top

Peněženky

Peněženky vám pomohou bezpečně přenášet peníze a doklady během cesty. Proto se vyplatí zajistit, aby se celá věc pohodlně používala a snadno se do ní vešly všechny potřebné věci.
52
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

52 položek

na stránce
 1. -7%
  Peněženka Snap Wallet - black

  wish list

 2. -21%
  Peněženka Deuter Zip Wallet - bl.

  wish list

 3. -8%
  Peněženka Fjallraven Passport Wallet - navy

  wish list

 4. -11%
  Peněženka Fjallraven Norrvage Wallet - night sky

  wish list

 5. -25%
  Peněženka Tatonka Folder RFID B - olive

  wish list

 6. -25%
  Porfel Tatonka Money Box RFID B - olive

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

52 položek

na stránce

Velké cestovní peněženky, menší turistické modely a peněženky s blokováním RFID

V závislosti na tom, jak ji budeme používat, bychom si měli vybrat peněženku, která bude vyhovovat našim potřebám. Větší cestovní peněženky jsou ideálním řešením, když potřebujeme mít v ruce cestovní pas, letenky a další doklady a také peníze a kreditní karty. Díky tomu můžete mít všechny své cennosti na jednom místě, což vám usnadní jejich přehled při cestě po letištích a přeplněných ulicích. Praktické turistické peněženky se skvěle hodí na výlety a pěší turistiku. Díky malým rozměrům a lehkým materiálům je téměř nemožné takovou peněženku ucítit v městském batohu nebo v kapse. Velmi populární se staly také peněženky RFID, které chrání bezkontaktní platební karty před neoprávněným čtením dat. Je to skvělé řešení při každodenním používání peněženky na frekventovaných místech, jako jsou chodníky a ulice, ale také při cestování, na letišti nebo na nádraží.

Peněženky pro každou příležitost v turistickém obchodě 8a.cz

Obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů, který vám umožní vybrat si ten ideální pro vás. Z dostupných značek nabízíme přední výrobce turistického vybavení, včetně známých značek Pacsafe, Lifeveture, Sea to Summit a mnoha dalších. Ať už si chcete koupit tenkou peněženku RFID nebo velkou turistickou peněženku, v našem obchodě ji vždy najdete.