top

Nádoby na vodu

Nádoby, kbelíky a kanystry na vodu jsou optimálním řešením pro každé kempování. Nabídka obchodu 8a.cz představuje kompletní sadu vybavení, která usnadní zajištění čisté vody v každém táboře.
10
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce
 1. -29%
  Pitný vak HydraPak Seeker 3L - mammoth grey

  wish list

 2. -29%
  Pitný vak HydraPak Seeker 4L - mammoth grey

  wish list

 3. -29%
  Pitný vak HydraPak Seeker 2L - mammoth grey

  wish list

 4. -25%
  Pitný vak HydraPak Pioneer 6L - chasm black

  wish list

 5. -30%
  Nádoba na vodu MSR DromLite Bag 6 L

  wish list

 6. -27%
  Nádoba na vodu MSR Dromedary Bag 6 L

  wish list

 7. -26%
  Nádoba na vodu MSR Dromedary Bag 10 L

  wish list

 8. -29%
  Nádoba na vodu MSR DromLite Bag 4 L

  wish list

 9. -26%
  Nádoba na vodu MSR Dromedary Bag 4L

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce

Skládací nádoby na vodu, kanystry, kbelíky - kompletní nabídka

Většina turistických nádob na vodu je skládací, takže je lze po vyprázdnění složit do kompaktních rozměrů a uložit do zavazadla. To vám také umožní postupně snižovat objem vybavení. Turistické nádoby na vodu nezabírají mnoho místa a jsou poměrně lehké. Mnoho modelů je vybaveno vodními kohoutky, které umožňují přesně nastavit množství vody, abyste ji co nejlépe využili. Usnadňují také mytí rukou nebo nalévání menšího množství vody do hrnků. Nabídka našeho obchodu 8a.cz zahrnuje kanystry na vodu o objemu 10 litrů a také kanystry s větším a menším objemem. Mezi milovníky trekkingu jsou velmi oblíbené objemné hydrovaky. Jsou vyrobeny z pevných materiálů a umožňují efektivní připevnění k velkému batohu a snadné přenášení větších zásob pitné vody. Speciálně navržené uzávěry zajišťují těsnost a zabraňují únikům při přepravě.

Na kempování a trekkingu je nezbytná čistá voda, kterou vám pomohou zajistit lehké nádoby na vodu

V našem obchodě nabízíme mnoho typů nádob na vodu, které jsou vhodné jak pro delší výpravy, tak pro víkendové výlety do přírody. Mezi výrobky najdete také skládací dřezy a mísy, které vám umožní vytvořit náhradu kuchyně v přírodě. Umožní vám pohodlnější mytí turistického nádobí a usnadní efektivní využívání vody během vašich výprav.