top

Brzdy na slaňování

Sestupová zařízení jsou nezbytnou součástí práce ve výškách. Měly by být dostatečně spolehlivé a robustní, aby mohly pracovat v náročných povětrnostních podmínkách.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

Vymazat

Snadné použití a všestrannost - moderní nářadí pro práci ve výškách

Tato slaňovací zařízení jsou navržena speciálně pro práci ve výškách a mají velmi propracovaný design. Umožňují volný pohyb na laně. Obvykle se ovládají pohodlnou pákou a umožňují přizpůsobit rychlost slaňování podmínkám. Některé modely jsou dokonce vybaveny bezpečnostním zařízením, které se automaticky zablokuje, pokud je rychlost příliš vysoká. Funkce odstupňované brzdné síly umožňuje bezpečné a snadné slaňování. Dostupné samoblokující modely velmi usnadňují používání slaňovacího zařízení. Některá z nabízených zařízení lze použít i pro výstup po laně. Umožňují také snadný přístup na pracoviště během prací na lanech. Slaňovací brzdy pro práci ve výškách jsou dokonalým příslušenstvím pro zajištění hladkého slaňování.

Pouze nejlepší a osvědčené značky zařízení pro práci ve výškách

V našem obchodě nabízíme veškeré potřebné vybavení pro práci ve výškách, a to jak základní vybavení, jako jsou pracovní postroj a přilba, jakož i veškeré nářadí a lana. Naše vybavení zahrnuje pouze osvědčená řešení, která jsou vhodná pro práci ve výškách. Naše vybavení je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, které jsou mimořádně odolné a zaručují bezpečný návrat na zem. Široká nabídka slaňovacích brzd v našem internetovém obchodě 8a.cz zlepší jakoukoli práci ve výškách.