top

Trekingové hole Black Diamond

Trekingové hole Black Diamond vám umožní efektivně překonávat postupné metry v horách. Je to bezpečný a jistý krok bez ohledu na terén. V nabídce jsou karbonové a hliníkové hole pro profesionály i turisty.
Zobrazení Mřížka Seznam

36 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Hole skialpové Black Diamond Traverse Pro - blue

  wish list

 2. -20%
  Hole skialpové Black Diamond Traverse Ski - red

  wish list

 3. -20%
  Hole skialpové Black Diamond Expedition 3 Ski - green

  wish list

 4. -15%
  Trekingové hole Black Diamond Trail - granite

  wish list

 5. -15%
  Dětské Hole Black Diamond First Strike - blue

  wish list

 6. -15%
  Skládací hole Black Diamond Alpine Carbon Z Trekking

  wish list

 7. -30%
  Skládací hole Black Diamond Distance Z

  wish list

 8. -40%
  Trekingové hole Black Diamond Alpine FLZ

  wish list

 9. -40%
  Hole Black Diamond Trail PRO Shock - granite

  wish list

 10. -37%
  Hole Black Diamond Trail PRO Shock dámské - lake

  wish list

 11. -37%
  Trekingové hole Black Diamond Trail PRO - fire red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

36 výrobky

na stránce
Vymazat

Trekingové hole Black Diamond

Značka Black Diamond je horské oblečení a vybavení nejvyšší kvality. Americký výrobce nabízí nejen horolezecké vybavení, ale také trekové a běžecké hole. Trekingové hole Black Diamond nabízejí širokou škálu modelů pro různé horské aktivity, díky čemuž si mezi nimi každý uživatel najde optimální model. Pole BD se vyznačují velmi vysokou přesností výroby. V kombinaci s vynikajícími materiály vytvářejí extrémně pevné a odolné trekové hole, které vám poslouží při mnoha horských výpravách.

Diferencovaná řada trekových holí Black Diamond

Aby si uživatelé mohli snáze vybrat ty správné modely, rozdělila společnost Black Diamond své biky do řad Trail, Alpine a Distance. Navzdory rozdílům v konstrukci nebo použitých materiálech patří všechny mezi nejpevnější, nejlehčí a nejuniverzálnější tří- a čtyřsezónní modely na trhu. Hole BD jsou skvělé na stezce i mimo ni.

Hole Black Diamond DISTANCE

Kolekce Distance obsahuje skládací hole pro výlety, kde je důležitá lehkost a rychlost. Ultralehký karbonové hole Black Diamond jsou ideálním modelem pro horský běh. Díky modernímu skládacímu systému Z-Pole lze hole snadno uložit nebo připnout k batohu. Rozložení trvá doslova několik sekund. Díky těmto vlastnostem jsou oblíbenou volbou pro běžecké závody, protože je lze před startem rychle připravit k použití a pak je v mžiku uložit. Kolekce zahrnuje jak hole Black Diamond s pevnou výškou, tak nastavitelné modely. Všechny jsou ideální pro ultraběžce a turisty, kteří se pohybují stylem "fast and light".

Řada BD ALPINE

Tato kolekce byla vytvořena s ohledem na zkušené milovníky trekkingu. Obsahuje extrémně odolné čtyřsezónní hole pro náročné vysokohorské túry s velkým batohem. Poskytují vynikající oporu při chůzi v náročném terénu, kdy těžká zátěž narušuje přirozenou rovnováhu těla. Trekingové hole Black Diamond Alpine jsou ve složeném stavu kompaktní a při přepravě nezabírají mnoho místa. Nejkvalitnější hliník nebo uhlíková vlákna, která jsou v nich použita, zaručují lehkost a vysokou pevnost. Jsou ideální pro letní i zimní turistiku na stezkách.

Trekingové hole Black Diamond TRAIL

Modely patřící do této řady jsou nejuniverzálnější teleskopické hole pro celoroční turistiku, horskou turistiku, zimní výlety s raketami. Nabízejí spolehlivou podporu v různých terénech. Skládací tyče s nastavitelnou délkou poskytují velmi vysokou všestrannost. Díky systému Flick Lock s externí svorkou je celý systém velmi spolehlivý i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.