top

Peněženky

Peněženky vám pomohou bezpečně přenášet peníze a doklady během cesty. Proto se vyplatí zajistit, aby se celá věc pohodlně používala a snadno se do ní vešly všechny potřebné věci.
97
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 97

na stránce
  1. -30%
    Dámská peněženka Pacsafe RFIDSafe W250 - rosemary

    wish list

  2. -5%
    Porfel Tatonka Money Box RFID B - olive

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 97

na stránce

Velké cestovní peněženky, menší cestovní modely a peněženky s blokováním RFID

V závislosti na tom, jak ji budeme používat, bychom si měli vybrat peněženku, která bude vyhovovat našim potřebám. Větší cestovní peněženky jsou ideálním řešením, když potřebujeme mít v ruce cestovní pas, letenky a další doklady a také peníze a kreditní karty. Díky tomu můžete mít všechny své cennosti na jednom místě, což vám usnadní jejich přehled při cestě po letištích a přeplněných ulicích. Praktické cestovní peněženky se skvěle hodí na turistiku a běhání po stezkách. Díky malým rozměrům a lehkým materiálům je téměř nemožné takovou peněženku ucítit v městský batoh nebo v kapse. Velmi populární se staly také peněženky RFID, které chrání bezkontaktní platební karty před neoprávněným čtením dat. Je to skvělé řešení při každodenním používání peněženky na frekventovaných místech, jako jsou chodníky a ulice, ale také při cestování, na letišti nebo na nádraží.

Portfolia pro každou příležitost v cestovním obchodě 8a.cz

Oochod 8a.cz nabízí široký výběr modelů, které vám umožní vybrat si ten, který dokonale vyhovuje každému uživateli. Z dostupných značek nabízíme přední výrobce cestovního vybavení, včetně známých značek Pacsafe, Lifeveture, Sea to Summit a mnoha dalších. Ať už si chcete koupit tenkou peněženku RFID nebo velkou cestovní peněženku, v našem obchodě ji vždy najdete.