top

Zamberlan

Zamberlan je italská společnost, která vyrábí prvotřídní trekovou a horskou obuv. Značka vyrostla z rodinných tradic. V prodejně 8a.cz poskytujeme široký výběr turistické a vysokohorské obuvi.
139
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 139

na stránce
 1. -11%
  Vložky do bot Zamberlan Cushion Soft

  wish list

 2. -23%
  Trekové boty Zamberlan Storm GTX CF - brn/orange

  wish list

 3. -35%
  Turistické boty dámské Zamberlan Kimera RR - grey

  wish list

 4. -33%
  Turistické boty dámské Zamberlan Frida GTX - mango

  wish list

 5. -21%
  Obal na boty Zamberlan Boot Case - black

  wish list

 6. -17%
  Turistické boty Zamberlan Mamba Low GTX Boa - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 139

na stránce

Boty Zamberlan jsou kombinací tradice a současnosti

Návrháři obuvi Zamberland využívají osvědčené postupy italských obuvníků a využívají při tom nejnovější dostupné technologie a materiály. Tato kombinace umožňuje pořídit si pohodlnou kvalitní horskou a turistickou obuv, ve které s jistotou urazíte desítky kilometrů po náročných horských stezkách. Jak fungují boty Zamberlan v horském terénu? Názory stovek spokojených uživatelů hovoří samy za sebe a popularita značky neustále roste.

Optimálně přizpůsobené boty pro každého zákazníka - různé kolekce značky

Nabídka značky Zamberlan je rozdělena do několika samostatných částí, z nichž každá je připravena pro jiného uživatele. Nejlehčí obuv je navržena pro rychlé zdolání trailů s minimální zátěží. Je to obuv, která využívá některé vlastnosti nástupových bot, běžeckých bot a klasických turistických bot. Modely v této kategorii jsou s oblibou používané v letním a přechodném období. Samostatnou kategorií jsou pak tradiční turistické boty. Skvěle si vedou na jednodušších trailech, nabízejí potřebný komfort a jistotu na každém kroku. Pro nadšence trekingu jsou k dispozici vyšší boty s velmi stabilní strukturou. Zaručuje dostatečnou oporu kotníku při pohybu i s těžším batohem. Vrcholem nabídky této značky jsou vysokohorské boty. Jedná se o modely, které jsou ideální pro použití ve vysokých horách. Jsou mezi nimi vysoké modely určené k zdolávání nejvyšších vrcholů i lehčí, vhodné pro horolezectví a ledovcovou turistiku. Obchod 8a.pl nabízí široký výběr italské outdoorové obuvi, která kombinuje vysoký komfort se spolehlivostí.

Zamberlan - oblíbené kategorie

Zamberlan trekové boty Zamberlan vysokohorská obuv Zamberlan nástupová obuv Turistické boty Zamberlan Boty Zamberlan GORE-TEX
Zamberlan výprodej Zamberlan Outlet