širokou škálu barev a stylů. Dámský batoh je však mnohem víc než jen vzhled. Modely vyvinuté pro ženy jsou často vybaveny nosnými systémy, které jsou navrženy tak, aby se dokonale přizpůsobily ženské postavě. Zkrácený zádový panel nebo jinak tvarované ramenní a bederní popruhy u pánských verzí zaručují nejvyšší úroveň pohodlí. Ať už si vyberete malý batoh do města, nebo velmi velký batoh na několikadenní trek, dámská verze vám zajistí mnohem větší pohodlí při nošení.

Dámské sportovní batohy a batohy pro každodenní nošení

V naší nabídce najdete širokou škálu sportovních a turistických modelů. Od batohů na dlouhé cesty do neznáma přes malé dámské batohy na kratší výlety až po praktické modely na večerní cvičení v posilovně. Ve všech se snoubí špičková kvalita materiálů a dokonalé zpracování každého detailu. Přední výrobci dámských batohů dbají na to, aby byly co nejlépe přizpůsobeny aktivitám, pro které jsou určeny. V případě sportovních a turistických modelů je nejdůležitějším aspektem maximální funkčnost a odolnost při intenzivním používání. Nabídka batohů předních horských značek by nebyla úplná bez modelů pro každodenní použití. Pohodlné a designové dámské batohy do školy nebo praktické modely notebooků do práce znamenají, že pohyb po městě s potřebnými doklady, druhou snídaní a oblečením na večerní cvičení nebude problém.

Nejlepší dámské batohy, které můžete koupit online na adrese 8a.cz

Nabízíme široký sortiment dámských batohů od předních výrobců outdoorového a horského vybavení. Moderní dámské batohy vyhovují každému životnímu stylu, nabízejí vysoký komfort a jedinečný design. Díky rozmanitým kolekcím si můžete vybrat optimální dámský batoh pro každodenní použití, na výlety do hor, na cestování nebo na dovolenou.