top

Dámské batohy

Dámské batohy jsou ideální na cesty i každodenní nošení. Nabízíme širokou škálu batohů pro ženy. Najdete zde sportovní, outdoorové i každodenní modely.
Zobrazení Mřížka Seznam

809 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Batoh na kolo Evoc FR Lite Race 10 - steel/copen blue

  wish list

 2. -10%
  Enduro batoh Evoc FR Tour E-Ride 30 - dark olive/black

  wish list

 3. -10%
  Batoh na kolo Evoc E-Ride 12 - stone/petrol

  wish list

 4. -10%
  Turistický batoh Inov-8 VentureLite 18 - black/green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

809 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské batohy pro aktivní ženy

Batoh je jedním z nejpohodlnějších způsobů přenášení věcí. Dříve byly spojovány hlavně se školou a turistikou, dnes se objevují ve všech oblastech života. Nabízíme mimořádně široký výběr batohů pro ženy od předních outdoorových a sportovních značek. V naší nabídce najdete moderní dámské sportovní batohy, malé batohy do města nebo velmi funkční dámské batohy na notebook, které jsou ideální pro každodenní dojíždění do práce nebo do školy.

Čím se vyznačují batohy pro ženy?

Mezi batohy existují jak tzv. unisex verze, vhodné pro muže i ženy, tak i ty, které byly vytvořeny především s ohledem na ženy. V jejich případě budou jistě nejvýraznějším prvkem vhodně zvolené barevné kombinace. Dámské batohy, ať už sportovní, nebo pro každodenní použití, sledují měnící se módní trendy. Dámský batoh tak můžete v případě potřeby snadno sladit s módním oblečením, ať už se jedná o oblečení do města, na lyže nebo na lezení. Dámské batohy nabízejí širokou škálu barev a stylů. Dámský batoh je však mnohem víc než jen vzhled. Modely vyvinuté pro ženy jsou často vybaveny nosnými systémy, které jsou navrženy tak, aby se dokonale přizpůsobily ženské postavě. Zkrácený zádový panel nebo jinak tvarované ramenní a bederní popruhy u dámských verzí zaručují nejvyšší úroveň pohodlí. Ať už si vyberete malý batoh do města, nebo velmi velký batoh na několikadenní trek, dámská verze vám zajistí mnohem větší pohodlí při nošení.

Dámské sportovní batohy a batohy pro každodenní nošení

V naší nabídce najdete širokou škálu sportovních a turistických modelů. Od batohů na dlouhé cesty do neznáma přes malé dámské batohy na kratší výlety až po praktické modely na večerní trénink v posilovně. Ve všech se snoubí špičková kvalita materiálů a dokonalé zpracování každého detailu. Přední výrobci dámských batohů dbají na to, aby byly co nejlépe přizpůsobeny aktivitám, pro které jsou určeny. V případě sportovních a turistických modelů je nejdůležitějším aspektem maximální funkčnost a odolnost při intenzivním používání. Nabídka batohů předních horských značek by nebyla úplná bez modelů pro každodenní použití. Pohodlné a designové dámské batohy do školy nebo praktické modely na notebooky do práce znamenají, že pohyb po městě s potřebnými doklady, druhou snídaní a oblečením na večerní trénink nebude problém.

Nejlepší dámské batohy si můžete zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme široký sortiment dámských batohů od předních výrobců outdoorového a horského vybavení. Moderní dámské batohy vyhovují každému životnímu stylu, nabízejí vysoký komfort a jedinečný design. Díky rozmanitým kolekcím si můžete vybrat optimální dámský batoh pro každodenní použití, na výlety do hor, na cestování nebo na dovolenou.